fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

🖥️ Microsoft vypustyla novyj brauzer Edge Chromium dlja Windows ta macOS

🖥️ Microsoft випустила новий браузер Edge Chromium для Windows та macOS
Novyj brauzer Edge shožyj na Chrome ta vključaje pidtrymku rozšyreń Chrome. Takož najavni novi funkciї Edge Differs vid Microsoft. Napryklad, korystuvačam proponujuťsja kolekciї, integrovani z Office 365.
Новий браузер Edge схожий на Chrome та включає підтримку розширень Chrome. Також наявні нові функції Edge Differs від Microsoft. Наприклад, користувачам пропонуються колекції, інтегровані з Office 365.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Microsoft офіційно випустила новий браузер Edge Chromium для платформ Windows і macOS. Про це повідомляє The Verge. Які функції доступні. Edge Chromium вже доступний для завантаження всім охочим. Користувачам доступні синхронізація налаштувань, інформації і паролів. Синхронізація історії відвідувань і розширень планується пізніше цього року. Новий браузер Edge схожий на Chrome та включає підтримку розширень Chrome. Також наявні нові функції Edge Differs. Наприклад, користувачам пропонуються колекції, інтегровані з Office 365. Вони спрощують організацію, спільне використання та експорт веб-матеріалів у Word або Excel. Також є функції забезпечення приватності з різними рівнями налаштувань. Які плани. Протягом найближчих місяців Microsoft планує автоматично оновити операційну систему Windows 10 новим браузером Edge. Завантажити новий браузер Microsoft Edge можна з офіційного сайту компанії за посиланням. Користувачам пропонуються версії для операційних систем macOS, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 і для Windows 7. Також пропонується версія для мобільних платформ Android і iOS. Читайте також про те, що MacBook отримають PRO-режим зі збільшеною продуктивністю у новій macOS. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
16.01.2020,15:18
0
Microsoft
Реклама 👇 Замовити

Microsoft oficijno vypustyla novyj brauzer Edge Chromium dlja platform Windows i macOS.

Pro ce povidomljaje The Verge.

Jaki funkciї dostupni

Edge Chromium vže dostupnyj dlja zavantažennja vsim ohočym. Korystuvačam dostupni synhronizacija nalaštuvań, informaciї Pošyryty u Facebook Nadislaty v Messenger Tvitnuty Zberegty v Pocket

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: