fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

💕 Amazon Dating — dyviťsja parodijnyj sajt, de možna zamovyty drugu polovynku z dostavkoju

💕 Amazon Dating — дивіться пародійний сайт, де можна замовити другу половинку з доставкою

P'jať dyzajneriv z Nju-Jorka stvoryly sajt Amazon Dating — vin proponuje poznajomytysja z ljuďmy za pryjnjatnu cinu z bezkoštovnoju dostavkoju za godynu. Ce žart.
П'ять дизайнерів з Нью-Йорка створили сайт Amazon Dating — він пропонує познайомитися з людьми за прийнятну ціну з безкоштовною доставкою за годину. Це жарт.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Що за сайт?. Amazon Dating — жартівливий сайт знайомств, який копіює інтерфейс глобальної платформи для онлайн-торгівлі Amazon. На сайті можна побачити анкети різних людей з фото, віком, ціною, відгуками покупців та іншими параметрами. Наприклад, ось анкета Джеремайі: Йому 27 років, він дружить зі всіма своїми колишніми та приємний хлопець, за власною думкою. Його рейтинг — 2/5 зірочок, адже він погано всотується. Відгуки завантажуються зі справжнього Amazon, з коментарів під реальними товарами. Знайомство з доставкою коштує $79.99. Можливе повернення товару. А що там ще є. На сайті є розділ Your Last Relationship (Ваші останні стосунки), який веде на кліп Брітні Спірс — Toxic на ютубі. https://youtu.be/LOZuxwVk7TU А в розділі Help (Допомога) міститься посилання на статтю How To Unhook a Bra (Як розстебнути ліфчик). Рекомендуємо дослідити весь сайт, там багато класних відсилань та неочевидних жартів. І навіщо це все. Керівниця проєкту, режисерка та художниця Ені Акопян, у своєму твіттері зазначила, що на створення Amazon Dating її з друзями, дизайнерами Сюзі Шин, Морґан Ґрюєр та Паскалем Де Сілва і Джейкобом Біхані з Thinko, її надихнули сучасні застосунки для знайомств на кшталт Tinder. https://twitter.com/aniacopian/status/1224760570374524929 І дійсно, хоча Amazon Dating і був створений як веселий жарт, напис Best Seller на профілі живої людини наштовхує на думки про те, наскільки дистопічним світ стає під впливом технологій. Чи є сайт реальним способом познайомитися?. Ні. Так само, напевно, важливо зазначити, що він жодним чином не повязаний з реальним Amazon. Проте, ви можете завести власний профіль на сайті. Для цього вам потрібно заповнити анкету, після чого творці Amazon Dating обіцяють сконтактувати з вами, якщо ваш профіль підійде для публікації. Спробуйте також User Inyerface — симулятор найгіршого інтерфейсу з можливих. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Ščo za sajt?

Amazon Dating — žartivlyvyj sajt znajomstv, jakyj kopijuje interfejs globaľnoї platformy dlja onlajn-torgivli Amazon.

Na sajti možna pobačyty ankety riznyh ljudej z foto, vikom, cinoju, vidgukamy «pokupciv» ta inšymy parametramy. Napryklad, oś anketa Džeremaji:

💕 Amazon Dating — dyviťsja parodijnyj sajt, de možna zamovyty drugu polovynku z dostavkoju 1

tap na kartynku, ščob pobačyty biľše

Jomu 27 rokiv, vin družyť zi vsima svoїmy kolyšnimy ta «pryjemnyj hlopeć», za vlasnoju dumkoju. Jogo rejtyng — 2/5 ziročok, adže vin «pogano vsotujeťsja». Vidguky zavantažujuťsja zi spravžńogo Amazon, z komentariv pid reaľnymy tovaramy.

Znajomstvo z dostavkoju koštuje $79.99. Možlyve povernennja «tovaru».

A ščo tam šče je

Na sajti je rozdil Your Last Relationship («Vaši ostanni stosunky»), jakyj vede na klip Britni Spirs — Toxic na jutubi.

A v rozdili Help («Dopomoga») mistyťsja posylannja na stattju How To Unhook a Bra («Jak rozstebnuty lifčyk»). Rekomendujemo doslidyty veś sajt, tam bagato klasnyh vidsylań ta neočevydnyh žartiv.

I naviščo ce vse

Kerivnycja projektu, režyserka ta hudožnycja Eni Akopjan, u svojemu tvitteri zaznačyla, ščo na stvorennja Amazon Dating її z druzjamy, dyzajneramy Sjuzi Šyn, Morğan Ğrjujer ta Paskalem De Silva i Džejkobom Bihani z Thinko, її nadyhnuly sučasni zastosunky dlja znajomstv na kštalt Tinder.

I dijsno, hoča Amazon Dating i buv stvorenyj jak veselyj žart, napys Best Seller na profili žyvoї ljudyny naštovhuje na dumky pro te, naskiľky dystopičnym svit staje pid vplyvom tehnologij.

Čy je sajt reaľnym sposobom poznajomytysja?

Ni. Tak samo, napevno, važlyvo zaznačyty, ščo vin žodnym čynom ne pov’jazanyj z reaľnym Amazon. Prote, vy možete zavesty vlasnyj profiľ na sajti. Dlja ćogo vam potribno zapovnyty anketu, pislja čogo tvorci Amazon Dating obicjajuť skontaktuvaty z vamy, jakščo vaš profiľ pidijde dlja publikaciї.

Sprobujte takož User Inyerface — symuljator najgiršogo interfejsu z možlyvyh.

📱 Čytajte Na chasi u Facebook i Twitter, pidpysujteś na kanal u Telegram.

Teğy: Amazon, servis

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: