fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

U Kyjevi ta Harkovi stvorjať art-ob’jekty z vykorystannjam VR ta AR tehnologij

У Києві та Харкові створять арт-об'єкти з використанням VR та AR технологій
U Kyjevi ta Harkovi rozpočavsja projekt FRONTIER — mystećkyj ta osvitnij festyvaľ, sprjamovanyj na rozvytok vzajemodiї mystectva i novyh tehnologij.
У Києві та Харкові розпочався проєкт FRONTIER — мистецький та освітній фестиваль, спрямований на розвиток взаємодії мистецтва і нових технологій.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Проєкт FRONTIER задуманий як щорічна подія, що відбуватиметься в різних містах країни та працюватиме з однією важливою для українського суспільства темою в кількох секторах мистецтва та культури. Яка тема. Цього року організатори обрали Київ та Харків, а фокус-темою є Reforming space: New monuments. Це дозволить переосмислити взаємозв’язки архітектури, публічних просторів та візуального мистецтва, сформулювати роль монументальної скульптури в місті шляхом розміщення об’єктів сучасного мистецтва в місті з використанням новітніх технологій VR та AR. Коли. До 31 жовтня у Києві та Харкові відбудеться 12 лекцій, 2 панельні дискусії, 3 майстер-класи, 2 виставки, 2 VR-хакатони, 2 VR-лабораторії та 2 фестивалі в Харкові 4—6 жовтня та в Києві 12 — 14 вересня. У результаті роботи VR-хакатонів та лабораторії вже цієї осені 46 художників з усієї України презентують об’єкти у віртуальній та доданій реальності в Києві та Харкові. Протягом літа митці, урбаністи, архітектори, громада, девелопери працюватимуть над нестандартними рішеннями та новими художніми сенсами. Наразі у Києві та Харкові відбувається open call для художників до участі у VR-лабораторії та VR-хакатоні. Для чого. Головна ідея — віднайти нові форми та методи творчого висловлювання за допомогою VR/AR-інструментів та сприяти розвитку культури в суспільстві та якісним змінам у ньому. Для участі митцям необов’язково володіти навичками технологій, адже протягом мистецької практики планується інтенсивне навчання у супроводі IT-спеціалістів, які допоможуть  втілити розробки в VR/AR-форматах. Всі твори переможців проєкту FRONTIER презентуватимуться у жовтні на груповій виставці на локаціях в Києві та Харкові. За новинами можна слідкувати на Facebook-сторінці фестивалю. Читайте також про те, що знімуть фільм про український Femen.
Реклама 👇 Замовити

Projekt FRONTIER zadumanyj jak ščorična podija, ščo vidbuvatymeťsja v riznyh mistah kraїny ta pracjuvatyme z odnijeju važlyvoju dlja ukraїnśkogo suspiľstva temoju v kiľkoh sektorah mystectva ta kuľtury.

Jaka tema

Cogo roku organizatory obraly Kyїv ta Harkiv, a fokus-temoju je Reforming space: New monuments.

Ce dozvolyť pereosmyslyty vzajemozv’jazky arhitektury, publičnyh prostoriv ta vizuaľnogo mystectva, sformuljuvaty roľ monumentaľnoї skuľptury v misti šljahom rozmiščennja ob’jektiv sučasnogo mystectva v misti z vykorystannjam novitnih tehnologij VR ta AR.

U Kyjevi ta Harkovi stvorjať art-ob'jekty z vykorystannjam VR ta AR tehnologij 1

Koly

Do 31 žovtnja u Kyjevi ta Harkovi vidbudeťsja 12 lekcij, 2 paneľni dyskusiї, 3 majster-klasy, 2 vystavky, 2 VR-hakatony, 2 VR-laboratoriї ta 2 festyvali v Harkovi 4—6 žovtnja ta v Kyjevi 12 — 14 veresnja.

U rezuľtati roboty VR-hakatoniv ta laboratoriї vže cijeї oseni 46 hudožnykiv z usijeї Ukraїny prezentujuť ob’jekty u virtuaľnij ta dodanij reaľnosti v Kyjevi ta Harkovi. Protjagom lita mytci, urbanisty, arhitektory, gromada, developery pracjuvatymuť nad nestandartnymy rišennjamy ta novymy hudožnimy sensamy.

Narazi u Kyjevi ta Harkovi vidbuvajeťsja open call dlja hudožnykiv do učasti u VR-laboratoriї ta VR-hakatoni.

U Kyjevi ta Harkovi stvorjať art-ob'jekty z vykorystannjam VR ta AR tehnologij 2

Dlja čogo

Golovna ideja — vidnajty novi formy ta metody tvorčogo vyslovljuvannja za dopomogoju VR/AR-instrumentiv ta spryjaty rozvytku kuľtury v suspiľstvi ta jakisnym zminam u ńomu. Dlja učasti mytcjam neobov’jazkovo volodity navyčkamy tehnologij, adže protjagom mystećkoї praktyky planujeťsja intensyvne navčannja u suprovodi IT-specialistiv, jaki dopomožuť  vtilyty rozrobky v VR/AR-formatah.

Vsi tvory peremožciv projektu FRONTIER prezentuvatymuťsja u žovtni na grupovij vystavci na lokacijah v Kyjevi ta Harkovi.

Za novynamy možna slidkuvaty na Facebook-storinci festyvalju.

Čytajte takož pro te, ščo znimuť fiľmU Kyjevi ta Harkovi stvorjať art-ob'jekty z vykorystannjam VR ta AR tehnologij 3🎞️ Pro ukraїnśkyj ruh Femen znimuť fiľm pro ukraїnśkyj Femen.

Teğy: VR, tehnologiї

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: