fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

Infografika: Jaki igry rozrobljajuť v Ukraїni

Інфографіка: Які ігри розробляють в Україні
UNIT.City razom z ACHIEVERS HUB dosidyly ukraїnśkyj gejmdev-rynok ta prezentuvaly statystyku, de je vidpovidi na ključovi zapytannja: skiľky gravciv na rynku, jaki igry vony rozrobljajuť ta na jakyh tehnologijah pracjujuť?
UNIT.City разом з ACHIEVERS HUB досідили український геймдев-ринок та презентували статистику, де є відповіді на ключові запитання: скільки гравців на ринку, які ігри вони розробляють та на яких технологіях працюють?
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Геймдев в інших країнах. За прогнозами Newzoo, в 2018 році ринок ігор сягне $137,9 млрд – на 13,3% більше, ніж в 2017 році. Вже зараз ігрова індустрія випереджає за доходами кіноіндустрію і наздоганяє спортивний ринок.. . . Особливо стрімке зростання зафіксоване на ринку мобільних ігор, що зробив суттєвий ривок за минулі 10 років. Ще в 2012 році це був найменший сегмент ринку, тоді як сьогодні мобільні ігри забезпечують більш ніж половину всіх доходів індустрії – $70,3 млрд. Геймдев в Україні. Читатйте також: DMarket показав свою платформу для ґеймерів. Український геймдев також стрімко розвивається – лише за останні роки з’явилося більше 30 нових компаній. Так само, як і в інших країнах, понад 80% опитаних українських геймдев-компаній створюють саме мобільні ігри. Це ще раз підтверджує глобальну тенденцію: 2018 рік стане першим роком, коли дохід від мобільних ігор перевищить 50% всього ринку. А до 2021 року буде близько 60%. Найбільш популярна платформа для розробки ігор серед більшості опитаних українських компаній – Unity (69%). За жанром переважають екшн-ігри (63%) та головоломки (59%). 20% компаній мають в портфоліо тільки одну гру. В той же час, чверть компаній вже випустили понад 10 ігор. З точки зору фінансування картина ринку більш однорідна – понад 3/4 компаній (76%) розвиваються на кошти засновників. В опитуванні взяло участь 72 компанії. Всього ж, за попередніми оцінками, в Україні створенням ігор займаються понад 20 тис розробників. Згідно з отриманими даними 41 компанія знаходиться в столиці та 17 — в Одесі. Далі йдуть Дніпро, Харків і Львів. Кожна десята ігрова компанія з опитаних в Україні заснована протягом 2017 року. Три глобальні компанії в Україні (Plarium, Gameloft і Playtika) мають штат понад 500 співробітників кожна. Все це говорить про те, що до цього ринку є інтерес, – каже Макс Яковер, CEO та керуючий партнер UNIT.City. В планах UNIT.City – в партнерстві з активними гравцями геймдев-ринку проводити зустрічі з експертами, нетворкінг-вечірки та освітні програми. Також, в парку будуть створювати комфортні умови для запрошення й запуску офісів міжнародних ігрових компаній. Повна версія звіту доступна за посиланням.

Gejmdev v inšyh kraїnah

Za prognozamy Newzoo, v 2018 roci rynok igor sjagne $137,9 mlrd – na 13,3% biľše, niž v 2017 roci.

Vže zaraz igrova industrija vyperedžaje za dohodamy kinoindustriju i nazdoganjaje sportyvnyj rynok.

Osoblyvo strimke zrostannja zafiksovane na rynku mobiľnyh igor, ščo zrobyv suttjevyj ryvok za mynuli 10 rokiv. Šče v 2012 roci ce buv najmenšyj segment rynku, todi jak śogodni mobiľni igry zabezpečujuť biľš niž polovynu vsih dohodiv industriї – $70,3 mlrd.

Infografika: Jaki igry rozrobljajuť v Ukraїni

Gejmdev v Ukraїni

Čytajte takož: DMarket pokazav svoju platformu dlja ğejmeriv

Ukraїnśkyj gejmdev takož strimko rozvyvajeťsja – lyše za ostanni roky z’javylosja biľše 30 novyh kompanij.

Tak samo, jak i v inšyh kraїnah, ponad 80% opytanyh ukraїnśkyh gejmdev-kompanij stvorjujuť same mobiľni igry. Ce šče raz pidtverdžuje globaľnu tendenciju: 2018 rik stane peršym rokom, koly dohid vid mobiľnyh igor perevyščyť 50% vśogo rynku. A do 2021 roku bude blyźko 60%.

Najbiľš populjarna platforma dlja rozrobky igor sered biľšosti opytanyh ukraїnśkyh kompanij – Unity (69%). Za žanrom perevažajuť ekšn-igry (63%) ta golovolomky (59%).

Infografika: Jaki igry rozrobljajuť v Ukraїni

20% kompanij majuť v portfolio tiľky odnu gru. V toj že čas, čverť kompanij vže vypustyly ponad 10 igor. Z točky zoru finansuvannja kartyna rynku biľš odnoridna – ponad 3/4 kompanij (76%) rozvyvajuťsja na košty zasnovnykiv.

V opytuvanni vzjalo učasť 72 kompaniї. Vśogo ž, za poperednimy ocinkamy, v Ukraїni stvorennjam igor zajmajuťsja ponad 20 tys rozrobnykiv.

Zgidno z otrymanymy danymy 41 kompanija znahodyťsja v stolyci ta 17 — v Odesi. Dali jduť Dnipro, Harkiv i Lviv.

Infografika: Jaki igry rozrobljajuť v Ukraїni

«Kožna desjata igrova kompanija z opytanyh v Ukraїni zasnovana protjagom 2017 roku. Try globaľni kompaniї v Ukraїni (Plarium, Gameloft i Playtika) majuť štat ponad 500 spivrobitnykiv kožna. Vse ce govoryť pro te, ščo do ćogo rynku je interes», – kaže Maks Jakover, CEO ta kerujučyj partner UNIT.City.

V planah UNIT.City – v partnerstvi z aktyvnymy gravcjamy gejmdev-rynku provodyty zustriči z ekspertamy, netvorking-večirky ta osvitni programy. Takož, v parku buduť stvorjuvaty komfortni umovy dlja zaprošennja j zapusku ofisiv mižnarodnyh igrovyh kompanij.

Povna versija zvitu dostupna za posylannjam.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.

1 komentar

spočatku novi
za rejtyngom spočatku novi za hronologijeju
1

Не схоже на достовірне дослідження: по-перше у першоджерелі мова йде не тільки про розробників, які застосовують дані технології, а про людей, працюючих у сфері взагалі; по-друге, навіть якщо у трьох компаніях працює по тисячі людей, то на решту 93 (адже, 40% - це 41 компанія) залишається по 17000/93 = 182 працівників на кожну і це лише у середньому (!). Це дуже багато. До того ж 20% мають лише одну гру, 182, не забагато працівників на першу гру? Ймовірно, взяли такі компанії, як Нікс Солюшнс, які не тільки ігри розробляють, і урахували їх як суто геймдев з їх тоннами ейчарів, менеджерів та інших.

Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: