🔕 YouTube зможе блокувати акаунти, які «не мають комерційного сенсу»

Čytaty latynkoju
🔕 YouTube зможе блокувати акаунти, які «не мають комерційного сенсу»

YouTube оновив умови угоди: з 10 грудня 2019 року відеосервіс зможе заблокувати доступ акаунта до всього сервісу або його частини, якщо вважатиме, що надання користувачу доступу більше не має комерційного сенсу.

Про це повідомляє видання Mashable.

Що відомо

Поки не зазначається, за якими критеріями будуть відбирати облікові записи. Mashable вважає, що відеосервіс отримає право видаляти акаунти, якщо не зможе на них заробити. Представники компанії поки не прокоментували зміни в угоді.

Користувачі Reddit почали обговорення змін: наприклад, таке формулювання допускає блокування акаунтів творців контенту, які його не монетизують. Також можуть бути заблоковані облікові записи користувачів, що використовують блокувальники реклами.

Які ще думки

На форумі підтримки Google користувачі також припустили, що відеосервіс зможе блокувати неактивні акаунти. Серед інших можливих варіантів – у майбутньому обмежити на YouTube дії в безкоштовній версії акаунта.

Читайте також про те, що Нацрада обговорює? Нацрада обговорює можливість регулювання YouTube – що відомо можливість регулювання YouTube – що відомо.