fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

🎬 «Moї dumky tyhi» vyjšov u biloruśkyj prokat — peršyj fiľm ukraїnśkoju movoju

🎬 «Мої думки тихі» вийшов у білоруський прокат — перший фільм українською мовою

Fiľm «Moї dumky tyhi» vyhodyť v biloruśkyj prokat z 27 ljutogo. Ce peršyj ukraїnśkyj fiľm, jakyj vyhodyť v prokat v Bilorusi ta peršyj fiľm, jakyj bude pokazanyj v kinoteatrah movoju oryginalu.
Фільм «Мої думки тихі» виходить в білоруський прокат з 27 лютого. Це перший український фільм, який виходить в прокат в Білорусі та перший фільм, який буде показаний в кінотеатрах мовою оригіналу.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Мої думки тихі вже завоював інтерес глядачів та критиків у Білорусі. Його демонстрували в рамках кінофестивалю Лістапад у Мінську. Як зазначає білоруський портал Новы час, фільм завоював окрему відзнаку конкурсу Маладосць на маршы за креативне дослідження нових шляхів розповіді про свою країну.  На працягу пяці дзён фестывалю фільм трымаўся ў топе глядацкага галасавання.. Новы час. білоруський портал. Про фільм. Дебют режисера Антоніо Лукича — свіжа і винахідлива комедія, заснована на реальних подіях. Головний герой — звукорежисер Вадим, який працює на фрілансі. Одного разу він отримує пропозицію від канадського замовника — записати голоси закарпатських тварин. Це його шанс переїхати до Канади. У рідне Закарпаття за збігом обставин Вадим вирушає з матір’ю, що перетворює робочу поїздку на справжнє випробування для хлопця. В основу сюжету покладена реальна історія друга режисера, який їздив з батьком у подорожі, де записував голоси тварин. Також в одному з інтерв’ю режисер зазначив, що стрічка — це результат його спостережень за сучасним поколінням фрілансерів. https://www.youtube.com/watch?v=tKQmaiHCOds&feature=emb_logo Чому варто дивитися. Глядачі та критики часто у своїх відгуках радять піти на фільм разом із мамою, щоб подивитися з нового боку на стосунки з батьками. Крім цього, роль матері зіграла неперевершена Ірма Вітовська, якій вдалося чудово передати переживання самотньої жінки. Загалом, багато глядачів відзначають, що це фільм про життя та про стосунки батьків та дітей. Багато моментів у Мої думки тихі відгукнуть кожному та супроводяться коментарями: Це було і у моєму житті. Нагороди. Картину Мої думки тихі в 2019 році на кінофестивалі в Карлових Варах нагородили призом На Схід від Заходу. На кінофестивалі в Одесі стрічка отримала приз у номінації Найкращий український повнометражний фільм, премію за кращу жіночу роль та приз глядацьких симпатій. Також ми раніше писали, хто став номінантом Другої національної премії кінокритиків КІНОКОЛО.
Реклама 👇 Замовити

«Moї dumky tyhi» vže zavojuvav interes gljadačiv ta krytykiv u Bilorusi. Jogo demonstruvaly v ramkah kinofestyvalju «Listapad» u Minśku.

Jak zaznačaje biloruśkyj portal «Novы čas», fiľm zavojuvav okremu vidznaku konkursu «Maladosć na maršы» za kreatyvne doslidžennja novyh šljahiv rozpovidi pro svoju kraїnu. 

Na pracjagu pjaci dzёn festыvalju fiľm trыmaўsja ў tope gljadackaga galasavannja.

Pro fiľm

Debjut režysera Antonio Lukyča — sviža i vynahidlyva komedija, zasnovana na reaľnyh podijah.

Golovnyj geroj — zvukorežyser Vadym, jakyj pracjuje na frilansi. Odnogo razu vin otrymuje propozyciju vid kanadśkogo zamovnyka — zapysaty golosy zakarpatśkyh tvaryn. Ce jogo šans pereїhaty do Kanady.

U ridne Zakarpattja za zbigom obstavyn Vadym vyrušaje z matir’ju, ščo peretvorjuje roboču poїzdku na spravžnje vyprobuvannja dlja hlopcja.

V osnovu sjužetu pokladena reaľna istorija druga režysera, jakyj їzdyv z baťkom u podoroži, de zapysuvav golosy tvaryn. Takož v odnomu z interv’ju režyser zaznačyv, ščo strička — ce rezuľtat jogo sposterežeń za sučasnym pokolinnjam frilanseriv.

Čomu varto dyvytysja

Gljadači ta krytyky často u svoїh vidgukah radjať pity na fiľm razom iz mamoju, ščob podyvytysja z novogo boku na stosunky z baťkamy. Krim ćogo, roľ materi zigrala nepereveršena Irma Vitovśka, jakij vdalosja čudovo peredaty perežyvannja samotńoї žinky.

Zagalom, bagato gljadačiv vidznačajuť, ščo ce fiľm pro žyttja ta pro stosunky baťkiv ta ditej. Bagato momentiv u «Moї dumky tyhi» vidguknuť kožnomu ta suprovodjaťsja komentarjamy: «Ce bulo i u mojemu žytti».

Nagorody

Kartynu «Moї dumky tyhi» v 2019 roci na kinofestyvali v Karlovyh Varah nagorodyly pryzom «Na Shid vid Zahodu».

Na kinofestyvali v Odesi strička otrymala pryz u nominaciї «Najkraščyj ukraїnśkyj povnometražnyj fiľm», premiju za krašču žinoču roľ ta pryz gljadaćkyh sympatij.

Takož my raniše pysaly🏆 Hto stav nominantom Drugoї nacionaľnoї premiї kinokrytykiv KINOKOLO, hto stav nominantom Drugoї nacionaľnoї premiї kinokrytykiv KINOKOLO.

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Džerelo: novychas.by

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: