Реклама

Genesis разом із провідними інвестиційними фондами України відкриває другий набір на курс Venture DeepDive 

Venture DeepDive — поглиблений курс про венчурний капітал.
Čytaty latynkoju
Genesis разом із провідними інвестиційними фондами України відкриває другий набір на курс Venture DeepDive 
 1. Головна
 2. Техно
 3. Genesis разом із провідними інвестиційними фондами України відкриває другий набір на курс Venture DeepDive 
 • Сподобався пост? Став вподобайку!
 • 0
Venture DeepDive — поглиблений курс про венчурний капітал.

31 жовтня 2023 року розпочнеться навчання на Venture DeepDive — це поглиблений курс про венчурний капітал, який організовує кофаундингова IT-компанія Genesis у партнерстві з найбільшими інвестиційними фондами країни. 

Курс зацікавить насамперед інвестиційних менеджерів, аналітиків, досвідчених фахівців зі сфери фінансів та консалтингу, а також топменеджерів інших галузей, що хочуть розумітися на інвестиціях в IT-продукти.

Творці Venture DeepDive об’єднали досвід і напрацювання представників українського венчурного ринку країни та великих технологічних бізнесів. Програму розробили представники Genesis разом із венчур-білдером SKELAR, технологічними компаніями Propertymate, Liki24, Awesomic, а також провідними інвестиційними фондами Horizon Capital, Flyer One Ventures і TA Ventures.

«В оновленому курсі про венчурні інвестиції ми зібрали практичний досвід засновників стартапів, партнерів інвестиційних фондів та топменеджерів Genesis. Прагнемо поділитися ним з досвідченими фахівцями з різних сфер — фінансів, консалтингу, аудиту тощо. Розвиваючи напрям навчання спеціалістів рівнів Senior та Middle, ми сприяємо розвитку української ІТ-екосистеми — а це, у довгостроковій перспективі, впливає на становлення всього ринку», — говорить Education Operations Director Олексій Ніщик

Навчання триватиме дев’ять тижнів у змішаному форматі: програма передбачає онлайн-лекції та нетворкінг в офлайні. Серед тем, які розглядатимуть на курсі: 

 • як працює ринок венчурного капіталу;
 • інструменти для аналізу ринку;
 • відмінності між венчурними фондами та венчур-білдерами; 
 • монетизація діджитал-продуктів;
 • due diligence та оцінка стартапу; 
 • процес фандрейзингу;
 • юніт-економіка у різних бізнес-моделях;
 • побудова команди у стартапі.

Щоп’ятниці буде заняття у форматі case study. Учасники обговорюватимуть успішні кейси, наприклад, зростання стартапів Liki24 та Propertymate, історію участі кофаундерів Awesomic у всесвітньовідомому бізнес-інкубаторі YCombinator, також про підготовку бізнесу до IPO розповідатиме старший партнер інвестиційного фонду Horizon Capital. 

Участь у Venture DeepDive безоплатна, однак, щоб потрапити на навчання, потрібно пройти відбір. Він складатиметься з онлайн-тестування, завдання у форматі кейса та співбесіди. 

Зареєструватися на участь можна до 30 вересня. Форма для подання заявки, детальна програма та інформація про викладачів — на сайті за посиланням.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...