fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

Alibaba vperše provede vsesvitnij rozprodaž do Dnja Holostjakiv

Alibaba вперше проведе всесвітній розпродаж до Дня Холостяків

Kytajśkyj onlajn-gigant Alibaba planuje zrobyty ščoričnyj rozprodaž do Dnja Holostjakiv globaľnym, pyše Retail Gazette. U planah rytejlera — otrymannja ta vykonannja 1 mlrd zamovleń protjagom 24 godyn
Китайський онлайн-гігант Alibaba планує зробити щорічний розпродаж до Дня Холостяків глобальним, пише Retail Gazette. У планах ритейлера — отримання та виконання 1 млрд замовлень протягом 24 годин
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  День Холостяків — це китайське сучасне свято, яке щорічно відзначається 11 листопада, також відоме як 11:11 і присвячене людям, які не перебувають у шлюбі. Що відбуватиметься на День Холостяків. День масштабних розпродажів і знижок онлайн був вперше запущений Alibaba в 2009 році. Це — єдиний день у році, в якому відразу чотири одиниці. Вони символізують людей, що не перебувають у парі. У Китаї серйозно ставляться до магії цифр, і вважається, що саме цей день є одним з найбільш сприятливих в році для нових знайомств і започаткування стосунків. Свято увійшло в моду на початку 1990-х. За деякий час чимало китайських торгових центрів стали приурочувати до нього свої розпродажі. 2018 року Alibaba запустила свою стратегію нового ритейлу. Вона спрямована на просування Дня Холостяків за межі Китаю для міжнародних покупців через залучення платформ Alibaba. В тому числі — Tmall World, AliExpress і південно-східну азіатську компанію Lazada. Платформа Tmall вже зробила доступними для попереднього замовлення 500 тис одиниць товару. У свою чергу, онлайн-ритейлер сподівається побити рекордний прибуток за минулий рік в розмірі $25,3 млрд. Так співпало, що в цьому році День Холостяка припадає на неділю, що потенційно робить його більш популярним, ніж будь-коли. За даними Adobe, це можна порівняти з онлайн-продажами в період Black Friday в США, дохід від яких сягнув $5 млрд у 2017 році. До речі, пропонуємо ознайомитися з матеріалом,  в якому розповідається про один з найстародавніших трактатів планети про стратегію та тактику — Мистецтво війни (зокрема про те, як використовувати принципи Сунь-дзи для сучасного менеджменту).
29.10.2018,12:05
0
Unsplash
Реклама 👇 Замовити

Deń Holostjakiv — ce kytajśke sučasne svjato, jake ščorično vidznačajeťsja 11 lystopada, takož vidome jak 11:11 i prysvjačene ljudjam, jaki ne perebuvajuť u šljubi.

Ščo vidbuvatymeťsja na Deń Holostjakiv

Deń masštabnyh rozprodaživ i znyžok onlajn buv vperše zapuščenyj Alibaba v 2009 roci. Ce — jedynyj deń u roci, v jakomu vidrazu čotyry odynyci. Vony symvolizujuť ljudej, ščo ne perebuvajuť u pari.

U Kytaї serjozno stavljaťsja do magiї cyfr, i vvažajeťsja, ščo same cej deń je odnym z najbiľš spryjatlyvyh v roci dlja novyh znajomstv i započatkuvannja stosunkiv. Svjato uvijšlo v modu na počatku 1990-h. Za dejakyj čas čymalo kytajśkyh torgovyh centriv staly pryuročuvaty do ńogo svoї rozprodaži.

2018 roku Alibaba zapustyla svoju strategiju novogo rytejlu. Vona sprjamovana na prosuvannja Dnja Holostjakiv za meži Kytaju dlja mižnarodnyh pokupciv čerez zalučennja platform Alibaba. V tomu čysli — Tmall World, AliExpress i pivdenno-shidnu aziatśku kompaniju Lazada. Platforma Tmall vže zrobyla dostupnymy dlja poperedńogo zamovlennja 500 tys odynyć tovaru.

U svoju čergu, onlajn-rytejler spodivajeťsja pobyty rekordnyj prybutok za mynulyj rik v rozmiri $25,3 mlrd. Tak spivpalo, ščo v ćomu roci Deń Holostjaka prypadaje na nedilju, ščo potencijno robyť jogo biľš populjarnym, niž buď-koly. Za danymy Adobe, ce možna porivnjaty z onlajn-prodažamy v period Black Friday v SŠA, dohid vid jakyh sjagnuv $5 mlrd u 2017 roci.

Do reči, proponujemo oznajomytysja z materialom,  v jakomu rozpovidajeťsja pro odyn z najstarodavnišyh traktativ planety pro strategiju ta taktyku — «Mystectvo vijny» (zokrema pro te, jak vykorystovuvaty pryncypy Suń-dzy dlja sučasnogo menedžmentu).

Teğy: torgivlja
Džerelo: Retail Gazette

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: