Реклама

🔥 Як сформувати СV, яке буде конкурентоспроможним?

Čytaty latynkoju
🔥 Як сформувати СV, яке буде конкурентоспроможним?
  1. Головна
  2. Техно
  3. 🔥 Як сформувати СV, яке буде конкурентоспроможним?
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

CV — це перше враження, яке ви справляєте на потенційного роботодавця, тому воно має бути складено правильно. У ньому ви не просто маєте розповісти про ваш досвід та навички, а навести конкретні аргументи, чому саме ви є ідеальним кандидатом на цю вакансію.

Ви можете знайти в інтернеті тисячі порад, як правильно оформити та скласти CV, але насправді пам’ятайте, що резюме — це віддзеркалення вас як працівника. Тож краще, аби воно було не просто шаблонним, а розповідало про конкретну людину, тобто вас.

Водночас не варто забувати, що є основні правила CV, яких варто дотримуватися, аби резюме було конкурентоспроможним. Які це поради та на що обов’язково потрібно звернути увагу, читайте у матеріалі, який підготувала HR команда COSMOLOT.

Будьте стислими

Рекрутерам часто доводиться переглядати сотні резюме в день, а то і більше, тому важливо, щоб ваше резюме було структурованим та не перевантаженим. Найкращим рішенням буде 1-2 сторінки. Для складання можна використовувати шаблони, які мають чіткі блоки, це допоможе вам краще подати інформацію. Водночас пам’ятайте, що не всі шаблони, які ви знайдете, обов’язково є гарним варіантом. Наприклад, часто можна зустріти варіанти, де навички чи знання мов подаються у вигляді заповненої смужки, що не дає чіткого усвідомлення про ваш рівень. У такому випадку інформативніше подавати інформацію у чіткій градації — англійська мова B2.

Адаптуйте резюме

Перед тим, як відгукуватися на вакансію та відправляти CV, уважно прочитайте перелік необхідних навичок та вимог до кандидата. Це допоможе вам адаптувати резюме під конкретну пропозицію. Зокрема, підкреслюйте у резюме саме той досвід та ті навички, які є релевантними до позиції, на яку ви подаєтеся. Наприклад, якщо ви подаєтеся на вакансію Sales Manager, обов’язково знайдіть у вашому попередньому досвіді періоди, коли ви працювали з клієнтами чи демонстрували навички стресостійкості.

Досягнення замість описів

Часто можна зустріти резюме, у яких людина описує, свої обов’язки неначе це посадова інструкція. Не робіть так, зосередьтеся на ваших реальних досягненнях. Коли це можливо, використовуйте конкретні цифри чи відсотки, щоб дати чітке уявлення про результати, яких ви досягли. Наприклад, “збільшив продажів на 30%” набагато більше розповідає про вас як працівника, ніж “покращення продажів”.

Використовуйте дієслова

Ще один з важливих моментів. Ми часто любимо складати резюме з багатьма іменниками. Це не є погано, але краще починати пункти з сильних дієслів, як “керував”, “розвивав”, “досяг’” тощо. Таким чином, ви робите резюме більш динамічним та підкреслюєте вашу активну роль у досягненнях.

Перевірте на помилки

Одруківки та граматичні помилки можуть створити негативне враження навіть про найкращого кандидата з відмінним досвідом. Тож навіть якщо ви на 100% впевнені у правилах граматики та орфографії, не полінуйтеся перед відправкою резюме ще раз його прочитати. Ще одним чудовим рішенням буде показати ваше CV комусь з друзів чи близьких, аби вони перечитали його, бо іноді ви можете просто не помітити якусь одруківку, бо перечитували резюме вже сотні разів.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...