fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

GogoľFest: golova Gogolja na Pivdennomu vokzali ta art-potjag

ГогольFest: голова Гоголя на Південному вокзалі та арт-потяг
Cogorič GogoľFest prohodyť u Mariupoli z 26 kvitnja po 1 travnja. Organizatory speciaľno stvoryly peršyj festyvaľnyj poїzd u Jevropi, jakyj dostavyť vidviduvačiv do miscja provedennja.
Цьогоріч ГогольFest проходить у Маріуполі з 26 квітня по 1 травня. Організатори спеціально створили перший фестивальний поїзд у Європі, який доставить відвідувачів до місця проведення.
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  На Південному вокзалі у Києві встановили гігантську голову письменника Миколи Гоголя – символ фестивалю. Це триметрова скульптура, яка зроблена з перфорованого металу для перформансу на відкриття фестивалю у 2008 році. У цьому році група фастівських художників Colo team на чолі з Антоном Штомпелі та Олександром Харченко відродили інсталяцію спеціально для ГогольFest в Маріуполі. Цього року Микола Васильович зявився на Південному вокзалі з нагоди ГогольTrain – першого в Європі арт-потягу, який 26 квітня відправиться з Києва в Маріуполь на Startup ГогольFest 2019. ГогольTrain. Це 10-вагонний арт-поїзд від організаторів Startup ГогольFest. На ньому можна буде дістатися до фестивалю з Києва, Дніпра, Запоріжжя та ще кількох невеликих населених пунктів по маршруту. Ми хочемо створити прецедент, коли культура обєднує міста, зміцнює взаємозвязки і стимулює будувати інфраструктуру. За рівнем своєї епічності проект ГогольTrain може стати ключовою культурною подією сучасної України. Максим Демський. директор фестивалю. Проїхатися на поїзді зможуть лише ті відвідувачі фестивалю, які куплять путівку ГогольTrain. Це вхід на всі дні фесту + проїзд в обидві сторони + проживання в Маріуполі. У поїзді і на фестивалі працюватиме знімальна група, а документальний фільм планують до показу на кінофестивалях України і Європи. Про Startup ГогольFest. Startup ГогольFest – це майже той же ГогольFest, який 10 років проходив в Києві, тільки тепер в Маріуполі. Там подія відбудеться вже другий рік поспіль. Відомий на всю країну захід змінив концепцію і запустив локальні культурні фестивалі міжнародного рівня в різних містах України. Фестиваль пройде в Маріуполі з 26 квітня по 1 травня. Протягом 6 діб містом відбуватимуться театральні вистави, денні та нічні музичні виступи, кінопокази, художні виставки та діалоги. Вже відомо, що на фестивалі виступлять Dakh Daughters і Сергій Бабкін.
Реклама 👇 Замовити

Na Pivdennomu vokzali u Kyjevi vstanovyly gigantśku golovu pyśmennyka Mykoly Gogolja – symvol festyvalju.

Ce trymetrova skuľptura, jaka zroblena z perforovanogo metalu dlja performansu na vidkryttja festyvalju u 2008 roci.

U ćomu roci grupa fastivśkyh hudožnykiv «Colo team» na čoli z Antonom Štompeli ta Oleksandrom Harčenko vidrodyly instaljaciju speciaľno dlja GogoľFest v Mariupoli.

GogoľFest: golova Gogolja na Pivdennomu vokzali ta art-potjag 1

Cogo roku Mykola Vasyľovyč z’javyvsja na Pivdennomu vokzali z nagody GogoľTrain – peršogo v Jevropi art-potjagu, jakyj 26 kvitnja vidpravyťsja z Kyjeva v Mariupoľ na Startup GogoľFest 2019.

GogoľTrain

Ce 10-vagonnyj art-poїzd vid organizatoriv Startup GogoľFest. Na ńomu možna bude distatysja do festyvalju z Kyjeva, Dnipra, Zaporižžja ta šče kiľkoh nevelykyh naselenyh punktiv po maršrutu.

GogoľFest: golova Gogolja na Pivdennomu vokzali ta art-potjag 2

My hočemo stvoryty precedent, koly kuľtura ob'jednuje mista, zmicnjuje vzajemozv'jazky i stymuljuje buduvaty infrastrukturu. Za rivnem svojeї epičnosti proekt GogoľTrain može staty ključovoju kuľturnoju podijeju sučasnoї Ukraїny

Maksym Demśkyj, dyrektor festyvalju

Proїhatysja na poїzdi zmožuť lyše ti vidviduvači festyvalju, jaki kupljať putivku GogoľTrain. Ce vhid na vsi dni festu + proїzd v obydvi storony + prožyvannja v Mariupoli.

U poїzdi i na festyvali pracjuvatyme znimaľna grupa, a dokumentaľnyj fiľm planujuť do pokazu na kinofestyvaljah Ukraїny i Jevropy.

Pro Startup GogoľFest

Startup GogoľFest – ce majže toj že GogoľFest, jakyj 10 rokiv prohodyv v Kyjevi, tiľky teper v Mariupoli. Tam podija vidbudeťsja vže drugyj rik pospiľ. Vidomyj na vsju kraїnu zahid zminyv koncepciju i zapustyv lokaľni kuľturni festyvali mižnarodnogo rivnja v riznyh mistah Ukraїny.

GogoľFest: golova Gogolja na Pivdennomu vokzali ta art-potjag 3

Festyvaľ projde v Mariupoli z 26 kvitnja po 1 travnja. Protjagom 6 dib mistom vidbuvatymuťsja teatraľni vystavy, denni ta nični muzyčni vystupy, kinopokazy, hudožni vystavky ta dialogy.

Vže vidomo, ščo na festyvali vystupljať Dakh Daughters i Sergij Babkin.

Džerelo: GogoľFest

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: