fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

📱 Rozpočalaś rejestracija na beta-test cyfrovyh pasportiv u zastosunku «Dija» — Mincyfra

📱 Розпочалась реєстрація на бета-тест цифрових паспортів у застосунку «Дія» — Мінцифра

Mincyfra ogolosyla pro vidkryttja  novogo testovogo režymu u zastosunku «Dija».
Мінцифра оголосила про відкриття  нового тестового режиму у застосунку «Дія».
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Бета-тест документів. Для того щоб ваші ID картка та закордонний паспорт зявились у застосунку, необхідно зареєструватись на попередній тест нової функції. Зверніть увагу, що у вас уже мають бути і ID-картка, і біометричний закордонний паспорт — обидва документи одразу. Також ви мусите бути клієнтів одного з банків, що підтримують BankID — перелік таких вам покажуть перед реєстрацією. Заповніть спеціальну форму, де треба вказати: Імя та прізвище Контактний номер телефону Операційну систему вашого телефону Електронну пошту Та обрати ваш банк серед переліку доступних для співпраці банків До тестування допустять лише 8 тис. користувачів iOS та 20 тис. Android. Як буде працювати ця функція?. Оригінальність документа визначатиметься QR-кодом, який створюється кожні 3 хвилини. У момент створення застосунок звертається до реєстру та підтверджує чинність документа. За цей час поліцейський або інша особа, що перевіряє ваш документ, має просканувати код. Як завантажити застосунок?. Застосунок Дія доступний як для власників iOS, так і Android. У нього також є окремий сайт. Проте, для тестування вам потрібна буде спеціальна тестова версія — як її отримати, ви знайдете в листі, який вам надішлють розробники за кілька днів. Наразі, для всіх користувачів доступні лише електронні посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію автівки (техпаспорт). Платформа Дія — реєстрація ФОП. Концепція всього проєкту така: мобільний застосунок можна використовувати для завантаження готових документів, таких як паспорт, водійське посвідчення, а також даних з реєстрів. А ось отримати державні послуги можна буде у веб-версії — на порталі Дія. Якщо застосунок запустили для всіх ще на початку лютого, то державний портал Дія почали тестувати лише днями. Наразі тестувальникам порталу доступні лише послуги, пов’язані з ФОП, а саме: відкриття ФОП закриття ФОП зміна реєстраційних даних ФОП — адреси, імені тощо Більш детально за посиланням. Також мінцифра запустила портал Дія. Бізнес з інформацією про те, як стати підприємцем, корисними порадами та ін. Також ми раніше писали, як Мінцифра запустила онлайн-платформу Дія. Бізнес для підприємців: що доступно.
Реклама 👇 Замовити

Beta-test dokumentiv

Dlja togo ščob vaši ID kartka ta zakordonnyj pasport z’javylyś u zastosunku, neobhidno zarejestruvatyś na poperednij test novoї funkciї. Zverniť uvagu, ščo u vas uže majuť buty i ID-kartka, i biometryčnyj zakordonnyj pasport — obydva dokumenty odrazu. Takož vy musyte buty klijentiv odnogo z bankiv, ščo pidtrymujuť BankID — perelik takyh vam pokažuť pered rejestracijeju.

Zapovniť speciaľnu formu, de treba vkazaty:

  • Im’ja ta prizvyšče
  • Kontaktnyj nomer telefonu
  • Operacijnu systemu vašogo telefonu
  • Elektronnu poštu
  • Ta obraty vaš bank sered pereliku dostupnyh dlja spivpraci bankiv

Do testuvannja dopustjať lyše 8 tys. korystuvačiv iOS ta 20 tys. Android.

📱 Rozpočalaś rejestracija na beta-test cyfrovyh pasportiv u zastosunku «Dija» — Mincyfra 1

Jak bude pracjuvaty cja funkcija?

Oryginaľnisť dokumenta vyznačatymeťsja QR-kodom, jakyj stvorjujeťsja kožni 3 hvylyny. U moment stvorennja zastosunok zvertajeťsja do rejestru ta pidtverdžuje čynnisť dokumenta. Za cej čas policejśkyj abo inša osoba, ščo perevirjaje vaš dokument, maje proskanuvaty kod.

Jak zavantažyty zastosunok?

Zastosunok «Dija» dostupnyj jak dlja vlasnykiv iOS, tak i Android. U ńogo takož je okremyj sajt. Prote, dlja testuvannja vam potribna bude speciaľna testova versija — jak її otrymaty, vy znajdete v lysti, jakyj vam nadišljuť rozrobnyky za kiľka dniv.

Narazi, dlja vsih korystuvačiv dostupni lyše elektronni posvidčennja vodija ta svidoctvo pro rejestraciju avtivky (tehpasport).

Platforma «Dija» — rejestracija FOP

Koncepcija vśogo projektu taka: mobiľnyj zastosunok možna vykorystovuvaty dlja zavantažennja gotovyh dokumentiv, takyh jak pasport, vodijśke posvidčennja, a takož danyh z rejestriv.

A oś otrymaty deržavni poslugy možna bude u veb-versiї — na portali «Dija».

Jakščo zastosunok zapustyly dlja vsih šče na počatku ljutogo, to deržavnyj portal «Dija» počaly testuvaty lyše dnjamy.

Narazi testuvaľnykam portalu dostupni lyše poslugy, pov’jazani z FOP, a same:

  • vidkryttja FOP
  • zakryttja FOP
  • zmina rejestracijnyh danyh FOP — adresy, imeni toščo

Biľš detaľno za posylannjam. Takož mincyfra zapustyla portal «Dija. Biznes» z informacijeju pro te, jak staty pidpryjemcem, korysnymy poradamy ta in.

Takož my raniše pysaly, jak Mincyfra zapustyla onlajn-platformu «Dija. Biznes» dlja pidpryjemciv: ščo dostupno.

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: