fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

Ukraїnśka školjarka stvoryla programu dlja EKG na osnovi štučnogo intelektu

Українська школярка створила програму для ЕКГ на основі штучного інтелекту

Solomija Leńo — 16-rična ukraїnka, kotra rozrobyla prylad dlja analizu kardiogram i postanovky diagnoziv. Iz svoїm vynahodom vona potrapyla na mižnarodnyj konkurs Intel ISEF
Соломія Леньо — 16-річна українка, котра розробила прилад для аналізу кардіограм і постановки діагнозів. Із своїм винаходом вона потрапила на міжнародний конкурс Intel ISEF
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Українка створила програму для того, щоб модифікувати ЕКГ-апарат, який міг би не тільки аналізувати стан пацієнтів, а й встановлювати діагноз. Як інформує блог Українського Католицького університету, зараз розробниця планує зробити додаток на телефон, у якому можна було би зробити панорамний знімок кардіограми і отримати результат одразу, без візиту до лікаря. Що варто знати про винахід для ЕКГ. Розробкою українки зацікавилися підприємці. Проте до акселерації та перетворення ідеї на стартап Соломія прагне удосконалити свою розробку: Поки що точність програми — близько 80%. Для штучного інтелекту це доволі непоганий результат, проте це замало, коли мова йде про людські життя. Окрім участі в Малій Академії наук, розробниця також стала учасницею конкурсу Intel ISEF у США. В Україні його поділяли на два конкурси: Інтел-Техно та Інтел-Еко. На першому між собою змагаються школярі в галузях інформатики, фізики і прикладних наук. Другий – для школярів, які цікавляться хімією, біологією та медициною. Загалом на конкурсі було три категорії нагород: спеціальні нагороди, нагороди від самого конкурсу і нагорода від генерального спонсора. Журі складали понад 130 професорів, докторів і шість нобелівських лауреатів із різних наук. Українська винахідниця отримала спеціальну нагороду від короля Саудівської Аравії За вирішення справжніх проблем. Винахід зацікавив іноземців, і школярці пропонували подаватися на вступ до низки престижних вишів за кордоном, проте вона зупинила свій вибір на УКУ. Раніше ми розповідали про запуск курсу з комунікацій для соцпідприємців, котрий здійснили в цьому українському університеті.
18.07.2018,15:00
0
UKU, Lesyk Urban
Реклама 👇 Замовити

Ukraїnka stvoryla programu dlja togo, ščob modyfikuvaty EKG-aparat, jakyj mig by ne tiľky analizuvaty stan pacijentiv, a j vstanovljuvaty diagnoz. Jak informuje blog Ukraїnśkogo Katolyćkogo universytetu, zaraz rozrobnycja planuje zrobyty dodatok na telefon, u jakomu možna bulo by zrobyty panoramnyj znimok kardiogramy i otrymaty rezuľtat odrazu, bez vizytu do likarja.

Ščo varto znaty pro vynahid dlja EKG

Rozrobkoju ukraїnky zacikavylysja pidpryjemci. Prote do akseleraciї ta peretvorennja ideї na startap Solomija pragne udoskonalyty svoju rozrobku: «Poky ščo točnisť programy — blyźko 80%. Dlja štučnogo intelektu ce dovoli nepoganyj rezuľtat, prote ce zamalo, koly mova jde pro ljudśki žyttja».

Okrim učasti v Malij Akademiї nauk, rozrobnycja takož stala učasnyceju konkursu Intel ISEF u SŠA. V Ukraїni jogo podiljaly na dva konkursy: «Intel-Tehno» ta «Intel-Eko». Na peršomu miž soboju zmagajuťsja školjari v galuzjah informatyky, fizyky i prykladnyh nauk. Drugyj – dlja školjariv, jaki cikavljaťsja himijeju, biologijeju ta medycynoju.

Zagalom na konkursi bulo try kategoriї nagorod: speciaľni nagorody, nagorody vid samogo konkursu i nagoroda vid generaľnogo sponsora. Žuri skladaly ponad 130 profesoriv, doktoriv i šisť nobelivśkyh laureativ iz riznyh nauk. Ukraїnśka vynahidnycja otrymala speciaľnu nagorodu vid korolja Saudivśkoї Araviї «Za vyrišennja spravžnih problem». Vynahid zacikavyv inozemciv, i školjarci proponuvaly podavatysja na vstup do nyzky prestyžnyh vyšiv za kordonom, prote vona zupynyla svij vybir na UKU.

Raniše my rozpovidaly pro zapusk kursu z komunikacij dlja socpidpryjemciv, kotryj zdijsnyly v ćomu ukraїnśkomu universyteti.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: