fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

U Kyjevi rozkažuť istoriї padiń, jaki staly zletamy

У Києві розкажуть історії падінь, які стали злетами
13 kvitnja u stolyci projde zahid FuskUr Nights Kyiv Vol.XVI. Pid čas zustriči geroї biznesu ta industrij rozkažuť pro te, jaki nevdači spitkaly їh na šljahu do vtilennja zadumiv ta jak negatyvnyj dosvid zgodom peretvoryvsja na pozytyv dlja proektu
13 квітня у столиці пройде захід FuсkUр Nіghts Kyіv Vol.XVI. Під час зустрічі герої бізнесу та індустрій розкажуть про те, які невдачі спіткали їх на шляху до втілення задумів та як негативний досвід згодом перетворився на позитив для проекту
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Захід FuсkUр Nіghts Kyіv Vol.XVI відбудеться 13 квітня о 19:00 у просторі Fedoriv Hub за адресою вулиця Велика Васильківська, 5. Чому варто піти на FuckUp Nights Kyiv Vol. XVI. Success stories — прекрасний засіб мотивації FuckUp Nights — популярний світовий формат Розвивайте свій бізнес навчаючись на чужих помилках Невдача, промах, фіаско, провал, FUCK UP. Прикладів невдалого старту і хворобливих падінь історія знає чимало. Мерилін Монро, Стівен Спілберг, Генрі Форд, Джоан Роулінг, Стівен Кінг, Білл Гейтс, Опра Уінфрі — помиляються і падають усі. В наші дні тренінгів по досягненню успішного успіху про помилки говорити не прийнято. Однак помилки здатні навчити нас більшого, ніж будь-які здобутки. FuckUp Nights — це унікальний формат, який зосереджується виключно на негативному, щоб навчити позитивному. 10-тихвилинні спічі від героїв бізнесу та індустрій, які торували свій шлях до успіху через безліч невдач. Якщо вагаєшся, щоб замахнутися на щось серйозне в своєму життя? Може не вийде? Можливо не варто і починати у нашій країні? Приходь в пятницю тринадцятого на FuсkUp Nights Kyiv Vol.XVI у Fedoriv Hub. Нашим спікерам чорна кішка не раз перебігала дорогу і їм уже не страшні ні забобони, ні труднощі. Придбати квитки на подію можна за посиланням. Також в цей день пройде перший Fuckup Nights у Вінниці, серед спікерів - Євген Клопотенко, переможець шоу МастерШеф-5, Сергій Кузін, генеральний директор Русское радио Україна, Андрій Якобчук, пластичний хірург, Федір Сердюк, засновник проекту FAST. А вже 27 квітня FисkUp Nights Vol. V відбудеться в Одесі. В арт-просторі Стальканат Арт свої історії розкажуть Андрій Куц, ведучий шоу Подвійний Еспрессо на Просто Ради.О, Маряна Жосан, співзасновниця мережі Synergy Group, та Олег Купріков — СЕО цієї мережі, Еліна Корнева — директор Єврейського Культурного Центру Бейт Гранд, Арсен Малиновський, власник мережі квест-кімнат Мишоловка, та саунд продюсер Ігор Рабинович. До слова, більше цікавих заходів у Києві можна знайти в нашому щотижневому дайджесті подій.
Реклама 👇 Замовити

Zahid FuskUr Nights Kyiv Vol.XVI vidbudeťsja 13 kvitnja o 19:00 u prostori Fedoriv Hub za adresoju vulycja Velyka Vasyľkivśka, 5.

Čomu varto pity na FuckUp Nights Kyiv Vol. XVI

  • Success stories — prekrasnyj zasib motyvaciї
  • «FuckUp Nights» — populjarnyj svitovyj format
  • Rozvyvajte svij biznes navčajučyś na čužyh pomylkah

Nevdača, promah, fiasko, proval, FUCK UP

Prykladiv nevdalogo startu i hvoroblyvyh padiń istorija znaje čymalo. Merylin Monro, Stiven Spilberg, Genri Ford, Džoan Rouling, Stiven King, Bill Gejts, Opra Uinfri — pomyljajuťsja i padajuť usi. V naši dni treningiv po dosjagnennju «uspišnogo uspihu» pro pomylky govoryty ne pryjnjato. Odnak pomylky zdatni navčyty nas biľšogo, niž buď-jaki zdobutky.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: