fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

🎤 alyona alyona vypustyla klip na novu pisnju «Buling» – dyviťsja

🎤 alyona alyona випустила кліп на нову пісню «Булінг» – дивіться

«Ja pokažu, jak ljubyty sebe. I ty točno poljubyš sebe. Osvižy vpevnenisť, čuješ, kydaj stare ta žyvy po-novomu», – jdeťsja u pisni «Buling» alyona alyona.
«Я покажу, як любити себе. І ти точно полюбиш себе. Освіжи впевненість, чуєш, кидай старе та живи по-новому», – йдеться у пісні «Булінг» alyona alyona.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  ❓ Що відомо. Українська реперка alyona alyona записала нову пісню, присвячену булінгу. Співачка закликає людей любити себе та пропускати повз свої вуха знущання. Я покажу, як любити себе. І ти точно полюбиш себе. Освіжи впевненість, чуєш, кидай старе та живи по-новому, – йдеться у пісні. 📹 Відео. https://www.youtube.com/watch?v=aqi0mQOOh50&feature=youtu.be Про булінг. Раніше у своєму Instagram реперка закликала школярів відкрито говорити про хейтерство. В мої роки початкової школи до нас з великих мiст приїздили фотографи з костюмами для перевдягання у рiзних персонажiв — графинь, принцес, снiжних королев тощо. Цi костюми нiколи на мене не налазили. I весь цей час з мене всi сміялися i говорили купу образливих слiв, типу шо, жируха, не влазиш?, ти ж тiльки не мiряй, бо костюм репне i нам нi в чому буде фоткатися. Такі моменти не викинеш з пам’яті. Але, я та, ким я є. Тепер я сміливо можу ділитися такими історіями і відкрито говорити про це, – зазначила співачка. https://www.instagram.com/p/B0-Qb-FHsbt/ 🥁 Хто така alyona alyona. Вона ж Альона Савраненко, у минулому вихователька у дитячому садку у селі Баришівка, що на Київщині. Минулого року на ютубі з’явився її дебютний кліп Рибки, який наробив галасу в українських соцмережах. Послухати альбом Пушка можна на Apple Music, Google Play, Deezer та Soundcloud. Дивіться також кліп на пісню Велика й смішна
Реклама 👇 Замовити

❓ Ščo vidomo

Ukraїnśka reperka alyona alyona zapysala novu pisnju, prysvjačenu bulingu. Spivačka zaklykaje ljudej ljubyty sebe ta propuskaty povz svoї vuha znuščannja.

«Ja pokažu, jak ljubyty sebe. I ty točno poljubyš sebe. Osvižy vpevnenisť, čuješ, kydaj stare ta žyvy po-novomu», – jdeťsja u pisni.

alyona alyona

📹 Video

Pro buling

Raniše u svojemu Instagram reperka zaklykala školjariv vidkryto govoryty pro hejterstvo.

«V moї roky počatkovoї školy do nas z velykyh mist pryїzdyly fotografy z kostjumamy dlja perevdjagannja u riznyh personaživ — grafyń, prynces, snižnyh korolev toščo. Ci kostjumy nikoly na mene ne nalazyly. I veś cej čas z mene vsi smijalysja i govoryly kupu obrazlyvyh sliv, typu «šo, žyruha, ne vlazyš?», «ty ž tiľky ne mirjaj, bo kostjum repne i nam ni v čomu bude fotkatysja». Taki momenty ne vykyneš z pam’jati. Ale, ja ta, kym ja je. Teper ja smilyvo možu dilytysja takymy istorijamy i vidkryto govoryty pro ce», – zaznačyla spivačka.

View this post on Instagram

НУ ШО, ЖИРУХА… ⠀ У нашому житті є моменти, які ніколи не забуваються та залишаються у пам‘яті. ⠀ В мої роки початкової школи до нас з великих мiст приїздили фотографи з костюмами для перевдягання у рiзних персонажiв — графинь, принцес, снiжних королев тощо. ⠀ Це вiдбувалося 1-2 рази на рiк. В актовій залi збирався потiк дiтей — а, б, в класи одного року і почерзi фотографувалися. Так от. Цi костюми нiколи на мене не налазили. Залишити мене саму в класi не могли, тому я сидiла в залi i чекала, поки всiх сфотографують. I весь цей час з мене всi сміялися i говорили купу образливих слiв, типу "шо, жируха, не влазиш?", "ти ж тiльки не мiряй, бо костюм репне i нам нi в чому буде фоткатися", "Альона, а що, костюм мачухи для тебе не привезли?" і тд. ⠀ Це були морально тяжкi пару годин, які повторювались кожен рік. ⠀ Такі моменти не викинеш з пам‘яті. АЛЕ, я та, ким я є. Тепер я сміливо можу ділитися такими історіями і відкрито говорити про це. Не треба боятися, не треба соромитись. Треба залишатися самим собою і рухатись до своєї мети. ⠀ Якщо ви маєте такі історії, говоріть про це! Тема «хейтерства» має бути відкритою! ⠀ Дякую @aleksey_durnev, що надихнув на відвертість. ⠀ Говоріть про це з хештегом #refreshconfidence #освіживпевненість

A post shared by Альона (@alyona.alyona.official) on

🥁 Hto taka alyona alyona

Vona ž Aľona Savranenko, u mynulomu vyhovateľka u dytjačomu sadku u seli Baryšivka, ščo na Kyїvščyni. Mynulogo roku na jutubi z’javyvsja її debjutnyj klip «Rybky», jakyj narobyv galasu v ukraїnśkyh socmerežah.

Posluhaty aľbom «Puška» možna na Apple Music, Google PlayDeezer ta Soundcloud.

Dyviťsja takož klip na pisnju «Velyka j smišna»

Teğy: klip, muzyka
Džerelo: Youtube

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: