Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

💰 V Ukraїni z’javyťsja ofis globaľnoї kryptovaljutnoї birži Binance — ministr Fedorov

💰 В Україні з'явиться офіс глобальної криптовалютної біржі Binance — міністр Федоров

Pro vidkryttja ofisu Binance v Ukraїni povidomyv ministr cyfrovoї transformaciї Myhajlo Fedorov na kruglomu stoli v Instytuti Goršenina śogodni. Birža pidtverdyla spivpracju z ministerstvom u svojemu pres-relizi.
Про відкриття офісу Binance в Україні повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на круглому столі в Інституті Горшеніна сьогодні. Біржа підтвердила співпрацю з міністерством у своєму прес-релізі.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Що таке Binance. Binance — це найбільша в світі біржа криптовалют. Біржа має оборот коштів понад 3 мільярди доларів на добу та більш ніж 100 криптовалют доступних для торгів. Головний офіс біржі базується на Мальті. Що відбудеться. Міністерство цифрової трансформації підписало меморандум з біржею Binance про те, що компанія відкриє юридичну особу та офіс в Україні. Біржа вже додала підтримку гривні та планує додати україномовний інтерфейс. В майбутньому, частина операцій Binance, зокрема тих, які проводять на біржі українські громадяни, проходитиме через українську юрособу та рахунки в українських банках. Зокрема, за словами заступника міністра Олександра Борнякова, до переговорів щодо співпраці вже долучилися Ощадбанк та кілька інших банків. Також міністерство очікує, що Binance платитиме податки в український бюджет. Коли це відбудеться. Як заявляє міністр, вхід Binance на український ринок очікується до кінця цього року. А що з легалізацією криптовалют. Верховна Рада завершує обговорення законопроєктів, які регулюватимуть сферу блокчейну та криптовалют. За словами засновника міжфракційного обєднання Blockchain4Ukraine Олексія Жмеренецького, законопроєкт, що його готують наразі народні депутати, вводить до законодавчого поля всю необхідну термінологію (криптовалюти, розподілені реєстри, токени тощо), а також регулює оподаткування цифрових активів. Законопроєкт буде внесений до зали Верховної Ради наступного тижня. Читайте також про 3 причини, чому криптовалюти на часі, а також про те як купити криптовалюту в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Ščo take Binance

Binance — ce najbiľša v sviti birža kryptovaljut. Birža maje oborot koštiv ponad 3 miľjardy dolariv na dobu ta biľš niž 100 kryptovaljut dostupnyh dlja torgiv. Golovnyj ofis birži bazujeťsja na Maľti.

Ščo vidbudeťsja

Ministerstvo cyfrovoї transformaciї pidpysalo memorandum z biržeju Binance pro te, ščo kompanija vidkryje jurydyčnu osobu ta ofis v Ukraїni.

Birža vže dodala pidtrymku gryvni ta planuje dodaty ukraїnomovnyj interfejs. V majbutńomu, častyna operacij Binance, zokrema tyh, jaki provodjať na birži ukraїnśki gromadjany, prohodytyme čerez ukraїnśku jurosobu ta rahunky v ukraїnśkyh bankah. Zokrema, za slovamy zastupnyka ministra Oleksandra Bornjakova, do peregovoriv ščodo spivpraci vže dolučylysja Oščadbank ta kiľka inšyh bankiv.

Takož ministerstvo očikuje, ščo Binance platytyme podatky v ukraїnśkyj bjudžet.

Koly ce vidbudeťsja

Jak zajavljaje ministr, vhid Binance na ukraїnśkyj rynok očikujeťsja do kincja ćogo roku.

A ščo z legalizacijeju kryptovaljut

Verhovna Rada zaveršuje obgovorennja zakonoprojektiv, jaki reguljuvatymuť sferu blokčejnu ta kryptovaljut. Za slovamy zasnovnyka mižfrakcijnogo ob’jednannja Blockchain4Ukraine Oleksija Žmerenećkogo, zakonoprojekt, ščo jogo gotujuť narazi narodni deputaty, vvodyť do zakonodavčogo polja vsju neobhidnu terminologiju (kryptovaljuty, rozpodileni rejestry, tokeny toščo), a takož reguljuje opodatkuvannja cyfrovyh aktyviv.

Zakonoprojekt bude vnesenyj do zaly Verhovnoї Rady nastupnogo tyžnja.

Čytajte takož pro 3 pryčyny, čomu kryptovaljuty na časi, a takož pro te jak kupyty kryptovaljutu v Ukraїni.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.

3 komentarja

spočatku novi
za rejtyngom spočatku novi za hronologijeju
1
Максим

Це все добре. Тільки малесенька ложка дьогтю: вони українську мову інтерфейсу не додали. Гривню, як валюту додали, але україномовного інтерфейсу ще нема там. Будемо чекати.

2

Доброго дня, Максим. Українська мова буде додана вже у найближчий час. Дякуємо за зацікавленість.
Долучайтесь до Української спільноти Binance, щоб бути в курсі останніх подій: https://t.me/BinanceUkrainian

Avtor3
Олександр Мамзуренко

Дякую, писали зі слів заступника міністра 🙂 Виправив.

Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: