fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

Projšov hakaton u poїzdi Mariupoľ-Lviv: jaki startapy narodylysja

Пройшов хакатон у поїзді Маріуполь-Львів: які стартапи народилися

Peršyj etap, prysvjačenyj rozrobci idej, prohodyv u poїzdi protjagom 28 godyn. Rozrobka prototypiv vidbuvalasja u Lvovi v ofisi kompaniї N-iX. Za cej čas vdalosja stvoryty visim startapiv.
Перший етап, присвячений розробці ідей, проходив у поїзді протягом 28 годин. Розробка прототипів відбувалася у Львові в офісі компанії N-iX. За цей час вдалося створити вісім стартапів.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Вісім стартапів народилося у поїзді Маріуполь-Львів під час першого у східній Європі хакатону в поїзді Hack-a-Train. Команди працювали 28 годин під час поїздки через всю Україну, а потім завершували прототипи у Львові. Хто виграв. Переможцем хакатону став проект Briefly, який отримав 500 євро та преакселерацію від відомого акселератора Startup Wise Guys з Естонії. Це агрегатор новин, що формує стрічку без реклами, відповідно до уподобань користувача. Автори ідеї провели дослідження і з’ясували, що українці готові платити за якісні новини $10 на місяць. У команді переможців студент 2 курсу Сумського державного університету Микола Шубенко: Тема стартапів не нова для мене. Я організовую стартап клуб YEP у себе в університеті. Я вважаю, що наш проект про якісні новини матиме величезну користь для країни. Серед переможців хакатону також додаток для бронювання столиків в ресторані Bronify та пристрій для підігрівання їжі і напоїв, який чіпляється прямо на пояс Heating carpet. Подробиці хакатону. Загалом у Hack-a-Train взяли участь 50 стартаперів з Естонії, України та Молдови. Ми не випадково обрали саме поїзд Маріуполь-Львів. Зараз так багато говорять про роз’єднання країни. Ми вважаємо, що стартапи – це те, що країну об’єднує. Андрій Заікін. співорганізатор хакатону і засновник мережі інкубаторів YEP. Читатйте також: Хакатон ідей у поїзді Маріуполь-Львів: спільний проект українських та естонських стартаперів. Партнерами заходу виступили посольство Естонії, Укрзалізниця та співзасновник IT-компанії Lucky Labs Сергій Токарєв. Джоель Бурке, керівник державної програми e-Residency в Естонії був приємно вражений якістю команд і проектів на хакатоні і зауважив, що такі проекти цілком можуть виходити на ринок не тільки України, а і Європи.
Реклама 👇 Замовити

Visim startapiv narodylosja u poїzdi Mariupoľ-Lviv pid čas peršogo u shidnij Jevropi hakatonu v poїzdi Hack-a-Train. Komandy pracjuvaly 28 godyn pid čas poїzdky čerez vsju Ukraїnu, a potim zaveršuvaly prototypy u Lvovi.

Projšov hakaton u poїzdi Mariupoľ-Lviv: jaki startapy narodylysja 1

Hto vygrav

Peremožcem hakatonu stav proekt Briefly, jakyj otrymav 500 jevro ta preakseleraciju vid vidomogo akseleratora Startup Wise Guys z Estoniї.

Ce agregator novyn, ščo formuje stričku bez reklamy, vidpovidno do upodobań korystuvača. Avtory ideї provely doslidžennja i z’jasuvaly, ščo ukraїnci gotovi platyty za jakisni novyny $10 na misjać.

Projšov hakaton u poїzdi Mariupoľ-Lviv: jaki startapy narodylysja 2

U komandi peremožciv student 2 kursu Sumśkogo deržavnogo universytetu Mykola Šubenko:

«Tema startapiv ne nova dlja mene. Ja organizovuju startap klub YEP u sebe v universyteti. Ja vvažaju, ščo naš proekt pro jakisni novyny matyme velyčeznu korysť dlja kraїny».

Sered peremožciv hakatonu takož dodatok dlja bronjuvannja stolykiv v restorani Bronify ta prystrij dlja pidigrivannja їži i napoїv, jakyj čipljajeťsja prjamo na pojas Heating carpet.

Projšov hakaton u poїzdi Mariupoľ-Lviv: jaki startapy narodylysja 3

Podrobyci hakatonu

Zagalom u Hack-a-Train vzjaly učasť 50 startaperiv z Estoniї, Ukraїny ta Moldovy.

Projšov hakaton u poїzdi Mariupoľ-Lviv: jaki startapy narodylysja 4

My ne vypadkovo obraly same poїzd Mariupoľ-Lviv. Zaraz tak bagato govorjať pro roz’jednannja kraїny. My vvažajemo, ščo startapy – ce te, ščo kraїnu ob’jednuje

Andrij Zaikin, spivorganizator hakatonu i zasnovnyk mereži inkubatoriv YEP
Čytajte takož: Hakaton idej u poїzdi «Mariupoľ-Lviv»: spiľnyj proekt ukraїnśkyh ta estonśkyh startaperiv

Partneramy zahodu vystupyly posoľstvo Estoniї, Ukrzaliznycja ta spivzasnovnyk IT-kompaniї Lucky Labs Sergij Tokarjev.

Džoeľ Burke, kerivnyk deržavnoї programy e-Residency v Estoniї buv pryjemno vraženyj jakistju komand i proektiv na hakatoni i zauvažyv, ščo taki proekty cilkom možuť vyhodyty na rynok ne tiľky Ukraїny, a i Jevropy.

Teğy: startapy, hakaton

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: