fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

To the moon: kryptovaljuty v Ukraїni legalizujuť, ale opodatkujuť

To the moon: криптовалюти в Україні легалізують, але оподаткують

Predstavnyk odnijeї z provladnyh polityčnyh partij prezentuvav vlasnyj zakonoproekt ščodo kryptovaljut ta їhńogo vykorystannja v Ukraїni. Z horošogo — operaciї z kryptovaljutamy proponujuť zaprovadyty v zakonne ruslo. Z poganogo — velyka častka deržavnogo reguljuvannja. Rozgljanuty propozyciju majuť na sesiї voseny
Представник однієї з провладних політичних партій презентував власний законопроект щодо криптовалют та їхнього використання в Україні. З хорошого — операції з криптовалютами пропонують запровадити в законне русло. З поганого — велика частка державного регулювання. Розглянути пропозицію мають на сесії восени
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  За інформацією видання LIGA.net, над законопроектом щодо криптовалюти працює група нардепів на чолі з Олексієм Мушаком. Свій варіант законопроекту щодо криптовалютних операцій вони планують надати на розгляд парламенту у вересні 2018-го. Розмір податкової ставки складе 5% на різницю між ціною, за якою продається умовний токен, та задокументованою ціною його купівлі (або вартістю майнінґу). Цей податок мають запровадити як тимчасовий на період з 2019 по 2025 роки, повідомив нардеп у розмові із журналістом Ліги. Що варто знати про законопроект щодо криптовалюти та її використання в Україні. Додатково до зазначеної вище ставки фізособи також мають сплачувати військовий зібр (діє з початку АТО на Сході України, продовжений на час Операції обєднаних сил) у розмірі 1,5%. Податок буде діяти лише у випадку виведення криптовалюти у фіатні (звичайні) гроші чи при купівлі товарів, послуг та нерухомості. Операції між криптовалютами також не будуть оподатковувати. Різні учасники криптовалютного ринку та правники, яких опитали журналісти Ліги, погоджуються з тим, що ставка у 5% є оптимальним рішенням і компромісним варіантом, який був напрацьований у діалозі з Податковим комітетом українського парламенту. Роль регулятора на себе має при цьому взяти Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку. У цього відомства в розробці є власний варіант регулювання крипторинку, але там також йдеться про ліцензування криптобірж та криптообмінників і регулювання перебігу ICO. Раніше ми інформували вас про показники ринку ICO у світі за підсумками I півріччя 2018 року.
Реклама 👇 Замовити

Za informacijeju vydannja LIGA.net, nad zakonoproektom ščodo kryptovaljuty pracjuje grupa nardepiv na čoli z Oleksijem Mušakom. Svij variant zakonoproektu ščodo kryptovaljutnyh operacij vony planujuť nadaty na rozgljad parlamentu u veresni 2018-go. Rozmir podatkovoї stavky sklade 5% na riznycju miž cinoju, za jakoju prodajeťsja umovnyj token, ta zadokumentovanoju cinoju jogo kupivli (abo vartistju majninğu). Cej podatok majuť zaprovadyty jak tymčasovyj na period z 2019 po 2025 roky, povidomyv nardep u rozmovi iz žurnalistom «Ligy».

Ščo varto znaty pro zakonoproekt ščodo kryptovaljuty ta її vykorystannja v Ukraїni

Dodatkovo do zaznačenoї vyšče stavky fizosoby takož majuť splačuvaty vijśkovyj zibr (dije z počatku ATO na Shodi Ukraїny, prodovženyj na čas Operaciї ob’jednanyh syl) u rozmiri 1,5%. Podatok bude dijaty lyše u vypadku vyvedennja kryptovaljuty u fiatni (zvyčajni) groši čy pry kupivli tovariv, poslug ta neruhomosti. Operaciї miž kryptovaljutamy takož ne buduť opodatkovuvaty.

Rizni učasnyky kryptovaljutnogo rynku ta pravnyky, jakyh opytaly žurnalisty «Ligy», pogodžujuťsja z tym, ščo stavka u 5% je optymaľnym rišennjam i kompromisnym variantom, jakyj buv napraćovanyj u dialozi z Podatkovym komitetom ukraїnśkogo parlamentu. Roľ reguljatora na sebe maje pry ćomu vzjaty Nacionaľna komisija z cinnyh paperiv ta fondovogo rynku. U ćogo vidomstva v rozrobci je vlasnyj variant reguljuvannja kryptorynku, ale tam takož jdeťsja pro licenzuvannja kryptobirž ta kryptoobminnykiv i reguljuvannja perebigu ICO.

Raniše my informuvaly vas pro pokaznyky rynku ICO u sviti za pidsumkamy I pivriččja 2018 roku.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.

2 komentarja

spočatku novi
za rejtyngom spočatku novi za hronologijeju
1
Едуард

Зробити податок на біткоїн ,ахахахаха ,ви серйозно?Всі операції по цій валюті неможливо визначити ,а бажання вкрасти лишні гроші скоро вас погубить)

2
Fedorov Olexiy

Ну там мова йде про оподаткування при обміні на фіатні гроші. Тому біржі, які працюватимуть в легальному полі, будуть це моніторити

Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: