fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

📘 «Piarytyś ne možna zupynytyś» – vyjšla perša ukraїnśka knyga pro PR dlja žurnalistiv ta ekspertiv

📘 «Піаритись не можна зупинитись» – вийшла перша українська книга про PR для журналістів та експертів

Knyga na praktyčnyh kejsah rozpovisť pro tehniky piaru, jak potrapyty v publikaciї abo na telebačennja, jak keruvaty infopolem ta inši korysni reči.
Книга на практичних кейсах розповість про техніки піару, як потрапити в публікації або на телебачення, як керувати інфополем та інші корисні речі.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  У роздріб вийшла перша українська книга про PR для журналістів та експертів Піаритись не можна зупинитись. Що відомо. У творі Піаритись не можна зупинитись зібрані ділові поради експертам як через публікації у ЗМІ вирішувати бізнес-завдання на різних етапах. У книзі пояснюються техніки розкрутки персонального бренду, керування циклом зростання стартапів чи дій на стагнуючому ринку для розігріву будь-якої потрібної аудиторії. . У книзі зібрані історії та комерційні піар-кейси: як насправді працюють сучасні українські медіа; як готувати інформацію для ЗМІ, щоб потрапити на сторінки видань або в ефір телеканалу; як бізнесу керувати інфополем завдяки статтям в ЗМІ; яким чином без води оцінювати ефективність роботи піарника; що робити, коли на бізнес або персону замовили медійну атаку конкуренти; та інші. . Замовити книгу за посиланням Про медіаплатформу. Читатйте також: Заплутатися в мережах: піарники не розуміють, що потрібно журналістам. Наприкінці 2017 року в Україні розпочала роботу медіаплатформа Deadline.com.ua, яка обєднує прес-служби, експертів та журналістів. Реєструючись на сайті, журналіст отримує коментар від експерта, а експерт в обмін на це безкоштовну згадку у медіа, у якому працює журналіст. Накопичивши статистику звернень, розробники ухвалили рішення вийти на ринок друкованої літератури та розповісти про менеджмент, що залишається у тіні. Я вірю в український ринок в середньостроковій перспективі. Поспілкувавшись по-всякому з 10 тисячами людей, архіву цікавих історій нам вистачить на серію літератури і не тільки про піар. Олександра Стельмахова. співвласник проекту та автор. Уривки з книжок:. Бенджамін Франклін, Волтер Айзексон 12 правил життя. Як перемогти хаос, Джордан Пітерсон Чоловіки про фемінізм, Майкл Кауфман, Майкл Кіммел Читайте також про те, як просувати стартап в Україні.
Реклама 👇 Замовити

U rozdrib vyjšla perša ukraїnśka knyga pro PR dlja žurnalistiv ta ekspertiv «Piarytyś ne možna zupynytyś».

Piarytyś ne možna zupynytyś

Ščo vidomo

U tvori «Piarytyś ne možna zupynytyś» zibrani dilovi porady ekspertam jak čerez publikaciї u ZMI vyrišuvaty biznes-zavdannja na riznyh etapah. U knyzi pojasnjujuťsja tehniky rozkrutky personaľnogo brendu, keruvannja cyklom zrostannja startapiv čy dij na stagnujučomu rynku dlja «rozigrivu» buď-jakoї potribnoї audytoriї.

U knyzi zibrani istoriї ta komercijni piar-kejsy:

  • jak naspravdi pracjujuť sučasni ukraїnśki media;
  • jak gotuvaty informaciju dlja ZMI, ščob potrapyty na storinky vydań abo v efir telekanalu;
  • jak biznesu keruvaty infopolem zavdjaky stattjam v ZMI;
  • jakym čynom «bez vody» ocinjuvaty efektyvnisť roboty piarnyka;
  • ščo robyty, koly na biznes abo personu zamovyly medijnu ataku konkurenty;
  • ta inši.

Zamovyty knygu za posylannjam

Pro mediaplatformu

Čytajte takož: Zaplutatysja v merežah: piarnyky ne rozumijuť, ščo potribno žurnalistam

Naprykinci 2017 roku v Ukraїni rozpočala robotu mediaplatforma Deadline.com.ua, jaka ob’jednuje pres-služby, ekspertiv ta žurnalistiv. Rejestrujučyś na sajti, žurnalist otrymuje komentar vid eksperta, a ekspert v obmin na ce bezkoštovnu zgadku u media, u jakomu pracjuje žurnalist.

Nakopyčyvšy statystyku zverneń, rozrobnyky uhvalyly rišennja vyjty na rynok drukovanoї literatury ta rozpovisty pro menedžment, ščo zalyšajeťsja «u tini».

Piarytyś ne možna zupynytyś

Ja virju v ukraїnśkyj rynok v seredńostrokovij perspektyvi. Pospilkuvavšyś po-vsjakomu z 10 tysjačamy ljudej, arhivu cikavyh istorij nam vystačyť na seriju literatury i ne tiľky pro piar

Oleksandra Steľmahova, spivvlasnyk proektu ta avtor

Uryvky z knyžok:

Čytajte takož pro te, jak prosuvaty startap v Ukraїni.

Teğy: knygy, naš format

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: