🤳🏻 Мобільний застосунок Huawei AI Life став доступним в App Store

Čytaty latynkoju
🤳🏻 Мобільний застосунок Huawei AI Life став доступним в App Store

Застосунок Huawei AI Life в App Store

Huawei AI Life — це фірмовий застосунок Huawei, за допомогою якого можна дистанційно користуватись розумними пристроями бренду.

З Huawei AI Life користувачі iOS можуть легко оновити програмне забезпечення навушників FreeBuds Pro, обрати потрібний режим приглушення шуму, кастомізувати управління жестами, протестувати амбушури.

Також застосунок Huawei AI Life показує рівень заряду навушників і футляра та може змінити налаштування сенсорних панелей. Кожен навушник можна переналаштувати на запуск асистента, відтворення чи паузу певного треку.

Крім того, застосунок працює майже з усіма смарт-ґаджетами Huawei, такими як роутери Mobile WiFi (серія E5), модеми Huawei CPE та домашні шлюзи Huawei.

Програму також можна використовувати для пошуку й управління всіма термінальними пристроями Huawei HiLink зі смартфона чи планшета.

Через програму легко переглянути інтенсивність сигналу мережі, налаштувати пристрій дитини на безпечне використання інтернету, відкрити гостьовий доступ до Wi-Fi, подбавши про безпеку сімейної мережі, та багато іншого.

Завантажити застосунок в Apple Store можна за посиланням, а в Google Play можна тут.

Раніше ми писали, як