🤳🏻 Діджиталізація МОЗ: у міністерстві планують об’єднати кабінет пацієнта та застосунок «Дія»

Čytaty latynkoju
🤳🏻 Діджиталізація МОЗ: у міністерстві планують об’єднати кабінет пацієнта та застосунок «Дія»

Діджиталізація МОЗ

Як зазначив заступник міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер на брифінгу у Дніпропетровській області, МОЗ збирається інтегрувати електронні сервіси до державного застосунку «Дія».

Зокрема очікується, що з програмою об’єднають електронний кабінет пацієнта. Окрім того, заступник міністра повідомив, що електронна система eHealth активно використовується у боротьбі з COVID-19. МОЗ аналізує дані про пацієнтів — система допомагає отримати реальну оцінку ситуації, що відбувається в тому чи іншому медичному закладі.

Читайте також: 👨🏼‍💻 Мінцифра запустила сайт державної IT-компанії «Дія» — вакансії та інсайди розробки

Також вже у наступному місяці міністерство планує запустити електронний медичний документ, що засвідчує народження дитини.

Цю ініціативу збираються реалізувати у рамках проєкту «єМалятко». Цифрова система замінить паперову форму 103 для новонароджених.

До того ж Ярослав Кучер на брифінгу на брифінгу повідомив про завершення тестування спрощеної моделі системи електронних лікарняних. МОЗ виявило певні недоліки, які усунуть і вже на початку наступного року зроблять повноцінний запуск е-лікарняних з повною інтеграцією в eHealth.

Раніше ми вже писали: