fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

Na ukraїnśkomu mediarynku z’javylosja nove suspiľno-dilove vydannja

На українському медіаринку з'явилося нове суспільно-ділове видання

Sajt pid nazvoju «The Babeľ» ogolosyv pro zapusk u Twitter ta pozycionuje sebe jak resurs pro polityku, biznes, osvitu, kuľturu, tehnologiї, novyny v Ukraїni ta sviti
Сайт під назвою «The Бабель» оголосив про запуск у Twitter та позиціонує себе як ресурс про політику, бізнес, освіту, культуру, технології, новини в Україні та світі
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Попри широку тематику, команда проекту зазначає, що пише про людей, а не про абстрактні явища. Ми слухаємо всіх, розмовляємо з усіма, коректно відображаємо точки зору всіх сторін. Ми точні й неупереджені; до всіх героїв ми ставимося однаково критично і шанобливо. Ми не плутаємо журналістику з політичним або соціальним активізмом. Ми стежимо за конфліктами інтересів. Ми іронічні, але нікого не висміюємо і нічого не вигукуємо. У нас немає партійної приналежності. Ми не за правих і не за лівих. Ми за факти, логіку і здоровий глузд, — зазначено на сайті видання. Хто працює у команді та фінансує проект. Редакцію проекту розташовано у Києві. Шеф-редактором проекту стала Катерина Коберник. Раніше вона була відома як заступниця директора департаменту нових медіа холдингу 1+1 медіа. Головним редактором сайту став Гліб Гусєв. Він відомий як куратор у Київській академії медіамистецтв, радіоведучий Радіо Аристократи та колишній заступник головного редактора у виданні Esquire Ukraine. Щодо джерел фінансування, у своєму мікроблозі команда видання The Бабель зазначила про начебто приналежність відомого мільярдера Ігоря Коломойського до числа інвесторів (наскільки ця інформація є достовірною, перевірити не вдалося): Акціонерів у сайта декілька. В тому числі Коломойський. У всіх різна роль. Чи впливають вони - судити треба за контентом. Головне, всі в курсі. Це чесно.— TheБабель (@theBabelUA) September 17, 2018 Раніше ми інформували про перетворення відомого музичного сайту Karabas LIVE на онлайн-ресурс про креативні індустрії.
Реклама 👇 Замовити

Popry šyroku tematyku, komanda proektu zaznačaje, ščo pyše pro ljudej, a ne pro abstraktni javyšča. «My sluhajemo vsih, rozmovljajemo z usima, korektno vidobražajemo točky zoru vsih storin. My točni j neuperedženi; do vsih geroїv my stavymosja odnakovo krytyčno i šanoblyvo. My ne plutajemo žurnalistyku z polityčnym abo sociaľnym aktyvizmom. My stežymo za konfliktamy interesiv. My ironični, ale nikogo ne vysmijujemo i ničogo ne vygukujemo. U nas nemaje partijnoї prynaležnosti. My ne za pravyh i ne za livyh. My za fakty, logiku i zdorovyj gluzd», — zaznačeno na sajti vydannja.

Hto pracjuje u komandi ta finansuje proekt

Redakciju proektu roztašovano u Kyjevi. Šef-redaktorom proektu stala Kateryna Kobernyk. Raniše vona bula vidoma jak zastupnycja dyrektora departamentu novyh media holdyngu «1+1 media». Golovnym redaktorom sajtu stav Glib Gusjev. Vin vidomyj jak kurator u Kyїvśkij akademiї mediamystectv, radiovedučyj «Radio Arystokraty» ta kolyšnij zastupnyk golovnogo redaktora u vydanni Esquire Ukraine.

Ščodo džerel finansuvannja, u svojemu mikroblozi komanda vydannja «The Babeľ» zaznačyla pro načebto prynaležnisť vidomogo miľjardera Igorja Kolomojśkogo do čysla investoriv (naskiľky cja informacija je dostovirnoju, pereviryty ne vdalosja):

Raniše my informuvaly pro peretvorennja vidomogo muzyčnogo sajtu Karabas LIVE na onlajn-resurs pro kreatyvni industriї.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: