fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

🔕 YouTube zmože blokuvaty akaunty, jaki «ne majuť komercijnogo sensu»

🔕 YouTube зможе блокувати акаунти, які «не мають комерційного сенсу»
Poky ne zaznačajeťsja, za jakymy kryterijamy videoservis bude vidbyraty oblikovi zapysy. Mashable vvažaje, ščo YouTube otrymaje pravo vydaljaty akaunty, jakščo ne zmože na nyh zarobyty.
Поки не зазначається, за якими критеріями відеосервіс буде відбирати облікові записи. Mashable вважає, що YouTube отримає право видаляти акаунти, якщо не зможе на них заробити.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  YouTube оновив умови угоди: з 10 грудня 2019 року відеосервіс зможе заблокувати доступ акаунта до всього сервісу або його частини, якщо вважатиме, що надання користувачу доступу більше не має комерційного сенсу. Про це повідомляє видання Mashable. Що відомо. Поки не зазначається, за якими критеріями будуть відбирати облікові записи. Mashable вважає, що відеосервіс отримає право видаляти акаунти, якщо не зможе на них заробити. Представники компанії поки не прокоментували зміни в угоді. Користувачі Reddit почали обговорення змін: наприклад, таке формулювання допускає блокування акаунтів творців контенту, які його не монетизують. Також можуть бути заблоковані облікові записи користувачів, що використовують блокувальники реклами. Які ще думки. На форумі підтримки Google користувачі також припустили, що відеосервіс зможе блокувати неактивні акаунти. Серед інших можливих варіантів – у майбутньому обмежити на YouTube дії в безкоштовній версії акаунта. Читайте також про те, що Нацрада обговорює можливість регулювання YouTube – що відомо.
11.11.2019,11:57
2
Unsplash
Реклама 👇 Замовити

YouTube onovyv umovy ugody: z 10 grudnja 2019 roku videoservis zmože zablokuvaty dostup akaunta do vśogo servisu abo jogo častyny, jakščo vvažatyme, ščo nadannja korystuvaču dostupu biľše ne maje komercijnogo sensu.

Pro ce povidomljaje vydannja Mashable.

🔕 YouTube zmože blokuvaty akaunty, jaki «ne majuť komercijnogo sensu» 1

Ščo vidomo

Poky ne zaznačajeťsja, za jakymy kryterijamy buduť vidbyraty oblikovi zapysy. Mashable vvažaje, ščo videoservis otrymaje pravo vydaljaty akaunty, jakščo ne zmože na nyh zarobyty. Predstavnyky kompaniї poky ne prokomentuvaly zminy v ugodi.

Korystuvači Reddit počaly obgovorennja zmin: napryklad, take formuljuvannja dopuskaje blokuvannja akauntiv tvorciv kontentu, jaki jogo ne monetyzujuť. Takož možuť buty zablokovani oblikovi zapysy korystuvačiv, ščo vykorystovujuť blokuvaľnyky reklamy.

🔕 YouTube zmože blokuvaty akaunty, jaki «ne majuť komercijnogo sensu» 2

Jaki šče dumky

Na forumi pidtrymky Google korystuvači takož prypustyly, ščo videoservis zmože blokuvaty neaktyvni akaunty. Sered inšyh možlyvyh variantiv – u majbutńomu obmežyty na YouTube diї v bezkoštovnij versiї akaunta.

Čytajte takož pro te, ščo Nacrada obgovorjuje🔕 YouTube zmože blokuvaty akaunty, jaki «ne majuť komercijnogo sensu» 3💻 Nacrada obgovorjuje možlyvisť reguljuvannja YouTube – ščo vidomo možlyvisť reguljuvannja YouTube – ščo vidomo.

Teğy: YouTube, video

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.

2 komentarja

spočatku novi
za rejtyngom spočatku novi za hronologijeju
1
Максим

ОНОВЛЕНО: Ось офіційне роз'яснення від розробників щодо цього положення:

Як я зрозумів мається на увазі видалення певних застрілих функцій в ютюбі чи щогсь таке (якщо я правильно вшурупив).

2
Максим

Хтось вже має зелене поняття згідно з якими критеріями ютюб вважатиме обліковий запис економічно недоцільним? Якщо це стосується монетизації відео, то ютюб втратить свою репутацію, банячи канали, з яких не може косити бабло

Я хотів би, що редакція цього ресурсу стежала за новинами з цього приводу і чимнайшвидше повідомила нас про відповідь від розробника на уточнення з цього приводу, щоб було зрозуміло, що робити далі.

Як на мене тут є 2 справжні мотиви цього (що розробники не привели ніякої конкретики щодо цієї вимоги):
1) Вони ще самі не придумали, які щодо цього будуть вимоги
2) Не масштабний вкид від розробників з метою спочатку посіяти легку паніку серед користувачів, а потім заспокоїти всіх чіткою інструкцією на кшталт "Ваш акаунт не заблокують, якщо ви зробите оце-ось"

Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: