fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

🤝 Grammarly vidteper vyznačaje, jake vražennja spravyť vaš lyst

🤝 Grammarly відтепер визначає, яке враження справить ваш лист
U planah Grammarly takož dodaty do vyznačennja tonu povidomlennja porady, jak jogo zminyty.
У планах Grammarly також додати до визначення тону повідомлення поради, як його змінити.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Український стартап Grammarly почав використовувати штучний інтелект, щоб визначати тон листів користувачів. Інструмент вже доступний в розширенні для Chrome, незабаром зявиться в Safari і Firefox. Що відомо. Визначити тон листа або повідомлення складніше, ніж розмови – людина не може бачити вираз обличчя та мову тіла співрозмовника. Також тон повідомлення формує ціла сукупність ознак. Особливо часто проблеми виникають під час листування іноземною мовою. Як працює. Grammarly спробувала виправити ситуацію за допомогою детектору тону. Використовуючи машинне навчання, цей інструмент аналізує слова, формулювання, пунктуацію, заголовні букви та визначає, яке враження справить ваш лист. Наприклад, повідомлення може передавати радість і захоплення або навпаки – роздратування. Інструмент працює з текстами від 120 символів. У планах сервісу – додати до визначення тону повідомлення поради, як його змінити. Бета-версія нової функції доступна у веб-версіях поштових сервісів Gmail і Yahoo в розширенні для Chrome. У найближчі тижні вона зявиться в Safari і Firefox. Читайте також про те, що Grammarly долучився до ініціативи #KyivNotKiev – рекомендуватиме правильну транслітерацію.
Реклама 👇 Замовити

Ukraїnśkyj startap Grammarly počav vykorystovuvaty štučnyj intelekt, ščob vyznačaty ton lystiv korystuvačiv. Instrument vže dostupnyj v rozšyrenni dlja Chrome, nezabarom z’javyťsja v Safari ta: Safari “j” Firefox, Safari “ta” Firefox—#—j#ta—#—i—#—http://vlada.kiev.ua/pravopys/pravXXI/13.html’>i Firefox.

Čytajte takož pro te, ščo Grammarly dolučyvsja🤝 Grammarly vidteper vyznačaje, jake vražennja spravyť vaš lyst 1🇺🇦 Grammarly dolučyvsja do iniciatyvy #KyivNotKiev – rekomenduvatyme pravyľnu transliteraciju do iniciatyvy #KyivNotKiev – rekomenduvatyme pravyľnu transliteraciju.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: