fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

Delo.ua zapuskaje lajfstajl-proekt z orijentacijeju na biznes ta «pokolinnja Z»

Delo.ua запускає лайфстайл-проект з орієнтацією на бізнес та «покоління Z»

Pro zapusk novogo naprjamku v ramkah vydannja Delo.ua povidomyla očiľnycja mediabjuro ekonomika+ Iryna Rubis
Про запуск нового напрямку в рамках видання Delo.ua повідомила очільниця медіабюро ekonomika+ Ірина Рубіс
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  За словами Ірини Рубіс, над новим проектом працюватимуть команди видань Delo.ua і Womo.ua. Спільний проект має назву ZZA і матиме лайфстайл-напрямок із орієнтацією більше на чоловічу аудиторію та бізнес через призму стилю життя, соціальних та ґендерних проблем. Також обіцяють підняти тематику інклюзії у різних сферах економіки, підприємництва ти життя суспільства. Чому обрано таку назву. Даря Куренкова, головред delo.ua, та Тетяна Касьян, головред ZZA! та Womo.ua, пояснили, чому було обрано таку незвичну назву: ZZA! — це звук, це емоція, це викликає питання. Одним словом, ZZAдіває. Також команда відповідним чином обіграла назву в адресі онлайн-сайту — zza.delo.ua. Про що писатиме новий проект. Як зауважує Ірина Рубіс, під час наради з креативними директорами основною фішкою було визнано комплексний підхід до висвітлення питань: На ZZA! ми будемо брати певну тему і подавати її у всіх 4 рубриках (Знати, Бачити, Робити та Змінювати), розглядаючи ці теми під певним кутом: як в матеріалах з експертами, так і в історіях людей та фанових текстах. Це буде серіаліті — розвиток тем, який буде відзначений і в маркуванні текстів (1/4,2/4,3/4,4/4), аби читачі розуміли, що вони вже знають, а що ні, що пропустили і що варто надолужити, аби зануритися в тему. Загалом новий проект вбудують у концепцію медіабюро ekonomika+, котре складається з 4 компонентів, скерованих на бізнес-спільноту: розвиток малого та середнього бізнесу; розвиток концепції стійкого розвитку; розвиток толерантності; розвиток свободи медіа. — Бізнес має розуміти, що diversity is a good risk management tool. А значить, вносити у ділову спільноту розуміння, як розмаїття та інклюзивність додають бізнесу ефективності та стійкості, — мета нового напрямку контентної політики delo.ua.. Ірина Рубіс. . Україномовного інтерфейсу чи версії проект поки що не має. Нагадаємо, раніше ми розповідали про запуск на українському медіаринку нового видання про якість життя.
Реклама 👇 Замовити

Za slovamy Iryny Rubis, nad novym proektom pracjuvatymuť komandy vydań Delo.ua i Womo.ua. Spiľnyj proekt maje nazvu ZZA i matyme lajfstajl-naprjamok iz orijentacijeju biľše na čoloviču audytoriju ta biznes čerez pryzmu stylju žyttja, sociaľnyh ta ğendernyh problem. Takož obicjajuť pidnjaty tematyku inkljuziї u riznyh sferah ekonomiky, pidpryjemnyctva ty žyttja suspiľstva.

Čomu obrano taku nazvu

Dar’ja Kurenkova, golovred delo.ua, ta Tetjana Kaśjan, golovred ZZA! ta Womo.ua, pojasnyly, čomu bulo obrano taku nezvyčnu nazvu: «ZZA! — ce zvuk, ce emocija, ce vyklykaje pytannja. Odnym slovom, ZZAdivaje». Takož komanda vidpovidnym čynom obigrala nazvu v adresi onlajn-sajtu — zza.delo.ua.

Pro ščo pysatyme novyj proekt

Jak zauvažuje Iryna Rubis, pid čas narady z kreatyvnymy dyrektoramy osnovnoju «fiškoju» bulo vyznano kompleksnyj pidhid do vysvitlennja pytań: «Na ZZA! my budemo braty pevnu temu i podavaty її u vsih 4 rubrykah («Znaty», «Bačyty», «Robyty» ta «Zminjuvaty»), rozgljadajučy ci temy pid pevnym kutom: jak v materialah z ekspertamy, tak i v istorijah ljudej ta fanovyh tekstah. Ce bude serialiti — rozvytok tem, jakyj bude vidznačenyj i v markuvanni tekstiv (1/4,2/4,3/4,4/4), aby čytači rozumily, ščo vony vže znajuť, a ščo ni, ščo propustyly i ščo varto nadolužyty, aby zanurytysja v temu».

Vydannja Delo.ua zapuskaje lajfstajl-naprjamok z orijentacijeju na «pokolinnja Z»

Zagalom novyj proekt vbudujuť u koncepciju mediabjuro ekonomika+, kotre skladajeťsja z 4 komponentiv, skerovanyh na biznes-spiľnotu:

  • rozvytok malogo ta seredńogo biznesu;
  • rozvytok koncepciї stijkogo rozvytku;
  • rozvytok tolerantnosti;
  • rozvytok svobody media.

— Biznes maje rozumity, ščo diversity is a good risk management tool. A značyť, vnosyty u dilovu spiľnotu rozuminnja, jak rozmaїttja ta inkljuzyvnisť dodajuť biznesu efektyvnosti ta stijkosti, — meta novogo naprjamku kontentnoї polityky delo.ua.

Iryna Rubis

Ukraїnomovnogo interfejsu čy versiї proekt poky ščo ne maje.

Nagadajemo, raniše my rozpovidaly pro zapusk na ukraїnśkomu mediarynku novogo vydannja pro jakisť žyttja.

Džerelo: MMR.ua

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: