Реклама

🔐 Як захистити особисти дані в інтернеті — допоможе менеджер паролей Webpass

Čytaty latynkoju
🔐 Як захистити особисти дані в інтернеті — допоможе менеджер паролей Webpass
  1. Головна
  2. Техно
  3. 🔐 Як захистити особисти дані в інтернеті — допоможе менеджер паролей Webpass
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

«Дистанційка» під час карантину дозволила багатьом компаніям продовжити свою роботу, але водночас показала, що це не завжди безпечно. Наприклад, коли співробітники працюють на особистих гаджетах і використовують хмарні сервіси, важливу інформацію можуть вкрасти шахраї.

Запобігти витоку інформації, захистити особисті дані та не стати жертвою фішингу допомагає менеджер паролів. Бо паролі — це ключ для вашого бізнесу.

Менеджер паролів — це спеціальний застосунок. Його основне призначення — безпечне зберігання й управління обліковими даними в інтернеті. Менеджер дозволяє формувати надійні паролі і зберігає їх на власних серверах.

Webpass — український застосунок, що розроблений для організацій і корпорацій. Він забезпечує надійний контроль за створенням, зберіганням і наданням доступів. Завдяки застосунку ви будете повністю впевнені в безпеці корпоративних даних і в IT-фахівців з’явиться вільний  час для інших завдань.

Webpass допомагає:

  • Запобігти поширенню важливих даних компанії, якщо працівника звільнили

Застосунок автоматично блокує доступи до аккаунтів всім звільненим фахівцям. Це гарантує захист інформаційних систем і запобігає несанкціонованому поширенню цінних даних.

  • Зберігати дані

Інформація розміщується в локальному сховищі браузера тільки в зашифрованому вигляді. Навіть представники Webpass не мають до неї доступу. Усі результати шифрування, включаючи розшифрований майстер-пароль, фізично не зберігаються на пристрої користувача. Вони є тільки в пам’яті єдиної вкладки. У разі необхідності її можна легко очистити, оновивши сторінку.

  • Правильно і безпечно передавати паролі

Паролі між членами команди розподіляються в межах програми, але зараз ми працюємо над тим, щоб можна було надавати тимчасовий доступ за посиланням.

  • Надійно захистити корпоративну інформацію

Для шифрування даних використовуються криптостійкі алгоритми AES-256 (з довжиною ключа 256 біт) та асиметричний RSA. Їхню ефективність підтверджує те, що ці алгоритми використовують уряди багатьох країн.

  • Використовувати розширення для браузера

Розширення Webpass для Google Chrome створює єдині у своєму роді паролі для акаунтів, спрощує процес авторизації, автоматично зберігає облікові дані відразу після реєстрації. Додатково через розширення можна оновлювати акаунт за допомогою актуального пароля за умови, якщо у вас збігся логін і доступне редагування. Webpass також створює надійні паролі для кожного співробітника, захищає від підбору пароля до акаунту, повідомляє про ризики несанкціонованого доступу, зберігає історію змін.

Спробувати Вебпас: https://webpass.pro/ua/

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...