fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

Test: jakyj luk pidijde meni cijeї vesny

Тест: який лук підійде мені цієї весни

Poteplinnja — ce čas onovljuvaty garderob. Razom iz najbiľšym u Jevropi koncept-storom OSTRIV my pidgotuvaly dlja vas test, ščo dopomože pidibraty vam travnevyj luk i podaruje nathnennja na stvorennja litnih obraziv.
Потепління — це час оновлювати гардероб. Разом із найбільшим у Європі концепт-стором OSTRIV ми підготували для вас тест, що допоможе підібрати вам травневий лук і подарує натхнення на створення літніх образів.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Створити свій лук в OSTRIV. Цей тест, який ми створили разом із OSTRIV, допоможе вам зрозуміти, що зараз в тренді, на які бренди орієнтуватися, щоб одягатися актуально, та чим надихнутися для створення свого нового образу для теплої пори. Свій новий лук тут знайдуть і дівчата, і хлопці. Створити свій лук в OSTRIV. Як обрати бренд?. Серед напрямків моди для сучасної людини, що слідкує за трендами, можна виділити два — це casual та streetwear. Читатйте також: Відеоблоґерка показала 100 років української моди та історії. Casual підійде для людей, що хочуть одягатися водночас модно й трендово, але стримано і без зайвих деталей. Якщо ви хочете виглядати доречно у будь-якій ситуації — на вулиці, в кафе, на виставці сучасного мистецтва або в гостях — стиль casual для вас. Яскравими прикладами цього стилю слугує бренд Barbour, який одягає британську королівську родину. Окрім цього, вас можуть зацікавити Woolrich, Ferrante та інші. Якщо ж ви хочете бути в центрі уваги та вражати оточуючих зухвалими образами й яскравими кольорами, варто звернути увагу на streetwear-бренди. Серед них, наприклад, Obey — бренд, створений вуличним художником, що використовує в своїх дизайнах соціальні меседжі. Або Stüssy, колись заснований виробником дошок для серфінгу.
02.05.2019,17:26
2
Unsplash

Cej test, jakyj my stvoryly razom iz OSTRIV, dopomože vam zrozumity, ščo zaraz v trendi, na jaki brendy orijentuvatysja, ščob odjagatysja aktuaľno, ta čym nadyhnutysja dlja stvorennja svogo novogo obrazu dlja teploї pory. Svij novyj luk tut znajduť i divčata, i hlopci.

Jak obraty brend?

Sered naprjamkiv mody dlja sučasnoї ljudyny, ščo slidkuje za trendamy, možna vydilyty dva — ce casual ta streetwear.

Čytajte takož: Videobloğerka pokazala 100 rokiv ukraїnśkoї mody ta istoriї

Casual pidijde dlja ljudej, ščo hočuť odjagatysja vodnočas modno j trendovo, ale strymano i bez zajvyh detalej. Jakščo vy hočete vygljadaty dorečno u buď-jakij sytuaciї — na vulyci, v kafe, na vystavci sučasnogo mystectva abo v gostjah — styľ casual dlja vas. Jaskravymy prykladamy ćogo stylju sluguje brend Barbour, jakyj odjagaje brytanśku korolivśku rodynu. Okrim ćogo, vas možuť zacikavyty Woolrich, Ferrante ta inši.

Jakščo ž vy hočete buty v centri uvagy ta vražaty otočujučyh zuhvalymy obrazamy j jaskravymy koľoramy, varto zvernuty uvagu na streetwear-brendy. Sered nyh, napryklad, Obey — brend, stvorenyj vulyčnym hudožnykom, ščo vykorystovuje v svoїh dyzajnah sociaľni mesedži. Abo Stüssy, kolyś zasnovanyj vyrobnykom došok dlja serfingu.

Cej material vygotovleno ta rozmiščeno na komercijnij osnovi.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.

2 komentarja

spočatku novi
za rejtyngom spočatku novi za hronologijeju
1

Узагалі, я надаю перевагу композитним лукам, але оскільки зараз весна (якраз час йти на полювання), то підійде навіть з однієї породи дерева, але краще підкріплений сухожиллями. І довжиною в пів людського росту десь, якщо звісно ж не на ведмедя.
Звісно, якщо я буду верхи, то краще тоді брати кінний лук, його леше ховати.

2

А цибулі у вас часом немає?

Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: