Реклама

⚽️ 15 зірок спорту, 3 знімальні дні та місяць постпродакшена. FAVBET презентував новий бренд-кампейн

Čytaty latynkoju
⚽️ 15 зірок спорту, 3 знімальні дні та місяць постпродакшена. FAVBET презентував новий бренд-кампейн
  1. Головна
  2. Техно
  3. ⚽️ 15 зірок спорту, 3 знімальні дні та місяць постпродакшена. FAVBET презентував новий бренд-кампейн
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Мета бренд-кампанії — створити не просто розважальний контент, а донести до аудиторії важливість відпочинку в цей час, і що саме спорт може стати необхідною підтримкою.

Подивитися відео кампанії «Спорт підтримає тебе» можна за посиланням:

Для FAVBET, як одного із лідерів української індустрії розваг, подібна комунікація — маст хев. Компанія відчуває відповідальність за меседжі, які транслює на аудиторію. Особливо під час війни.

Бренд-команда FAVBET протягом місяця працювала над тим, як вирішити головну бізнес-задачу — закріпитися на лідерських позиціях у своїй сфері. Паралельно з тим актуалізувалися болі та проблеми аудиторії. Як підтримати, зарядити емоціями українців у час постійного стресу та втоми?

На передній план виносилася саме головна емоційна проблема аудиторії, а не продукт та бенефіти від його використання.

Щодо того, хто б взявся за виконання креативної частину цього брифу, сумнівів не було. FAVBET звернувся по допомогу до друзів з креативного агентства Taktika.

«Коли ми думали над ідеєю та форматом ролика, то хотіли знайти масштабний посил. Нам здається, FAVBET як бренд-лідер має виступати з позицією, яка виходить за межі продукту, і взяти на себе пропагування спорту в цілому. Зараз це особливо доречно, бо що заняття спортом, що простий перегляд якоїсь спортивної трансляції вдома на дивані може допомогти хоч якось відпочити та відновити сили», — Роман Гурбанов, креативний директор агенції Taktika.

Головний меседж транслювали через партнерів та амбасадорів FAVBET: гравців Шахтаря, Дар’ю Білодід, Юлію Герасимову, кіберспортсменів, гравців національної збірної з баскетболу та хокею. Усі вони зображені у звичному, професійному середовищі, і що головне — самі озвучують текст. Саме це додало трушності та правдивості відео.

Залучення такої кількості медійно впізнаваних персонажів викликало неабиякі труднощі: час, логістика, складна організація. Та завдяки професіоналізму продакшену Electric Sheep Film проблема була вирішена.

«Найскладнішим викликом проєкту став його масштаб, логістика та організація — на 3 знімальні дні треба було зібрати разом та скоординувати таку кількість відомих спортсменів, вписати зйомки у їхні щільні тренувальні графіки та встигнути виконати на майданчику всі завдання в умовах обмеженого часу. Участь спортсменів у кожному кадрі була розписана практично щохвилини», — Андрій Копоц, виконавчий продюсер Electric Sheep Film.

Чи виправдали себе ці колосальні сили на реалізацію проєкту — покаже лише час. Та вже зараз команда FAVBET задоволена результатом роботи з Taktika та Electric Sheep Film. А ще у FAVBET впевнені, що лише соціально відповідальний підхід до створення реклами в цей час може дати успіх.

Надалі компанія планує розвивати бренд-кампейн за допомогою різних інструментів та форматів, щоб донести меседж серед більшої кількості аудиторії. Тож варто чекати на нові цікаві проєкти від FAVBET.

І пам’ятаємо: спорт завжди підтримає тебе.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...