🖌 Компанія Intel змінила логотип — вперше за 14 років

Čytaty latynkoju
🖌 Компанія Intel змінила логотип — вперше за 14 років

Новий логотип Intel

Нещодавно компанія Intel презентувала свій новий логотип — його оновили вперше за 14 років та втретє за 51 рік.

У новій версії компанія зкомбінувала елементи дизайну логотипів 1969 та 2006 років, про це передає Тelegraf.design.

Новий та старий логотипи

Логотип позбувся круглого обрамленя, а замість нього дизайнери використали простий шрифт і яскравіші кольори.

Новий зовнішній вигляд бренду Intel натхненний цитатою Роберта Нойса: «Не обмежуйтеся історією. Йдіть та створюйте щось чудове». Ця цитата довгий час служила джерелом натхнення та інновацій для всієї компанії, це в ДНК Intel.

Карен Вокер, Старша віце-президентка Intel

Основним кольором обрали синій, однак додали й інші відтінки палітри, аби «додати глибини й модернізувати візуальну ідентичність».

До того ж у компанії замінили дизайн наліпок Intel Inside на комп’ютерах. Окрм того, у рамках модернізації змінили звуковий сигнал, який використовують в рекламі компанії.

Також ми вже раніше писали? Платформа Prozorro змінила логотип — як виглядає, як платформа Prozorro змінила логотип.

Читайте також: 👨🏼‍🎨 «Креативна практика» оголосила новий набір на онлай-курс про основи дизайну

Нова айдентика Prozorro

Відтепер державна система позбавляється від жорстких ліній та темних кольорів, а смисловим центром, замість звичного ромба, стає блакитне коло.

Як пояснюють в самій організації, «суперсила» Prozorro — це вміння об’єднувати. Саме тому й обрали основним мотивом нової автентики коло.

Раніше назва системи державних закупівель мала велику літеру Z, як символ певного супергероя. Але організація відійшла від цього знаку і тепер літера z пишеться з маленької у назві компанії.

Всього розробили декілька варіацій дизайну нового логотипу — горизонтальний, вертикальний та динамічний.

У логотипі слово prozorro завжди пишеться з маленької літери латиницею. У будь-яких текстах назва пишеться латиницею або кирилицею з великої літери.

Простий та читабельний горизонтальний логотип відображає повну назву системи публічних закупівель. Він не несе прихованих і складних сенсів, не містить зайвих метафор – лаконічне й технологічне написання, покликане ілюструвати головне: Prozorro – відкрита, зрозуміла та сучасна платформа, де взаємодіє держава та бізнес.

Сайт Prozorro

Також ми вже раніше писали? Creative Practice покаже цикл лекцій «Основи дизайну» в «Планета Кіно», як Creative Practice покаже цикл лекцій «Основи дизайну» в «Планета Кіно».