🐦 BirdBox: Розробник навчив пташок збирати сміття за винагороду — а ваш папуга так вміє?

Čytaty latynkoju
🐦 BirdBox: Розробник навчив пташок збирати сміття за винагороду — а ваш папуга так вміє?

BirdBox

Розробник на ім’я Ганс спроєктував систему BirdBox, яка привчає птахів наводити частоту у дворі в обмін на винагороду. Він навчив сорок збирати кришки від пляшок, аби потім передати їх на перероблення.

Аби отримати винагороду за допомогу навколишньому середовищу, пташка повинна залишити сміття у спеціальному отворі. Спеціально створена на 3D-принтері годівниця видає горішки та інші ласощі птицям.


Як зазначив розробник, він готував цей проєкт декілька років, але не міг знайти належну годівницю, тому врешті вирішив зробити її самостійно. Окрім того, система BirdBox самостійно контролює наповнення та сповіщає, коли назбиралась достатня кількість сміття чи закінчилась їжа для винагород.

Читайте також: 🦻🏻 Науковці розробили слуховий апарат за $1

Також Ганс повідомив, що він не збирається на цьому зупинятись.

Він вже планує покращити систему, аби птахи могли приносити опалі плоди з дерев та допомагали боротись з садовими слимаками.

Раніше ми вже розповідали? Стартап Burrito Pop винайшов «тримач для шаурми» — чого це не вигадали раніше?, як стартап Burrito Pop винайшов «тримач для шаурми» — чого це не вигадали раніше?