😲 У WhatsApp з’являться анімовані стікери, QR-коди контактів та багато нових функцій

Čytaty latynkoju
😲 У WhatsApp з’являться анімовані стікери, QR-коди контактів та багато нових функцій

Нові функції WhatsApp

Як повідомляють у блозі компанії, мобільний застосунок отримає багато нових можливостей. Впродовж наступних тижнів у месенджері з’являться:

  • Анімовані стікери.
  • QR-коди. Невдовзі для того щоб додати новий номер, достатньо буде просто просканувати QR-код потрібного користувача.
  • Темний режим у WhatsApp Web і WhatsApp для комп’ютера.
  • Розширені можливості групових відеодзвінків. Тепер під час відеодзвінка зі щонайбільше 8 учасниками можна зосередитися на важливих деталях, розгорнувши відео потрібного учасника на весь екран. Також додали значок відео в групові бесіди, де кількість учасників не перевищує 8.
  • Статуси на KaiOS. Тепер користувачам KaiOS теж доступна популярна функція, яка дає змогу ділитися статусами, що зникають через 24 години.

Застосунок WhatsApp уже набув доброї слави серед понад 2 млрд людей в усьому світі. Ми не лише прагнемо забезпечувати простий, надійний і захищений спосіб спілкування з друзями та рідними, а й продовжуємо працювати над тим, щоб наш продукт був якомога корисніший для всіх і всюди.

Блог WhatsApp

Всі нові функції з’являться в оновленій версії програми протягом наступних кількох тижнів.

Також ми вже раніше писали? Вийшов спеціальний застосунок для контролю чистки зубів — Dental Care App, як вийшов спеціальний застосунок для контролю чистки зубів — Dental Care App.