fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

6 knyg, ščo dopomožuť organizuvaty komandnu robotu

6 книг, що допоможуть організувати командну роботу

Ne isnuje strategiї, jaka dopomože pobuduvaty ideaľnu komandu, jaka bude zlagodženo pracjuvaty. U kožnogo svij recept. Jedyne, ščo možna zrobyty — konsuľtuvatyś ta čerpaty ideї v profesionaliv svojeї spravy. Ščo varto počytaty, ščoby krašče rozumitysja na organizaciї roboty komandy — dobirka korysnoї literatury
Не існує стратегії, яка допоможе побудувати ідеальну команду, яка буде злагоджено працювати. У кожного свій рецепт. Єдине, що можна зробити — консультуватись та черпати ідеї в професіоналів своєї справи. Що варто почитати, щоби краще розумітися на організації роботи команди — добірка корисної літератури
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Налагодження ефективної командної роботи — не така вже й проста справа. Розібратися у цих процесах може допомогти якісна бізнес-література. Далі дізнавайтеся про 6 книг, із яких можна почерпнути корисні поради щодо організації роботи вашої команди. Драйв: що насправді нас мотивує, Деніел Пінк. У своїй книзі Деніел Пінк переконує в тому, що гроші — це не єдиний мотиватор. Автор книги доводить, що секретом високої продуктивності є відчуття потреби в самостійному управлінні своїм життям, необхідність в творчості та розвитку. Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості, Патрік Ленсіоні. Як стати дійсно ідеальним командним гравцем? Які 3 якості притаманні природженим до роботи в команді людям? Про це та інше пише Патрік Ленсіоні. Ця книга допоможе навчитись моментально визначати командних гравців та наймати їх до себе в команду. Відповідно, ви зможете швидше формувати команду та витрачати на це менше ресурсів. Rework Девід Хайнемайєр, Джейсон Фрайд. Автори цієї книги вважають, що час викинути з голови традиційні правила ведення бізнесу (офіс, наради та інше). Вони допоможуть розібратись в тому, як почати власну справу, як працювати з офісними та віддаленими працівниками й розкажуть чому вам треба менше, ніж ви думаєте. Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях, Роберт Саттон. Як вижити серед мерзотників і в умовах недоброзичливості на робочому місці? Як самому не стати мудаком? На ці та інші питання автор відповідає на сторінках своєї книги, приводячи реальні приклади з життя компаній, корисні поради та особисті історії. Перевага. У чому сила корпоративної культури, Патрік Ленсіоні. Корпоративна культура — найбільша перевага будь-якої компанії, але, на жаль, це розуміють одиниці. Побудувавши міцну корпоративну культуру, ви налагодите всі процеси в середині компанії. У цій книзі на прикладах Патрік Ленсіоні розповідає, як мотивувати працівників, створити згуртовану команду менеджерів та досягати поставлених цілей. Як керують найкращі, Брайан Трейсі. У своїй книзі бізнес-гуру Брайан Трейсі пропонує стратегії кращих топ-менеджерів та власників компаній, які дозволяють їм досягати дивовижних результатів у бізнесі. Трейсі працював з різними компаніями по всьому світу. На основі цього досвіду він написав книгу, де зібрав перевірені ідеї, які будуть корисними для керівників різного рівня. Насамкінець зазначимо: важливо не тільки читати, але й втілювати отриманий досвід в життя. Тоді ваша команда працюватиме як швейцарський годинник. До слова, раніше ми розповідали про 10 англомовних бізнес-книг, які вам варто прочитати у 2018-му.
02.05.2018,14:00
0
Unsplash

Nalagodžennja efektyvnoї komandnoї roboty — ne taka vže j prosta sprava. Rozibratysja u cyh procesah može dopomogty jakisna biznes-literatura. Dali diznavajtesja pro 6 knyg, iz jakyh možna počerpnuty korysni porady ščodo organizaciї roboty vašoї komandy.

6 knyg, ščo dopomožuť organizuvaty komandnu robotu 1

«Drajv: ščo naspravdi nas motyvuje», Deniel Pink

U svoїj knyzi Deniel Pink perekonuje v tomu, ščo groši — ce ne jedynyj motyvator.

Avtor knygy dovodyť, ščo sekretom vysokoї produktyvnosti je vidčuttja potreby v samostijnomu upravlinni svoїm žyttjam, neobhidnisť v tvorčosti ta rozvytku.

6 knyg, ščo dopomožuť organizuvaty komandnu robotu 2

«Ideaľnyj komandnyj graveć. Jak rozpiznaty i rozvynuty try osnovnyh jakosti», Patrik Lensioni

Jak staty dijsno ideaľnym komandnym gravcem? Jaki 3 jakosti prytamanni pryrodženym do roboty v komandi ljudjam? Pro ce ta inše pyše Patrik Lensioni.

Cja knyga dopomože navčytyś momentaľno vyznačaty komandnyh gravciv ta najmaty їh do sebe v komandu. Vidpovidno, vy zmožete švydše formuvaty komandu ta vytračaty na ce menše resursiv.

6 knyg, ščo dopomožuť organizuvaty komandnu robotu 3

«Rework» Devid Hajnemajjer, Džejson Frajd

Avtory cijeї knygy vvažajuť, ščo čas vykynuty z golovy tradycijni pravyla vedennja biznesu (ofis, narady ta inše).

Vony dopomožuť rozibratyś v tomu, jak počaty vlasnu spravu, jak pracjuvaty z ofisnymy ta viddalenymy pracivnykamy j rozkažuť čomu vam treba menše, niž vy dumajete.

6 knyg, ščo dopomožuť organizuvaty komandnu robotu 4

«Mudakam tut ne misce. Jak vyžyty v ofisnyh džungljah», Robert Satton

Jak vyžyty sered merzotnykiv i v umovah nedobrozyčlyvosti na robočomu misci? Jak samomu ne staty mudakom?

Na ci ta inši pytannja avtor vidpovidaje na storinkah svojeї knygy, pryvodjačy reaľni pryklady z žyttja kompanij, korysni porady ta osobysti istoriї.

6 knyg, ščo dopomožuť organizuvaty komandnu robotu 5

«Perevaga. U čomu syla korporatyvnoї kuľtury», Patrik Lensioni

Korporatyvna kuľtura — najbiľša perevaga buď-jakoї kompaniї, ale, na žaľ, ce rozumijuť odynyci. Pobuduvavšy micnu korporatyvnu kuľturu, vy nalagodyte vsi procesy v seredyni kompaniї.

U cij knyzi na prykladah Patrik Lensioni rozpovidaje, jak motyvuvaty pracivnykiv, stvoryty zgurtovanu komandu menedžeriv ta dosjagaty postavlenyh cilej.

6 knyg, ščo dopomožuť organizuvaty komandnu robotu 6

«Jak kerujuť najkrašči», Brajan Trejsi

U svoїj knyzi biznes-guru Brajan Trejsi proponuje strategiї kraščyh top-menedžeriv ta vlasnykiv kompanij, jaki dozvoljajuť їm dosjagaty dyvovyžnyh rezuľtativ u biznesi. Trejsi pracjuvav z riznymy kompanijamy po vśomu svitu.

Na osnovi ćogo dosvidu vin napysav knygu, de zibrav perevireni ideї, jaki buduť korysnymy dlja kerivnykiv riznogo rivnja.

Nasamkineć zaznačymo: važlyvo ne tiľky čytaty, ale j vtiljuvaty otrymanyj dosvid v žyttja. Todi vaša komanda pracjuvatyme jak švejcarśkyj godynnyk.

Do slova, raniše my rozpovidaly pro 10 anglomovnyh biznes-knyg, jaki vam varto pročytaty u 2018-mu.

Teğy: knygy, porady

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: