fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

☢️ Trek pro «Čornobyľ» stvoryv Dub FX – najvidomišyj bitbokser svitu

☢️ Трек про «Чорнобиль» створив Dub FX – найвідоміший бітбоксер світу

V osnovu uvijšly «Zvuky Čornobylja» – nabir zvukiv, ščo buv zapysanyj u misti Čornobyľ mytcjamy ARTEFACT u 2018 roci, ta narodni foľklorni pisni babuś Čornobyľśkogo regionu.
В основу увійшли «Звуки Чорнобиля» – набір звуків, що був записаний у місті Чорнобиль митцями ARTEFACT у 2018 році, та народні фольклорні пісні бабусь Чорнобильського регіону.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Один з хедлайнерів Atlas Weekend 2019, кращий бітбоксер світу Dub FX відвідав Зону Відчуження та створив трек зі Звуків Чорнобиля. Композиція стане основою одного з експонатів міжнародної медіа-арт виставки ARTEFACT: Chernobyl 33, яка за допомогою сучасного мистецтва переосмислює інформаційну складову Чорнобильської катастрофи. 🇺🇦 Dub FX та Україна. У липні артист був одним з хедлайнерів фестивалю Atlas Weekend, а у 2009 році мав спонтанний лайв-перформанс на Пейзажній алеї, який, за словами музиканта, став для нього дуже значущим на шляху до успіху. За день до виступу на Atlas разом з командою проєкту ARTEFACT Бенжамін вирушив до Зони Відчуження. Свій біт для пісні він закінчив створювати просто в автобусі дорогою до Прип’яті. 🎧 З чого складається біт. В основу увійшли Звуки Чорнобиля – набір звуків, що був записаний у Чорнобилі митцями ARTEFACT у 2018 році, та народні фольклорні пісні бабусь Чорнобильського регіону. У кінці поїздки в музеї Притулок одинокого дозиметриста (експонати якого є повністю автентичними для часів аварії на ЧАЕС), Dub FX заспівав та записав дуже сильний за атмосферою лайв-перформанс на свій щойно створений трек зі Звуків Чорнобиля. 🎤 Про музиканта Dub FX (Бенжамін Стендфорд) — австралійський музикант та бітмейкер, який здобув світову славу завдяки тому, що за допомогою бітбоксу створює звуки, а з них – композиції та унікальні лайв-перформанси, з якими виступає просто неба по всьому світу. Його відео збирають мільйони переглядів на YouTube. https://www.youtube.com/watch?v=WhBoR_tgXCI&t=67s ⏰ Коли можна буде почути. Пісня, відео про поїздку та інтерв’ю артиста стануть одним з експонатів міжнародної медіа-арт виставки ARTEFACT: Chеrnobyl 33, що буде презентована у Києві наприкінці вересня цього року. Читайте також про те, що Чорнобиль від HBO закінчився – що ще почитати та подивитися на цю тему
Реклама 👇 Замовити

Odyn z hedlajneriv Atlas Weekend 2019, kraščyj bitbokser svitu Dub FX vidvidav Zonu Vidčužennja ta stvoryv trek zi «Zvukiv Čornobylja».

Kompozycija stane osnovoju odnogo z eksponativ mižnarodnoї media-art vystavky ARTEFACT: Chernobyl 33, jaka za dopomogoju sučasnogo mystectva pereosmysljuje informacijnu skladovu Čornobyľśkoї katastrofy.

🇺🇦 Dub FX ta Ukraїna

U lypni artyst buv odnym z hedlajneriv festyvalju Atlas Weekend, a u 2009 roci mav spontannyj lajv-performans na Pejzažnij aleї, jakyj, za slovamy muzykanta, stav dlja ńogo duže značuščym na šljahu do uspihu.

čornobyľ

Za deń do vystupu na Atlas razom z komandoju projektu ARTEFACT Benžamin vyrušyv do Zony Vidčužennja. Svij bit dlja pisni vin zakinčyv stvorjuvaty prosto v avtobusi dorogoju do Pryp’jati.

🎧 Z čogo skladajeťsja bit

V osnovu uvijšly «Zvuky Čornobylja» – nabir zvukiv, ščo buv zapysanyj u Čornobyli mytcjamy ARTEFACT u 2018 roci, ta narodni foľklorni pisni babuś Čornobyľśkogo regionu.

01/ 03

U kinci poїzdky v muzeї «Prytulok odynokogo dozymetrysta» (eksponaty jakogo je povnistju avtentyčnymy dlja časiv avariї na ČAES), Dub FX zaspivav ta zapysav duže syľnyj za atmosferoju lajv-performans na svij ščojno stvorenyj trek zi Zvukiv Čornobylja.

🎤 Pro muzykanta

Dub FX (Benžamin Stendford) — avstralijśkyj muzykant ta bitmejker, jakyj zdobuv svitovu slavu zavdjaky tomu, ščo za dopomogoju bitboksu stvorjuje zvuky, a z nyh – kompozyciї ta unikaľni lajv-performansy, z jakymy vystupaje prosto neba po vśomu svitu. Jogo video zbyrajuť miľjony peregljadiv na YouTube.

⏰ Koly možna bude počuty

Pisnja, video pro poїzdku ta interv’ju artysta stanuť odnym z eksponativ mižnarodnoї media-art vystavky ARTEFACT: Chernobyl 33, ščo bude prezentovana u Kyjevi naprykinci veresnja ćogo roku.

Čytajte takož pro te, ščo «Čornobyľ» vid HBO zakinčyvsja – ščo šče počytaty ta podyvytysja na cju temu

Teğy: muzyka, čornobyľ

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: