fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

🤑 NBU zaboronyv FOP vytračaty košty z pidpryjemnyćkyh rahunkiv na vlasni potreby

🤑 НБУ заборонив ФОП витрачати кошти з підприємницьких рахунків на власні потреби
Pislja splaty podatkiv, zboriv ta inšyh plateživ FOP možuť pererahuvaty košty z pidpryjemnyćkyh rahunkiv na nepidpryjemnyćki rahunky. Z nyh možna vykorystovuvaty groši na vlasni potreby.
Після сплати податків, зборів та інших платежів ФОП можуть перерахувати кошти з підприємницьких рахунків на непідприємницькі рахунки. З них можна використовувати гроші на власні потреби.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  27 грудня 2019 року Національний банк України постановою № 162 вніс доповнення до Інструкції про відкриття та закриття банківських рахунків. Таким чином, з 3 січня для використання коштів з бізнес-рахунків на власні потреби їх потрібно перераховувати на окремий непідприємницький рахунок. Розмежування власних коштів від підприємницької діяльності. Нагадаємо, у серпні НБУ заявив про те, що норма про заборону не містить змін для ФОП, а має лише уточнювальний характер. Наразі інструкцію доповнили інформацією, яка чітко розмежовує власні кошти від тих, що були отримані від підприємницької діяльності. За поточними рахунками у національній валюті ФОП та самозайнятих осіб здійснюються всі види розрахунково-касових операцій відповідно до умов договору та законодавства України, крім операцій, пов’язаних із власними потребами. . . Що потрібно знати. Після сплати податків, зборів та інших платежів ФОП можуть перерахувати кошти з підприємницьких рахунків на власні поточні рахунки. З них можна використовувати кошти на власні потреби. Також НБУ розповів, що не передбачається обмежень для використання коштів за поточними рахунками в національній валюті фізичних осіб — резидентів, відкритих для власних потреб. Читайте також про те, що Мінцифра пропонує ввести IT-податок: 4-7% від обороту компанії
Реклама 👇 Замовити

27 grudnja 2019 roku Nacionaľnyj bank Ukraїny postanovoju № 162 vnis dopovnennja do Instrukciї pro vidkryttja ta zakryttja bankivśkyh rahunkiv.

Takym čynom, z 3 sičnja dlja vykorystannja koštiv z biznes-rahunkiv na vlasni potreby їh potribno pererahovuvaty na okremyj nepidpryjemnyćkyj rahunok.

Rozmežuvannja vlasnyh koštiv vid pidpryjemnyćkoї dijaľnosti

Nagadajemo, u serpni NBU zajavyv pro te, ščo norma pro zaboronu ne mistyť zmin dlja FOP, a maje lyše utočnjuvaľnyj harakter. Narazi instrukciju dopovnyly informacijeju, jaka čitko rozmežovuje vlasni košty vid tyh, ščo buly otrymani vid pidpryjemnyćkoї dijaľnosti.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Za potočnymy rahunkamy u nacionaľnij valjuti FOP ta samozajnjatyh osib zdijsnjujuťsja vsi vydy rozrahunkovo-kasovyh operacij vidpovidno do umov dogovoru ta zakonodavstva Ukraїny, krim operacij, pov’jazanyh iz vlasnymy potrebamy

FOP

Ščo potribno znaty

Pislja splaty podatkiv, zboriv ta inšyh plateživ FOP možuť pererahuvaty košty z pidpryjemnyćkyh rahunkiv na vlasni potočni rahunky. Z nyh možna vykorystovuvaty košty na vlasni potreby.

Takož NBU rozpoviv, ščo ne peredbačajeťsja obmežeń dlja vykorystannja koštiv za potočnymy rahunkamy v nacionaľnij valjuti fizyčnyh osib — rezydentiv, vidkrytyh dlja vlasnyh potreb.

Čytajte takož pro te, ščo Mincyfra proponuje🤑 NBU zaboronyv FOP vytračaty košty z pidpryjemnyćkyh rahunkiv na vlasni potreby 1🤑 Mincyfra proponuje vvesty IT-podatok: 4-7% vid oborotu kompaniї vvesty IT-podatok: 4-7% vid oborotu kompaniї

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.

1 komentar

spočatku novi
za rejtyngom spočatku novi za hronologijeju
1

В тексті доповнення бентежить «після сплати податків, зборів та інших платежів, передбачених законом» — тобто я можу користуватись заробленими грошима лише після сплати ЄСВ та податку раз на квартал?

Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: