fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

Zapustylosja nove ukraїnomovne onlajn-vydannja pro kryptovaljuty

Запустилося нове україномовне онлайн-видання про криптовалюти

V Ukraїni z'javylosja nove onlajn-vydannja pro kryptovaljuty ta pov'jazani z nymy tehnologiї. Vidminnisť vid vže dijučyh proektiv poljagaje u tomu, ščo veś kontent tut vyhodyť ukraїnśkoju
В Україні з'явилося нове онлайн-видання про криптовалюти та пов'язані з ними технології. Відмінність від вже діючих проектів полягає у тому, що весь контент тут виходить українською
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Повідомлення про новий сайт зявилося у Telegram-каналі Канал Гавриляка. Сайт має назву Cryptota (Криптота). За словами засновника видання, вони роблять цей проект на основі власного досвіду та потреби ділитися інформацією. Що варто знати про нове видання. Цитуємо той же Telegram-канал: Вже більше року в сфері моїх інтересів є технологія блокчейн та все, що з нею повязане: криптовалюти, майнінг, трейдинг, ICO та ін. Спершу я сам розбирався у сфері, проходив різні навчання від IBM (Hyperledger), відвідував нішеві конференції та просто спостерігав, що відбувається навколо. В процесі багато чому навчився, познайомився з крутезними людьми, почув безліч історій з життя, про які ніде і ніхто не пише, вирішив, що варто заповнити цю нішу і зробити всю сферу більш людяною та відкритою. Оскільки всі існуючі видання були орієнтовані на широку аудиторію СНД і генерували виключно російськомовний контент, то наша команда вирішила дати життя українськомовному нішевому виданню. Відмінністю своєю автори проекту також називають той факт, що пишуть про успіхи та невдачі українців, які працюють у сфері blockchain-проектів. Окрім основного сайту, видання також має власний канал у Telegram (месенджері, популярному серед ентузіастів крипторинку в Україні). До слова, українською про криптовалюти редакція Na chasi почала писати ще навесні 2017 року. Влітку 2017-го ми також презентували у цьому розділі покажчик курсу криптовалют українською мовою.
Реклама 👇 Замовити

Povidomlennja pro novyj sajt z’javylosja u Telegram-kanali «Kanal Gavryljaka». Sajt maje nazvu Cryptota («Kryptota»). Za slovamy zasnovnyka vydannja, vony robljať cej proekt na osnovi vlasnogo dosvidu ta potreby dilytysja informacijeju.

Ščo varto znaty pro nove vydannja

Cytujemo toj že Telegram-kanal: «Vže biľše roku v sferi moїh interesiv je tehnologija blokčejn ta vse, ščo z neju pov’jazane: kryptovaljuty, majning, trejdyng, ICO ta in. Speršu ja sam rozbyravsja u sferi, prohodyv rizni navčannja vid IBM (Hyperledger), vidviduvav niševi konferenciї ta prosto sposterigav, ščo vidbuvajeťsja navkolo. V procesi bagato čomu navčyvsja, poznajomyvsja z kruteznymy ljuďmy, počuv bezlič istorij z žyttja, pro jaki nide i nihto ne pyše, vyrišyv, ščo varto zapovnyty cju nišu i zrobyty vsju sferu biľš ljudjanoju ta vidkrytoju. Oskiľky vsi isnujuči vydannja buly orijentovani na šyroku audytoriju SND i generuvaly vyključno rosijśkomovnyj kontent, to naša komanda vyrišyla daty žyttja ukraїnśkomovnomu niševomu vydannju».

Vidminnistju svojeju avtory proektu takož nazyvajuť toj fakt, ščo pyšuť pro uspihy ta nevdači ukraїnciv, jaki pracjujuť u sferi blockchain-proektiv. Okrim osnovnogo sajtu, vydannja takož maje vlasnyj kanal u Telegram (mesendžeri, populjarnomu sered entuziastiv kryptorynku v Ukraїni).

Zapustylosja nove ukraїnomovne onlajn-vydannja pro kryptovaljuty

Do slova, ukraїnśkoju pro kryptovaljuty redakcija Na chasi počala pysaty šče navesni 2017 roku. Vlitku 2017-go my takož prezentuvaly u ćomu rozdili pokažčyk kursu kryptovaljut ukraїnśkoju movoju.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.

4 komentarja

spočatku novi
za rejtyngom spočatku novi za hronologijeju
1

Ні. Це не єдиній україномовний ресурс про крипту. Є сайт schb.it який надає ініормацію про біткохн у повному обсяці укрвїнською. Але нейголовніше schb.it ідеологічно орієнтований в правильному, криптовалютнлму векторі! Читайте

2

але щось там із регулярністю виходу глухо порівняно з криптотою.
cryptota.com.ua системно почала працювати, в цьому їх плюс, принаймі мені як читачу

3

Ще дуже важливою є користь інформації для людей. schb.it це не новини криптосвіту, це практично корисна інформація в першу чергу для людей.
Грош-ціна невинним ресурсам які тільки і пишуть про новини відношення регуляторів до крипти. Ніякої користі від таких ресурсів немає, сама шкода. Сподіваюсь ваш україномовний крипто ресурс не буде створювати державнорегуляторний шум навколо крипти і має корисну людям інформацію, використовуючи яку вони швидше зрозуміють що Крипта і біткоїн є альтернативою державним грошовим сурогатам а не засобом їх примноження.

4

Новини бувають різні, не варто вдаватись у крайнощі.
Мені особисто cryptota.com.ua підходить як джерело цінної інформації та видання про блокчейн в Україні.

Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: