fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

🦄 Grammarly zalučyv investyciї ta stav peršym ukraїnśkym «jedynorogom» — probyv ocinku u $1 mlrd dolariv

🦄 Grammarly залучив інвестиції та став першим українським «єдинорогом» — пробив оцінку у $1 млрд доларів
IT-kompanija Grammarly na šljahu do vtilennja svogo bačennja komunikacijnogo asystenta zalučyla 90 mln dolariv u novomu investycijnomu raundi.
ІТ-компанія Grammarly на шляху до втілення свого бачення комунікаційного асистента залучила 90 млн доларів у новому інвестиційному раунді.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Цей раунд повторно очолила компанія General Catalyst, приєдналися також поточні та нові інвестори. Він сприятиме розвитку компанії та зростанню кількості клієнтів. За повідомленням TechCrunch компанію оцінили у понад 1 мільярд доларів, що робить її першим українським єдинорогом. У 2017 році компанія вже залучала $110 млн інвестицій. Компанію заснували 2009 року в Києві українці Максим Литвин, Олексій Шевченко та Дмитро Лідер, і вона є прибутковою від 2011 року. З часу першого інвестиційного  раунду у травні 2017 року Grammarly збільшила кількість користувачів більш ніж утричі. Я в захваті від того, як швидко росте Grammarly. Ми інвестуємо у нові технології для того, щоб наш онлайн-сервіс допомагав людям зробити їхнє письмове спілкування англійською чітким та послідовним, використовувати правильний тон та ефективно висловлювати свою думку, — коментує співзасновник Grammarly Дмитро Лідер. — За останні два роки наша команда збільшилася більш ніж удвічі, і ми вже будуємо новий офісний простір у Києві, щоб підтримувати зростання. Відповідно до заяви компанії, Grammarly використає залучені інвестиції, щоб і надалі розширювати охоплення свого продукту та працювати над його розвитком, зокрема детектора тону, про який ми розповідали раніше. Компанія має чотири офіси: Києві, Нью-Йорку, Сан-Франциско та Ванкувері У планах на найближче майбутнє, йдеться у прес-релізі, — розширити офісний простір у Києві на додаткові 1300 м², на яких зможуть розміститися ще 130 людей.
Реклама 👇 Замовити

Cej raund povtorno očolyla kompanija General Catalyst, pryjednalysja takož potočni ta novi investory. Vin spryjatyme rozvytku kompaniї ta zrostannju kiľkosti klijentiv. Za povidomlennjam TechCrunch kompaniju ocinyly u ponad 1 miľjard dolariv, ščo robyť її peršym ukraїnśkym «jedynorogom». U 2017 roci kompanija vže zalučala $110 mln investycij.

Kompaniju zasnuvaly 2009 roku v Kyjevi ukraїnci Maksym Lytvyn, Oleksij Ševčenko ta Dmytro Lider, i vona je prybutkovoju vid 2011 roku. Z času peršogo investycijnogo  raundu u travni 2017 roku Grammarly zbiľšyla kiľkisť korystuvačiv biľš niž utryči.

«Ja v zahvati vid togo, jak švydko roste Grammarly. My investujemo u novi tehnologiї dlja togo, ščob naš onlajn-servis dopomagav ljudjam zrobyty їhnje pyśmove spilkuvannja anglijśkoju čitkym ta poslidovnym, vykorystovuvaty pravyľnyj ton ta efektyvno vyslovljuvaty svoju dumku, — komentuje spivzasnovnyk Grammarly Dmytro Lider. — Za ostanni dva roky naša komanda zbiľšylasja biľš niž udviči, i my vže budujemo novyj ofisnyj prostir u Kyjevi, ščob pidtrymuvaty zrostannja».

Vidpovidno do zajavy kompaniї, Grammarly vykorystaje zalučeni investyciї, ščob i nadali rozšyrjuvaty ohoplennja svogo produktu ta pracjuvaty nad jogo rozvytkom, zokrema detektora tonu, pro jakyj my rozpovidaly raniše🦄 Grammarly zalučyv investyciї ta stav peršym ukraїnśkym «jedynorogom» — probyv ocinku u $1 mlrd dolariv 1🤝 Grammarly vidteper vyznačaje, jake vražennja spravyť vaš lyst.

Kompanija maje čotyry ofisy: Kyjevi, Nju-Jorku, San-Francysko ta Vankuveri U planah na najblyžče majbutnje, jdeťsja u pres-relizi, — rozšyryty ofisnyj prostir u Kyjevi na dodatkovi 1300 m², na jakyh zmožuť rozmistytysja šče 130 ljudej.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.

6 komentariv

spočatku novi
za rejtyngom spočatku novi za hronologijeju
1

Це те ж саме, що і називати гугл російським стартапом тільки тому що Сергій Брін з росії. Заслуг України тут мало, так що не позортесь заголовком статті

2
антиєвген

Читайте уважніше, ці хлопці започаткували та мають і розширюють офіс в Києві. На відміну від Бріна, який чкурнув з Росії і має хіба батьківську хрущобу там.

3

Іноземна освіта, компанія зареєстрована в США, успішна завдяки іноземним інвестиціям і клієнтам. Всі налоги і прибуток в США. Офіс в Києві? - пфф, нічого нового, як і у більшості ІТ фірм, тому що дешеві ІТ спеціалісти, а не патріотизм:) Вони самі в інтерв'ю казали, що коли ти стартап з України, ти нікому не цікавий, ні інвесторам, ні клієнтам. А так да, хлопці молодці.

4
Метаєвген

Компаніям приписують національність за розташуванням головного офісу. За цим параметром Grammarly - екс-українська компанія, бо під час зростання мали головний офіс у Києві, а потім переїхали у Сан-Франциско.

5
Метаєвген

"Американська" - це таке саме приписування. Компанії, що оперують більше ніж в одній країні, національності не мають, бо мають створювати окремі дочірні підприємства в кожній державі або економічній зоні, де вони хочуть бути присутніми. Таким чином, технічно, усе, що має офіс в Україні, є українською компанією, хаха.

6

Ось все що нам залишилось, можливість приписувати національність американській компанії:)

Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: