fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

Ukraїnci troljať propagandystiv čerez knyžkovu polycju prezydenta

Українці тролять пропагандистів через книжкову полицю президента

V ukraїnśkomu segmenti Twitter rozgornuvsja flešmob — korystuvači publikujuť materialy z tegom #PolkaYzDSP ta kolaži i memy na cju temu. Pryčynoju stala peredača na kanali propagandystiv RF, de prysutni «krytyčno» vyvčaly vmist knyžkovoї polyci Prezydenta Ukraїny
В українському сегменті Twitter розгорнувся флешмоб — користувачі публікують матеріали з тегом #ПолкаИзДСП та колажі і меми на цю тему. Причиною стала передача на каналі пропагандистів РФ, де присутні «критично» вивчали вміст книжкової полиці Президента України
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Флешмоб та запуск тематичного теґу #ПолкаИзДСП виникли як реакція низки користувачів-мікроблоґерів на пропагандистський сюжет в ефірі одного з телеканалів РФ. Там ведучий та присутні вивчали вміст книжкової полиці та характеризували навіть саму полицю, фото якої зявилося днями на Facebook-сторінці та у Twitter-акаунті Президента України Петра Порошенка. З чого все почалося. Днями в облікових записах українського президента Петра Порошенка було опубліковано світлину з книгами на полиці із набору звичайних меблів: Кава з присмаком попелу - одна з небагатьох книжок, яку незважаючи на брак часу, читаю. Але це - не єдина книга про війну на Сході України, яка є на моїй книжковій полиці. Більшість з них подаровані самими авторами, що для мене є особливо цінним. Читаю… https://t.co/pbTnIFgMM7 pic.twitter.com/9ElZQ9gAeH— Петро Порошенко (@poroshenko) August 3, 2018 Фото потрапило до поля зору прокремлівських пропагандистів на одному з каналів телебачення РФ: Загальна тональність передачі була в тому ключі, що бідна-нещасна Україна, вже й президент замість нормальних меблів має полицю з ДСП — типова риторика про занепад і війну, якою вже 4 роки оперує телебачення північно-східних сусідів. Тим більше, що книжки на полиці були присвячені оборонній війні проти РФ на Сході України. Телеканал, на якому вийшла ця передача, послідовно вже 4 роки випускає ток-шоу та документальні фільми про київську хунту та заколот та інші українофобські матеріали. Не забарилася реакція українських блоґерів: Сама крута піар-кампанія книг українських військових про російську агресію на території України.На території росії.На центральному каналі.З руки Президента України, а точніше з #ПолкаИзДСП 😎 pic.twitter.com/PeALKpQlaR— Капітан Прайс (@Price_Cap_UA) August 4, 2018 За теґом можна відшукати і куди менш цензурні дописи з жартами та сарказмом відносно пропагандистів. Полицю з ДСП має не лише президент — як реагують користувачі Twitter. Творчість Twitter-спільноти не припиняється: Навіть тут в нас з #мишебратьями діаметральна різниця: в нас цінують і читають книги, а для них лиш важлива #ПолкаИзДСП— Ihor Shevchenko (@Yupiterian) August 4, 2018 #ПолкаИзДСП pic.twitter.com/p0MsMphMJu— Чингачгуковна (@1kGRIEQqRT7BGyw) August 4, 2018 Петро Порошенко та його піарники не перший раз помічені в любові до книг та популяризації різної літератури. Нагадаємо, раніше ми публікували добірку нон-фікшн книг, які порекомендував читати український президент.
04.08.2018,20:57
0
akaunt Petra Porošenka

Flešmob ta zapusk tematyčnogo teğu #PolkaYzDSP vynykly jak reakcija nyzky korystuvačiv-mikrobloğeriv na propagandystśkyj sjužet v efiri odnogo z telekanaliv RF. Tam vedučyj ta prysutni «vyvčaly» vmist knyžkovoї polyci ta harakteryzuvaly naviť samu polycju, foto jakoї z’javylosja dnjamy na Facebook-storinci ta u Twitter-akaunti Prezydenta Ukraїny Petra Porošenka.

Z čogo vse počalosja

Dnjamy v oblikovyh zapysah ukraїnśkogo prezydenta Petra Porošenka bulo opublikovano svitlynu z knygamy na polyci iz naboru zvyčajnyh mebliv:

Foto potrapylo do polja zoru prokremlivśkyh propagandystiv na odnomu z kanaliv telebačennja RF:

#PolkaYzDSP — ukraїnci troljať propagandystiv čerez knyžkovu polycju prezydenta

Kadr iz peredači

Zagaľna tonaľnisť peredači bula v tomu ključi, ščo «bidna-neščasna Ukraїna, vže j prezydent zamisť normaľnyh mebliv maje polycju z DSP» — typova rytoryka pro «zanepad i vijnu», jakoju vže 4 roky operuje telebačennja pivnično-shidnyh «susidiv». Tym biľše, ščo knyžky na polyci buly prysvjačeni oboronnij vijni proty RF na Shodi Ukraїny. Telekanal, na jakomu vyjšla cja peredača, poslidovno vže 4 roky vypuskaje tok-šou ta «dokumentaľni» fiľmy pro «kyїvśku huntu» ta «zakolot» ta inši ukraїnofobśki materialy.

Ne zabarylasja reakcija ukraїnśkyh bloğeriv:

Za teğom možna vidšukaty i kudy menš cenzurni dopysy z žartamy ta sarkazmom vidnosno propagandystiv.

Polycju z DSP maje ne lyše prezydent — jak reagujuť korystuvači Twitter

Tvorčisť Twitter-spiľnoty ne prypynjajeťsja:

#PolkaYzDSP — ukraїnci troljať propagandystiv čerez knyžkovu polycju prezydenta

Petro Porošenko ta jogo piarnyky ne peršyj raz pomičeni v ljubovi do knyg ta populjaryzaciї riznoї literatury. Nagadajemo, raniše my publikuvaly dobirku non-fikšn knyg, jaki porekomenduvav čytaty ukraїnśkyj prezydent.

Teğy: kurjozy

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: