fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja

A teper use inakše: Twitter predstavyv zminy v interfejsi ta onovyv iOS-dodatok

А тепер усе інакше: Twitter представив зміни в інтерфейсі та оновив iOS-додаток
Populjarnyj servis mikroblogiv onovyv svij dodatok dlja iOS ta prezentuvav zminy v interfejsi. U najblyžči tyžni obicjajuť, ščo novi opciї ta vygljad stanuť dostupnymy dlja vsih
Популярний сервіс мікроблогів оновив свій додаток для iOS та презентував зміни в інтерфейсі. У найближчі тижні обіцяють, що нові опції та вигляд стануть доступними для всіх
Читати кирилицею

Speciaľni možlyvosti

Pročytaty vgolos
Zupynyty čytannja
Kontrastna versija
  Низку трансформація переживає популярний сервіс для ведення мікроблогів із синьою пташкою в якості логотипу. Зміни у зовнішньому вигляді та брендингу популярного світового сервісу мікроблогів анонсували ще 2016 року. Після збору всіх ідей та відгуків компанія сьогодні представила оновлений вигляд свого інтерфейсу — кажуть, що так взаємодія стане простіша, швидша та зручніша. На часі дізнатися більше про зміни у Twitter. Ось як це все виглядає. Ключові зміни з’явилися у веб-версії мікроблогів, у додатку Twitter для iOS — а от для Android та TweetDeck новий інтерфейс стане доступним протягом кількох найближчих тижнів. Поки що всі зміни можна побачити на скріншотах нижче. Що змінилося. Профіль, додаткові акаунти та налаштування приватності для користувачів мікроблогів тепер зібрані більш компактно на екрані. Нові підходи до навігації в боковому меню, скорочення кількості вкладок мають зробити навігацію зручнішою для користувачів, переконують автори оновленого дизайну. Відкриття посилань на статті в переглядачі Safari прямо в додатку Twitter — більше жодних зайвих вікон та перемикання між додатками. Зміни в типографіці та шрифтах заголовків для кращого візуального сприйняття і цілісного вигляду. Скруглені аватарки користувачів надають сучаснішого вигляду, кажуть у компанії. Інтуїтивні іконки зроблять навігацію та напсання твітів простішими, переконують дизайнери. Постійне оновлення опублікованих твітів коментарями, ретвітами та лічильником сердечок-лайків. Збільшення контрасності для зручного використання на екрані.

Nyzku transformacija perežyvaje populjarnyj servis dlja vedennja mikroblogiv iz «syńoju ptaškoju» v jakosti logotypu. Zminy u zovnišńomu vygljadi ta brendyngu populjarnogo svitovogo servisu mikroblogiv anonsuvaly šče 2016 roku. Pislja zboru vsih idej ta vidgukiv kompanija śogodni predstavyla onovlenyj vygljad svogo interfejsu — kažuť, ščo tak vzajemodija stane prostiša, švydša ta zručniša. Na časi diznatysja biľše pro zminy u Twitter.

Oś jak ce vse vygljadaje

Ključovi zminy z’javylysja u veb-versiї mikroblogiv, u dodatku Twitter dlja iOS — a ot dlja Android ta TweetDeck novyj interfejs stane dostupnym protjagom kiľkoh najblyžčyh tyžniv. Poky ščo vsi zminy možna pobačyty na skrinšotah nyžče.

A teper use inakše: Twitter predstavyv zminy v interfejsi ta onovyv iOS-dodatok 1

Ščo zminylosja

  • Profiľ, dodatkovi akaunty ta nalaštuvannja pryvatnosti dlja korystuvačiv mikroblogiv teper zibrani biľš kompaktno na ekrani.
  • Novi pidhody do navigaciї v bokovomu menju, skoročennja kiľkosti vkladok majuť zrobyty navigaciju zručnišoju dlja korystuvačiv, perekonujuť avtory onovlenogo dyzajnu.
  • Vidkryttja posylań na statti v peregljadači Safari prjamo v dodatku Twitter — biľše žodnyh zajvyh vikon ta peremykannja miž dodatkamy.
  • Zminy v typografici ta šryftah zagolovkiv dlja kraščogo vizuaľnogo spryjnjattja i cilisnogo vygljadu.
  • Skrugleni avatarky korystuvačiv nadajuť sučasnišogo vygljadu, kažuť u kompaniї.
  • Intuїtyvni ikonky zrobljať navigaciju ta napsannja tvitiv prostišymy, perekonujuť dyzajnery.
  • Postijne onovlennja opublikovanyh tvitiv komentarjamy, retvitamy ta ličyľnykom «serdečok»-lajkiv.
  • Zbiľšennja kontrasnosti dlja zručnogo vykorystannja na ekrani.

A teper use inakše: Twitter predstavyv zminy v interfejsi ta onovyv iOS-dodatok 2

Jakščo vy znajšly pomylku, buď laska, vydiliť fragment tekstu ta natysniť Ctrl Enter.

Dodaty komentar

Takyj e-mail vže zarejestrovano. Skorystujtesja Formoju vhodu abo vvediť inšyj.

Vy vkazaly nekorektni login abo paroľ

Vybačte, dlja komentuvannja neobhidno uvijty.
Šče
Vy čytajete sajt ukraїnśkoju latynkoju. Podrobyci v Manifesti
Hello. Add your message here.

Povidomyty pro pomylku

Tekst, jakyj bude nadislano našym redaktoram: