fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

V Ukraїni legaľno vygotovljatymuť liky z maryhuany (onovleno: naspravdi ni)

В Україні легально виготовлятимуть ліки з марихуани (оновлено: насправді ні)
Deržavna služba Ukraїny z likarśkyh zasobiv ta kontrolju nad narkotykamy vydala amerykanśkij kompaniї licenziju na prodaž i vyrobnyctvo produktiv z maryhuany. Pro ce povidomljajeťsja v pres-relizi kompaniї C21 Investments Inc
Державна служба України з лікарських засобів та контролю над наркотиками видала американській компанії ліцензію на продаж і виробництво продуктів з марихуани. Про це повідомляється в прес-релізі компанії C21 Investments Inc
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Державна служба з лікарських засобів та контролю над наркотиками видала першу ліцензію компанії C21 на імпорт марихуани, а саме високоякісного канабідіолу — сировини, екстрактів і концентратів, готових КБД-продуктів. Що про це відомо. КБД (канабідіол) — один з як мінімум 113 каннабіоідів, виявлених в коноплях. Крім того, повідомляється, що ліцензію видали також на реекспорт концентратів КБД і продуктів переробки КБД в Європу і на світовий ринок. Наголошується, що команда C21 перебуває в процесі подачі заявки на отримання додаткових ліцензій, в тому числі на вирощування конопель. Компанія вже відкрила представництво в Києві. Зазначається, що КБД-екстракти і продукти з мінімальним вмістом тетрагідроканнабінолу є законними в багатьох країнах Європейського Союзу. Компанія C21 тепер матиме можливість поширювати і продавати свої фірмові продукти в багатьох країнах ЄС, що дозволить їй отримати доступ до ринку з 742 млн споживачів. C21 Investments Inc. є вертикально інтегрованою компанією канабіс-індустрії, яка культивує, обробляє і поширює продукти з канабісу в США. Компанія володіє площами, на яких вирощується конопля, в штаті Орегон, США. Оновлення: Йдеться про прекурсори, а не про КБД-сировину. У Державній службі України з лікарських засобів видання The Babel зясувало, що компанія С21 Інвестімент України 1 листопада 2018 року справді отримала ліцензію на покупку, продаж, вивезення і ввезення на територію України прекурсорів. Ліцензію на ввіз і вивіз екстракту і концентрату канабідіола компанія не отримувала. Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками не могла видати ліцензію без зміни чинного законодавства, згідно з яким обіг канабісу в чистому вигляді, а також смол, екстрактів і настоянок з нього заборонений навіть у медичних цілях. До речі,  раніше ми писали про Оксану Дево, яка заснувала конопляний бізнес і робить оселі затишними, а сон — спокійним.
15.11.2018,11:04
0
Unsplash
Реклама 👇 Замовити

Deržavna služba z likarśkyh zasobiv ta kontrolju nad narkotykamy vydala peršu licenziju kompaniї C21 na import maryhuany, a same vysokojakisnogo kanabidiolu — syrovyny, ekstraktiv i koncentrativ, gotovyh KBD-produktiv.

Ščo pro ce vidomo

KBD (kanabidiol) — odyn z jak minimum 113 kannabioidiv, vyjavlenyh v konopljah. Krim togo, povidomljajeťsja, ščo licenziju vydaly takož na reeksport koncentrativ KBD i produktiv pererobky KBD v Jevropu i na svitovyj rynok. Nagološujeťsja, ščo komanda C21 perebuvaje v procesi podači zajavky na otrymannja dodatkovyh licenzij, v tomu čysli na vyroščuvannja konopeľ. Kompanija vže vidkryla predstavnyctvo v Kyjevi.

Zaznačajeťsja, ščo KBD-ekstrakty i produkty z minimaľnym vmistom tetragidrokannabinolu je zakonnymy v bagaťoh kraїnah Jevropejśkogo Sojuzu. Kompanija C21 teper matyme možlyvisť pošyrjuvaty i prodavaty svoї firmovi produkty v bagaťoh kraїnah JeS, ščo dozvolyť їj otrymaty dostup do rynku z 742 mln spožyvačiv.

C21 Investments Inc. je vertykaľno integrovanoju kompanijeju kanabis-industriї, jaka kuľtyvuje, obrobljaje i pošyrjuje produkty z kanabisu v SŠA. Kompanija volodije ploščamy, na jakyh vyroščujeťsja konoplja, v štati Oregon, SŠA.

Onovlennja: Jdeťsja pro prekursory, a ne pro KBD-syrovynu

U Deržavnij službi Ukraїny z likarśkyh zasobiv vydannja The Babel z’jasuvalo, ščo kompanija «S21 Investiment Ukraїny» 1 lystopada 2018 roku spravdi otrymala licenziju na pokupku, prodaž, vyvezennja i vvezennja na terytoriju Ukraїny prekursoriv. Licenziju na vviz i vyviz ekstraktu i koncentratu kanabidiola kompanija ne otrymuvala. Deržavna služba Ukraїny z likarśkyh zasobiv ta kontrolju za narkotykamy ne mogla vydaty licenziju bez zminy čynnogo zakonodavstva, zgidno z jakym obig kanabisu v čystomu vygljadi, a takož smol, ekstraktiv i nastojanok z ńogo zaboronenyj naviť u medyčnyh ciljah.

Do reči,  raniše my pysalyV Ukraїni legaľno vygotovljatymuť liky z maryhuany (onovleno: naspravdi ni) 1Zasnovnycja DevoHome — pro te, jak pobuduvaty v Ukraїni biznes na konopli pro Oksanu Devo, jaka zasnuvala «konopljanyj» biznes i robyť oseli zatyšnymy, a son — spokijnym.

Teğy: kompaniї, SŠA

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: