fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

💻 YouControl zapustyv moduľ «Fizyčni osoby», jakyj perevirjaje blagonadijnisť ukraїnciv

💻 YouControl запустив модуль «Фізичні особи», який перевіряє благонадійність українців
Novyj instrument «Fizyčni osoby» vid YouControl dopomože vyjavyty šahraїv i korupcioneriv, zibravšy pro nyh informaciju z oficijnyh džerel.
Новий інструмент «Фізичні особи» від YouControl допоможе виявити шахраїв і корупціонерів, зібравши про них інформацію з офіційних джерел.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Новий модуль Фізичні особи системи YouControl дозволяє перевірити за реєстрами будь-яку фізичну особу в Україні. До 8 вересня 2019 року сервіс доступний всім користувачам при умові реєстрації за посиланням. Що нового розповість про людину модуль Фізичні особи. Він показує повязані з фізособою компанії або ФОП, щоб ви могли своєчасно помітити фактори ризику при роботі з компанією, керівник якої: зареєстрований в зоні ООС або Криму; знаходиться під санкціями України або інших країн; повязаний з проблемними компаніями і вже заплямував репутацію; формально керує відразу багатьма компаніями. Може визначити, що особа, яка вас цікавить, вважається зниклою або переховується від органів влади та розшукується як відповідач, наприклад: у справах про відшкодування шкоди; за позовами про стягнення аліментів; дезертир (МО, СБУ, МВС України); засуджений до кримінального (адміністративного) покарання, не повязаного з позбавленням волі; засуджений до покарання у вигляді позбавлення волі, ухиляється від виконання вироку суду; не прибув до місця проживання після звільнення з місць позбавлення волі; втік зі спеціального закладу органів охорони здоровя, де проходив курс примусового лікування; переховується від органів досудового розслідування/прокуратури/суду; психічно хворий або безпорадний, пішов з дому або медустанови. Також можна перевірити наявність людини в реєстрі боржників, корупціонерів або люстрованих. Як перевірити співробітника. Увівши в систему реквізити паспорта, система перевірить його по базах МВС та ДМС серед викрадених, втрачених і недійсних документів. У результатах пошуку будуть показані: регіон (орган внутрішніх справ); дата крадіжки паспорта; дата внесення інформації до реєстру. Як перевірити борги у потенційного позичальника. Модуль Фізичні особи вказує на наявність боргу: перед банком; по виплаті аліментів; неоплачені штрафи ПДР та інші штрафи; конфіскація майна; рішення Європейського суду з прав людини та інші виконавчі рішення, внесені до Єдиного реєстру боржників і Автоматичну систему виконавчих проваджень. Чи є корупціонери серед держслужбовців і політиків. Модуль Фізичні особи при перевірці по ПІБ визначає колишніх держслужбовців, які не витримали Люстраційну перевірку в реєстрі осіб, щодо яких застосовані положення Закону України Про очищення влади. В результаті пошуку в YouControl ви дізнаєтеся про фізособу: місце роботи, сферу діяльності та посаду на час вчинення правопорушення/люстраційної перевірки; склад правопорушення; статті, згідно з якими особа притягнута до відповідальності; вид дисциплінарного стягнення; номер судової справи та рішення; дата набрання законної сили судовим рішенням. Читайте також про те, що в Україні запустять безкоштовний онлайн-курс з арт-маркетингу для митців.
09.08.2019,16:35
1
YouControl
Реклама 👇 Замовити

Novyj moduľ «Fizyčni osoby» systemy YouControl dozvoljaje pereviryty za rejestramy buď-jaku fizyčnu osobu v Ukraїni. Do 8 veresnja 2019 roku servis dostupnyj vsim korystuvačam pry umovi rejestraciї za posylannjam.

Ščo novogo rozpovisť pro ljudynu moduľ «Fizyčni osoby»

Vin pokazuje pov’jazani z fizosoboju kompaniї abo FOP, ščob vy mogly svoječasno pomityty faktory ryzyku pry roboti z kompanijeju, kerivnyk jakoї:

 • zarejestrovanyj v zoni OOS abo Krymu;
 • znahodyťsja pid sankcijamy Ukraїny abo inšyh kraїn;
 • pov’jazanyj z problemnymy kompanijamy i vže zapljamuvav reputaciju;
 • formaľno keruje vidrazu bagaťma kompanijamy.

YouControl

Može vyznačyty, ščo osoba, jaka vas cikavyť, vvažajeťsja znykloju abo perehovujeťsja vid organiv vlady ta rozšukujeťsja jak vidpovidač, napryklad:

 • u spravah pro vidškoduvannja škody;
 • za pozovamy pro stjagnennja alimentiv;
 • dezertyr (MO, SBU, MVS Ukraїny);
 • zasudženyj do kryminaľnogo (administratyvnogo) pokarannja, ne pov’jazanogo z pozbavlennjam voli;
 • zasudženyj do pokarannja u vygljadi pozbavlennja voli, uhyljajeťsja vid vykonannja vyroku sudu;
 • ne prybuv do miscja prožyvannja pislja zviľnennja z misć pozbavlennja voli;
 • vtik zi speciaľnogo zakladu organiv ohorony zdorov’ja, de prohodyv kurs prymusovogo likuvannja;
 • perehovujeťsja vid organiv dosudovogo rozsliduvannja/prokuratury/sudu;
 • psyhično hvoryj abo bezporadnyj, pišov z domu abo medustanovy.

Takož možna pereviryty najavnisť ljudyny v rejestri boržnykiv, korupcioneriv abo ljustrovanyh.

Jak pereviryty spivrobitnyka

Uvivšy v systemu rekvizyty pasporta, systema pereviryť jogo po bazah MVS ta DMS sered vykradenyh, vtračenyh i nedijsnyh dokumentiv. U rezuľtatah pošuku buduť pokazani:

 • region (organ vnutrišnih sprav);
 • data kradižky pasporta;
 • data vnesennja informaciї do rejestru.

Jak pereviryty borgy u potencijnogo pozyčaľnyka

Moduľ «Fizyčni osoby» vkazuje na najavnisť borgu:

 • pered bankom;
 • po vyplati alimentiv;
 • neoplačeni štrafy PDR ta inši štrafy;
 • konfiskacija majna;
 • rišennja Jevropejśkogo sudu z prav ljudyny ta inši vykonavči rišennja, vneseni do Jedynogo rejestru boržnykiv i Avtomatyčnu systemu vykonavčyh provadžeń.

moduľ «Fizyčni osoby»

Čy je korupcionery sered deržslužbovciv i politykiv

Moduľ «Fizyčni osoby» pry perevirci po PIB vyznačaje kolyšnih deržslužbovciv, jaki ne vytrymaly Ljustracijnu perevirku v rejestri osib, ščodo jakyh zastosovani položennja Zakonu Ukraїny «Pro očyščennja vlady».

V rezuľtati pošuku v YouControl vy diznajetesja pro fizosobu:

 • misce roboty, sferu dijaľnosti ta posadu na čas včynennja pravoporušennja/ljustracijnoї perevirky;
 • sklad pravoporušennja;
 • statti, zgidno z jakymy osoba prytjagnuta do vidpovidaľnosti;
 • vyd dyscyplinarnogo stjagnennja;
 • nomer sudovoї spravy ta rišennja;
 • data nabrannja zakonnoї syly sudovym rišennjam.

YouControl

Čytajte takož pro te, ščo v Ukraїni zapustjať💻 YouControl zapustyv moduľ «Fizyčni osoby», jakyj perevirjaje blagonadijnisť ukraїnciv 1🎨 V Ukraїni zapustjať bezkoštovnyj onlajn-kurs z art-marketyngu dlja mytciv bezkoštovnyj onlajn-kurs z art-marketyngu dlja mytciv.

Džerelo: YouControl

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.

1 komentar

spočatku novi
za rejtyngom spočatku novi za hronologijeju
1

Яким законом регламентується таке розголошення персональних даних? Медичні картки усім доступні, хто хоче може розглядати чи лише лікар пацієнт і кому дано дозвіл пацієнтом, судом? Автори проекту свої анкети виставити для прикладу не хочуть?

Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: