🛰 Airbus зробить першу міжпланетну вантажівку для польотів в космос

Čytaty latynkoju
🛰 Airbus зробить першу міжпланетну вантажівку для польотів в космос

Космічна вантажівка від Airbus

Очікується, що міжпланетна вантажівка доставлятиме усі необхідні ресурси для колонізаторів Марсу з Землі.

До того ж супутник відправлятиме марсіанські породи ґрунту, що збирає марсохід NASA Perseverance для дослідження. Про це передає Hromadske з посиланням на BBC.

Згідно з планами, запустити супутник збираються у 2026 році, важити вантажівка буде близько 6,5 тонн.

Супутник, який побудує Airbus, я люблю називати першою міжпланетною вантажівкою. Адже це те, що він робитиме. Він призначений для перевезення вантажів між Марсом та Землею.

Девід Паркер, Доктор Європейського ‎космічного агентства

Працюватиме міжпланетний транспорт за допомогою комбінації хімічних та електричних двигунів. Спочатку супутник Airbus вийде на орбіту Марса, а потім повернеться на Землю. Космічна вантажівка матиме великі сонячні батареї довжиною 39 метрів. Реалізація цього проєкту коштуватиме мільярди, а триватиме він більш ніж 10 років.

Нещодавно планетарний геолог Ноам Ізенберг з Університету Джонса Гопкінса (США) запропонував використовувати Венеру як додатковий майданчик для польотів на Марс.

Читайте також: 🦠 Вчені запропонували використовувати грибок з Чорнобилю для боротьби з радіацією на Марсі

На Марс через Венеру

Це може значно прискорити темпи дослідження Червоної планети, оскільки не треба буде чекати, коли Земля та Марс будуть знаходитись на мінімальній відстані — такий шанс є лише один раз на два роки.

Через очікування цієї можливості астронавти будуть змушені чекати новий шанс на повернення, саме тому це зможе забезпечити повернення без певних часових рамок.

Інший вчений, Пол Бірн з Університету Північної Кароліни, підтвердив дослідження Ноама Ізенберга. Транзит через Венеру також дозволить зменшити використання пального, оскільки такий маршрут є коротшим, що дозволяє значно зекономити на витратах.

Окрім того, ще й буде шанс для дослідження Венери, а проводити такі подорожі можна буде раз на 19 місяців.

Однак, є певна проблема — сонячна радіація на планеті. Через це потрібно буде зробити певні зміни до обладнання зорельотів.

Також ми вже раніше писали? У NASA створили симуляцію виду заходу Сонця з інших планет, як у NASA створили симуляцію виду заходу Сонця з інших планет.