fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

💊 Jak pyty vodu ta matjukatysja korysno: vsi porady Suprun zibraly na odnomu sajti

💊 Як пити воду та матюкатися корисно: всі поради Супрун зібрали на одному сайті

Ce blog, u jakomu zibraly ta postijno onovljujuť publikaciї Suprun u Facebook. Informaciju rozpodilyly na čotyry kategoriї: «Zdorov'ja», «Transformacija», «Mify» ta «Kuľtura».
Це блог, у якому зібрали та постійно оновлюють публікації Супрун у Facebook. Інформацію розподілили на чотири категорії: «Здоров'я», «Трансформація», «Міфи» та «Культура».
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Шукати корисні поради виконувачки обовязків міністра охорони здоровя Уляни Супрун відтепер простіше. 💉 Про сайт. Її команда запустила сайт suprun.doctor. Це блог, у якому зібрали та постійно оновлюють публікації Супрун у Facebook. Інформацію розподілили на чотири категорії: Здоровя, Трансформація, Міфи та Культура. Щоб швидше знайти потрібну пораду або дізнатися, що Супрун думає з актуального питання, можна скористатися пошуком. 🏥 Чому запустили. За словами Уляни Супрун, її часто просять написати пост про те, що вона вже розповідала. Тому сайт запустили, щоб читачам було зручніше шукати інформацію за питаннями, які їх цікавлять. За посиланням можна також прочитати перелік із достовірною науковою інформацією. ❗ Поради від Супрун, як шукати інформацію про здоровя. Ретельно обирайте ресурси, на яких читаєте про здоров’я. До таких не входять ті, що: містять посилання на вигадані дослідження, або взагалі не мають посилань на докази, у яких висновки базуються на усталених традиціях чи практиках. Намагайтеся знаходити та читати найновішу інформацію про здоров’я. Хоча медична інформація з’являється з неймовірною швидкістю, важливо орієнтуватися на найбільш сучасні дані та знання, які мають високий рівень доказовості. Найнижчий рівень мають окремі думки експертів (навіть, якщо це професор), опис окремих випадків та невеликі дослідження. Не шукайте порад в інтернеті. Хоча там є багато корисної інформації, читати її важливо лише на перевірених та правдивих ресурсах. Вдосконалюйте знання англійської мови. Більшість авторитетних ресурсів публікують інформацію саме англійською, бо це мова сучасної науки. Універсальна порада для всіх — прокачувати знання про здоровий спосіб життя. І не лише читати про це, але й виконувати поради. Як би ви не були обізнані у питаннях здоров’я, головний порадник у цьому — ваш лікар. Шукайте свого лікаря. Читайте також про те, що МОЗ пропонує заборонити спалювати листя, посипати дороги сіллю та обрізати дерева.
31.07.2019,11:05
0
Ukraїnśkyj kryzovyj media-centr
Реклама 👇 Замовити

Šukaty korysni porady vykonuvačky obov’jazkiv ministra ohorony zdorov’ja Uljany Suprun vidteper prostiše.

💉 Pro sajt

Її komanda zapustyla sajt suprun.doctor. Ce blog, u jakomu zibraly ta postijno onovljujuť publikaciї Suprun u Facebook.

Informaciju rozpodilyly na čotyry kategoriї: «Zdorov’ja», «Transformacija», «Mify» ta «Kuľtura». Ščob švydše znajty potribnu poradu abo diznatysja, ščo Suprun dumaje z aktuaľnogo pytannja, možna skorystatysja pošukom.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Znajdeno jmovirnu orfografičnu pomylku---#---Suprun#sup run---#---suprun' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-687:6'>suprun</span>

🏥 Čomu zapustyly

Za slovamy Uljany Suprun, її často prosjať napysaty post pro te, ščo vona vže rozpovidala. Tomu sajt zapustyly, ščob čytačam bulo zručniše šukaty informaciju za pytannjamy, jaki їh cikavljať.

porady

Za posylannjam možna takož pročytaty perelik iz dostovirnoju naukovoju informacijeju.

❗ Porady vid Suprun, jak šukaty informaciju pro zdorov’ja

  • Reteľno obyrajte resursy, na jakyh čytajete pro zdorov’ja. Do takyh ne vhodjať ti, ščo: mistjať posylannja na vygadani doslidžennja, abo vzagali ne majuť posylań na dokazy, u jakyh vysnovky bazujuťsja na ustalenyh tradycijah čy praktykah.
  • Namagajtesja znahodyty ta čytaty najnovišu informaciju pro zdorov’ja. Hoča medyčna informacija z’javljajeťsja z nejmovirnoju švydkistju, važlyvo orijentuvatysja na najbiľš sučasni dani ta znannja, jaki majuť vysokyj riveń dokazovosti.
  • Najnyžčyj riveń majuť okremi dumky ekspertiv (naviť, jakščo ce profesor), opys okremyh vypadkiv ta nevelyki doslidžennja.
  • Ne šukajte porad v interneti. Hoča tam je bagato korysnoї informaciї, čytaty її važlyvo lyše na perevirenyh ta pravdyvyh resursah.
  • Vdoskonaljujte znannja anglijśkoї movy. Biľšisť avtorytetnyh resursiv publikujuť informaciju same anglijśkoju, bo ce mova sučasnoї nauky.
  • Universaľna porada dlja vsih — prokačuvaty znannja pro zdorovyj sposib žyttja. I ne lyše čytaty pro ce, ale j vykonuvaty porady.
  • Jak by vy ne buly obiznani u pytannjah zdorov’ja, golovnyj poradnyk u ćomu — vaš likar. Šukajte svogo likarja.

Čytajte takož pro te, ščo MOZ proponuje zaboronyty spaljuvaty lystja, posypaty dorogy sillju ta obrizaty dereva.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: