fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

Microsoft provede konkurs dlja molodi u Kyjevi

Microsoft проведе конкурс для молоді у Києві
Kompanija Microsoft zaprošuje učniv staršyh klasiv, studentiv, magistriv ta aspirantiv peršogo kursu vzjaty učasť u ščoričnomu mižnarodnomu tehnologičnomu konkursi Imagine Cup. Onlajn-zajavky na učasť pryjmajuťsja do 15 bereznja 2018 roku  
Компанія Microsoft запрошує учнів старших класів, студентів, магістрів та аспірантів першого курсу взяти участь у щорічному міжнародному технологічному конкурсі Imagine Cup. Онлайн-заявки на участь приймаються до 15 березня 2018 року  
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Локальний етап міжнародного технологічного конкурсу молодих талантів Imagine Cup 2018 відбудеться в Києві на початку квітня 2018 року за підтримки Microsoft. В рамках національного конкурсу команди молодих розробників представлятимуть свої проекти експертному журі на конкурсі. Що світить переможцям. Переможці регіональних етапів отримають можливість відправитися до США на фінал Imagine Cup 2018 і позмагатися за головний приз. Йдеться про $100 000 на подальший розвиток проекту. Для багатьох студентів участь у престижному конкурсі Imagine Cup стає початком успішної кар’єри. Презентуючи свої перші проекти, команди отримують рекомендації від провідних експертів у сфері інформаційних технологій. В рамках національного туру Imagine Cup 2018 експертне журі оцінить унікальність проектів, інноваційність технологічних рішень, вміння команд гідно представляти та захищати свої проекти російською та англійською мовами. До 15 березня 2018 необхідно подати онлайн-заявку з описом проекту, його прототипом та найближчих перспектив щодо його розвитку. Як триватиме конкурс. Imagine Cup 2018 складається з 3 категорій: Mixed Reality – розробка додатків, які підлаштовані до доповненої та віртуальної реальностей. Al – розробка ботів на Microsoft Bot Framework з використанням Microsoft Cognitive Services у прикладних програмах на Windows, ботах, Xamarin, мобільних додатках. Big Data – побудова продуктивних моделей на основі великих даних з використанням Microsoft Azure Machine Learning або CNTK, проектів на технологіях Blockchain. Реєстрація на конкурс за посиланням. Нагадаємо, що підприємців запрошують в Тель-Авів на конкурс Israeli Ukrainian Innovation Expo. Там зустрінуться 40 технологічних компаній, 50 інвесторів, засновники 40 найкращих стартапів і 400 гостей з України, Ізраїлю, Європи. Кожен підприємець на Innovation Expo 2018 отримає контакти потенційних партнерів і клієнтів, зустрінеться з ізраїльськими експертами і підприємцями і особисто познайомиться з їхніми кейсами.
Реклама 👇 Замовити

Lokaľnyj etap mižnarodnogo tehnologičnogo konkursu molodyh talantiv Imagine Cup 2018 vidbudeťsja v Kyjevi na počatku kvitnja 2018 roku za pidtrymky Microsoft. V ramkah nacionaľnogo konkursu komandy molodyh rozrobnykiv predstavljatymuť svoї proekty ekspertnomu žuri na konkursi.

Ščo «svityť» peremožcjam

Peremožci regionaľnyh etapiv otrymajuť možlyvisť vidpravytysja do SŠA na final Imagine Cup 2018 i pozmagatysja za golovnyj pryz. Jdeťsja pro $100 000 na podaľšyj rozvytok proektu. Dlja bagaťoh studentiv učasť u prestyžnomu konkursi Imagine Cup staje počatkom uspišnoї kar’jery. Prezentujučy svoї perši proekty, komandy otrymujuť rekomendaciї vid providnyh ekspertiv u sferi informacijnyh tehnologij. V ramkah nacionaľnogo turu Imagine Cup 2018 ekspertne žuri ocinyť unikaľnisť proektiv, innovacijnisť tehnologičnyh rišeń, vminnja komand gidno predstavljaty ta zahyščaty svoї proekty rosijśkoju ta anglijśkoju movamy. Do 15 bereznja 2018 neobhidno podaty onlajn-zajavku z opysom proektu, jogo prototypom ta najblyžčyh perspektyv ščodo jogo rozvytku.

Jak tryvatyme konkurs

Imagine Cup 2018 skladajeťsja z 3 kategorij:

  • Mixed Reality – rozrobka dodatkiv, jaki pidlaštovani do dopovnenoї ta virtuaľnoї reaľnostej.
  • Al – rozrobka botiv na Microsoft Bot Framework z vykorystannjam Microsoft Cognitive Services u prykladnyh programah na Windows, botah, Xamarin, mobiľnyh dodatkah.
  • Big Data – pobudova produktyvnyh modelej na osnovi velykyh danyh z vykorystannjam Microsoft Azure Machine Learning abo CNTK, proektiv na tehnologijah Blockchain.

Rejestracija na konkurs za posylannjam.

Nagadajemo, ščo pidpryjemciv zaprošujuťMicrosoft provede konkurs dlja molodi u Kyjevi 1Ukraїnśkyh pidpryjemciv zaprošujuť na konferenciju do Izraїlju v Teľ-Aviv na konkurs Israeli Ukrainian Innovation Expo. Tam zustrinuťsja 40 tehnologičnyh kompanij, 50 investoriv, zasnovnyky 40 najkraščyh startapiv i 400 gostej z Ukraїny, Izraїlju, Jevropy. Kožen pidpryjemeć na Innovation Expo 2018 otrymaje kontakty potencijnyh partneriv i klijentiv, zustrineťsja z izraїľśkymy ekspertamy i pidpryjemcjamy i osobysto poznajomyťsja z їhnimy kejsamy.

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.

1 komentar

spočatku novi
za rejtyngom spočatku novi za hronologijeju
1

Цей конкурс дуже гарна перспектива для молододі почати свою карєру в IT. Думаю, переможці сміливо зможуть претендувати на хороші посади розробників в IT компаніях. Також для молодого спеціаліста дуже важливо правильно обрати перше місце роботи. Це повинна бути компанія з перспективами розвитку для співробітників, цікавими проектами і комфортними умовами праці. Знаю, що Redwerk одна з таких https://redwerk.jobs/about. Вони мають потужні проекти для різних індустрій у своєму портфоліо та більш ніж 12 років успішної роботи з Европою та США. Для молоді і досвідчених спеціалістів це буде цікавою сходинкою у кар'эрному розвитку.

Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: