🤓 «Історія інтернету та вебдизайну»: Креативна Практика представила документальні мініфільми

Čytaty latynkoju
🤓 «Історія інтернету та вебдизайну»: Креативна Практика представила документальні мініфільми

«Історія інтернету та вебдизайну»

В мініфільмах досліджується не лише історія вебсайтів, але й те, що їй передує — історія комп’ютерних мереж, проєкту Арпанет, поява Всесвітньої Павутини.

Також в роликах показують перші вебсайти відомих брендів, розповідають про браузерні війни та намагаються передрікати майбутнє вебсайтів.

Як зазначив автор проєкту «Креативної Практики» та платформи CASES Анатолій Попель, знати минуле розвитку інтернету важливе для його майбутнього.

Наразі існує не так вже й багато цілісних матеріалів стосовно історії галузі вебдизайну. А поміж тим, без розуміння її витоків, еволюції та рушійних сил розвитку вивчення вебдизайну видається неповним. Без розуміння минулого галузі, складно розуміти її майбутнє. Ми вирішили, що буде круто, якщо такі матеріали з‘являться, і якщо кожен студент, що вивчає вебдизайн на курсах чи самостійно, матиме до них доступ. Тож ми вирішили викласти їх у вільний доступ.

Анатолій Попель, Автор проєкту «Креативної Практики» та платформи CASES
Читайте також: 🎨 Курси графічного дизайну онлайн: як працює освітня онлайн-платформа Креативна Практика

Озвучує ролики Кирило Нікітенко, актор дублювання та актор театру «Чорний Квадрат».

Мініфільми вже опубліковані на каналі Креативної Практики в YouTube, в Facebook та незабаром стануть доступні на медіасервісі MEGOGO.

? Про «Креативну Практику»

«Креативна Практика» — це освітня платформа, створена командою CASES за сприяння креативних компаній України. Минулого року проєкт презентувавВосени в Україні запустять Creative Practice — освітню платформу для креативних фахівців. Навіщо і хто це робить освітній курс «Основи дизайну», теоретична частина якого також зараз безкоштовна та доступна онлайн.

Креативна практика

Освітня платформа включає:

  • освітні продукти (курси, окремі лекції та спеціальні формати),
  • онлайн-платформу для навчання,
  • систему профілів студентів,
  • систему сертифікації,
  • програму допомоги в працевлаштуванні.

«Креативна Практика» створюється групою українських креативних компаній на основі реальних практик і знань особливостей роботи креативної індустрії. На поточний момент в робочу групу входять Deco.agency, Aimbulance, Arena Media Expert, dl.agency, Element Agency, Enjoy, Gagarin Studio, Galagan, Grape, Havas Kyiv Design, Hexagon Agency, Kyiv Signals та інші представники креативної індустрії.