fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

📜 V Ukraїni z’javyvsja peršyj vidkrytyj Rejestr adres – bezkoštovno dlja vlady, gromad i biznesu

📜 В Україні з'явився перший відкритий Реєстр адрес – безкоштовно для влади, громад і бізнесу

Komanda proektu «E-rišennja dlja gromad» ogolosyla pro vidkryttja bezkoštovnogo dostupu do roztašovanogo u hmari Rejestru adres, jakyj protestovano na pilotnyh mistah z riznyh regioniv Ukraїny.
Команда проекту «Е-рішення для громад» оголосила про відкриття безкоштовного доступу до розташованого у хмарі Реєстру адрес, який протестовано на пілотних містах з різних регіонів України.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Що таке Реєстр адрес. Реєстр адрес – це довідник офіційних, повних, верифікованих адрес, які мають юридичну силу. Українські органи влади, підприємства та органи місцевого самоврядування змушені працювати з різними адресними базами, дані яких не збігаються та оперативно не актуалізуються. Інструкція з використання Реєстру доступна за посиланням. Наше рішення складається з двох елементів: ІТ-інструменти, які дозволяють вести та адмініструвати адреси, це робить громада, вони додають різні перейменування, альтернативи, синоніми та інше. А інша частина призначена для зовнішніх систем, для інтеграції через API. Відсутність єдиного адресного реєстру призводить до неточностей у даних та зайвих витрат бюджетних коштів. Микола Козлов. ІТ-архітектор проекту Е-рішення для громад, Експерт ЦРІ, директор FDI Ukraine . Для кого. Скористатися такою базою перевірених адрес можуть усі, кому вона потрібна: адміністратори ІТ-систем органів державної влади та місцевого самоврядування, ІТ-компанії, стартапи та ін. Їм не потрібно розробляти власний довідник, достатньо лише зареєструватися та можна одразу користуватися. Розробники гарантують, що такий довідник доступний постійно, 365 днів на рік, а також вони підтримують та розвивають його. Команда вже має пропозицію підєднати Реєстр цілому регіону – Херсонській області, яка виявила бажання масштабувати весь проект. Читайте також про те, що в Україні пропонують звільнити від податків на зарплату молодь до 27 років.
Реклама 👇 Замовити

Ščo take Rejestr adres

Rejestr adres – ce dovidnyk oficijnyh, povnyh, veryfikovanyh adres, jaki majuť jurydyčnu sylu. Ukraїnśki organy vlady, pidpryjemstva ta organy miscevogo samovrjaduvannja zmušeni pracjuvaty z riznymy adresnymy bazamy, dani jakyh ne zbigajuťsja ta operatyvno ne aktualizujuťsja.

Instrukcija z vykorystannja Rejestru dostupna za posylannjam.

Rejestr adres

Naše rišennja skladajeťsja z dvoh elementiv: IT-instrumenty, jaki dozvoljajuť vesty ta administruvaty adresy, ce robyť gromada, vony dodajuť rizni perejmenuvannja, aľternatyvy, synonimy ta inše. A inša častyna pryznačena dlja zovnišnih system, dlja integraciї čerez API. Vidsutnisť jedynogo adresnogo rejestru pryzvodyť do netočnostej u danyh ta zajvyh vytrat bjudžetnyh koštiv

Mykola Kozlov, IT-arhitektor proektu «E-rišennja dlja gromad», Ekspert CRI, dyrektor FDI Ukraine

Dlja kogo

Skorystatysja takoju bazoju perevirenyh adres možuť usi, komu vona potribna: administratory IT-system organiv deržavnoї vlady ta miscevogo samovrjaduvannja, IT-kompaniї, startapy ta in. Їm ne potribno rozrobljaty vlasnyj dovidnyk, dostatńo lyše zarejestruvatysja ta možna odrazu korystuvatysja.

Rejestr adres

Rozrobnyky garantujuť, ščo takyj dovidnyk dostupnyj postijno, 365 dniv na rik, a takož vony pidtrymujuť ta rozvyvajuť jogo.

Komanda vže maje propozyciju pid’jednaty Rejestr cilomu regionu – Hersonśkij oblasti, jaka vyjavyla bažannja masštabuvaty veś proekt.

Čytajte takož pro te, ščo v Ukraїni proponujuť zviľnyty vid podatkiv na zarplatu moloď do 27 rokiv.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.

1 komentar

spočatku novi
za rejtyngom spočatku novi za hronologijeju
1

Дууууже довго потрібно отримувати доступ до реєстру. Виникають питання до актуальності даних та повноти, навіть той довідник, що зараз у вільному доступі укрпочти має не всі дані по Україні, а тут незрозуміло яким чином ці дані оновлюються.

Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: