Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

🏭 Infografika zabrudnennja povitrja protjagom roku u Kyjevi: koly najbrudniše

🏭 Інфографіка забруднення повітря протягом року у Києві: коли найбрудніше

Najkrašči pokaznyky povitrja dlja zdorov'ja u Kyjevi – z travnja po vereseń. Najbiľše zabrudnennja povitrja sposterigajeťsja u žovtni ta lystopadi, koly rivni zbiľšujuťsja udviči.
Найкращі показники повітря для здоров'я у Києві – з травня по вересень. Найбільше забруднення повітря спостерігається у жовтні та листопаді, коли рівні збільшуються удвічі.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Найбільше забруднення повітря у Києві у 2018 році спостерігалося у жовтні та листопаді. Про це свідчать дані швейцарсько-американської компанії AirIQ, яка має датчики для вимірювання в усьому світі. У Києві інформація збиралася з трьох датчиків. Рейтинг. У загальному рейтингу міст з найбільш забрудненим повітрям Київ посів 1131 місце з понад трьох тисяч міст світу. У Європі столиця України знаходиться на 15 місці. Найчистіше повітря у Європі у 2018 році зафіксували в Ісландії та Фінляндії, найбрудніше – у Боснії і Герцеговини та Македонії. Коли у Києві найбрудніше й найчистіше повітря. Одиниця вимірювання – µg/m³ (мікрограми забруднювачів на кубометр повітря). Показники: менше за 10 – рекомендовані показники ВООЗ; від 10 до 12 – добре; від 12 до 35 – помірний рівень забруднення. Таким чином, найкращі показники повітря для здоровя у Києві – з травня по вересень. Найбільше забруднення повітря спостерігається у жовтні та листопаді, коли рівні збільшуються удвічі. Читайте також про те, що Україна покращила свої позиції у рейтингу найдорожчих національних брендів світу
28.10.2019,14:23
1
Unsplash
Реклама 👇 Замовити

Najbiľše zabrudnennja povitrja u Kyjevi u 2018 roci sposterigalosja u žovtni ta lystopadi.

Pro ce svidčať dani švejcarśko-amerykanśkoї kompaniї AirIQ, jaka maje datčyky dlja vymirjuvannja v uśomu sviti. U Kyjevi informacija zbyralasja z tŕoh datčykiv.

🏭 Infografika zabrudnennja povitrja protjagom roku u Kyjevi: koly najbrudniše 1

Rejtyng

U zagaľnomu rejtyngu mist z najbiľš zabrudnenym povitrjam Kyїv posiv 1131 misce z ponad tŕoh tysjač mist svitu. U Jevropi stolycja Ukraїny znahodyťsja na 15 misci.

🏭 Infografika zabrudnennja povitrja protjagom roku u Kyjevi: koly najbrudniše 3

Najčystiše povitrja u Jevropi u 2018 roci zafiksuvaly v Islandiї ta Finljandiї, najbrudniše – u Bosniї i Gercegovyny ta Makedoniї.

Koly u Kyjevi najbrudniše j najčystiše povitrja

Odynycja vymirjuvannja – µg/m³ (mikrogramy zabrudnjuvačiv na kubometr povitrja).

Pokaznyky:

  • menše za 10 – rekomendovani pokaznyky VOOZ;
  • vid 10 do 12 – dobre;
  • vid 12 do 35 – pomirnyj riveń zabrudnennja.

🏭 Infografika zabrudnennja povitrja protjagom roku u Kyjevi: koly najbrudniše 5

Takym čynom, najkrašči pokaznyky povitrja dlja zdorov’ja u Kyjevi – z travnja po vereseń. Najbiľše zabrudnennja povitrja sposterigajeťsja u žovtni ta lystopadi, koly rivni zbiľšujuťsja udviči.

Čytajte takož pro te, ščo Ukraїna pokraščyla svoї pozyciї u rejtyngu najdorožčyh nacionaľnyh brendiv svitu

Teğy: ekologija, urban

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.

1 komentar

spočatku novi
za rejtyngom spočatku novi za hronologijeju
1
Алек Белл

Хм. Дивлячись на карту, можна побачити, що найчистіше повітря в скандинаських країнах, а також в Іспанії, хто б міг подумати. Здається, саме там найбастабніше розвинута "альтернативна енергетика", або сонячна. Також широкого розвитку альтернативна енергетика набула і в Німечинні. Результати бачимо очевидні. Все завдяки станціям, типу таких sun-energy.com.ua , вони значно скорочують викиди вуглекислого газу в атмосферу.

Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: