fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

💱 U Kyjevi projde masštabna konferencija BlockchainUA — znyžka na kvytky 15%

💱 У Києві пройде масштабна конференція BlockchainUA — знижка на квитки 15%

Vže všoste u stolyci vidbudeťsja najbiľša v Ukraїni konferencija v sferi blokčejnu BlockchainUA. Na chasi vystupaje mediapartnerom podiї.
Вже вшосте у столиці відбудеться найбільша в Україні конференція в сфері блокчейну BlockchainUA. Na chasi виступає медіапартнером події.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Коли: 20 вересня 2019 року Де: конференц хол Оазис, вул. Липківського 1А, 3-й поверх Купити квитки можна за посиланням. Промо-код для знижки на квитки: NaChasi Що таке BlockchainUA. Це унікальна можливість для кожного зануритися в деталі однієї з найбільш багатообіцяючих технологій, прослухати інформативні доповіді, ознайомитися з аналітикою і трендами, а також взяти участь в цікавих для вас дискусіях. Читатйте також: 💰 3 причини, чому криптовалюти — на часі. BlockchainUA вже не перший раз була відзначена як конференція з високим рівнем доповідей від передових експертів технології з усього світу. Ми пишаємося тим, що контент на конференції дозволяє розібратися як в технічних і теоретичних аспектах технології, так і дізнатися думку юристів і бізнесменів. Немає кращого місця ніж BlockchainUA аби завести корисні знайомства, знайти партнерів та інвесторів, які в подальшому можуть допомогти при розробці інноваційних блокчейн проектів. Не пропустіть таку можливість! Приєднуйтесь до нас і станьте частиною великої блокчейн сімї! Детальніше про конференцію на офіційному сайті: https://blockchainua.com/ua. Приєднуйтеся до сторінки на Facebook. Купити квитки можна за посиланням. Промо-код для знижки на квитки: NaChasi BlockchainUA-Hackathon. За традицією після конференції, 21-22 вересня, пройде BlockchainUA-Hackathon, де бажаючі можуть проявити себе у створенні прототипів продуктів із застосуванням технології blockchain. Першокласні ментори допоможуть командам визначитися з напрямком проекту і поділитися особистим досвідом в індустрії. За результатами Хакатона кращі учасники отримають призи від Distributed Lab і партнерів. Участь безкоштовна! Більш детальну інформацію Ви можете знайти на офіційному сайті і на facebook сторінці. До зустрічі на BlockchainUA!
Реклама 👇 Замовити

Koly: 20 veresnja 2019 roku

De: konferenc hol «Oazys», vul. Lypkivśkogo 1A, 3-j poverh

Kupyty kvytky možna za posylannjam. Promo-kod dlja znyžky na kvytky: NaChasi

Ščo take BlockchainUA

Ce unikaľna možlyvisť dlja kožnogo zanurytysja v detali odnijeї z najbiľš bagatoobicjajučyh tehnologij, prosluhaty informatyvni dopovidi, oznajomytysja z analitykoju i trendamy, a takož vzjaty učasť v cikavyh dlja vas dyskusijah.

Čytajte takož: 💰 3 pryčyny, čomu kryptovaljuty — na časi

BlockchainUA vže ne peršyj raz bula vidznačena jak konferencija z vysokym rivnem dopovidej vid peredovyh ekspertiv tehnologiї z uśogo svitu. My pyšajemosja tym, ščo kontent na konferenciї dozvoljaje rozibratysja jak v tehničnyh i teoretyčnyh aspektah tehnologiї, tak i diznatysja dumku jurystiv i biznesmeniv.

Nemaje kraščogo miscja niž BlockchainUA aby zavesty korysni znajomstva, znajty partneriv ta investoriv, jaki v podaľšomu možuť dopomogty pry rozrobci innovacijnyh blokčejn proektiv. Ne propustiť taku možlyvisť!

Pryjednujteś do nas i stańte častynoju velykoї blokčejn sim’ї!

Detaľniše pro konferenciju na oficijnomu sajti: https://blockchainua.com/ua. Pryjednujtesja do storinky na Facebook.

Kupyty kvytky možna za posylannjam. Promo-kod dlja znyžky na kvytky: NaChasi

BlockchainUA-Hackathon

Za tradycijeju pislja konferenciї, 21-22 veresnja, projde BlockchainUA-Hackathon, de bažajuči možuť projavyty sebe u stvorenni prototypiv produktiv iz zastosuvannjam tehnologiї blockchain. Peršoklasni mentory dopomožuť komandam vyznačytysja z naprjamkom proektu i podilytysja osobystym dosvidom v industriї. Za rezuľtatamy Hakatona krašči učasnyky otrymajuť pryzy vid Distributed Lab i partneriv. Učasť bezkoštovna!

Biľš detaľnu informaciju Vy možete znajty na oficijnomu sajti i na facebook storinci.

Do zustriči na BlockchainUA!

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: