📍 Telegram запустив геочати та дозволив додавати контакти без номеру телефону

Čytaty latynkoju
📍 Telegram запустив геочати та дозволив додавати контакти без номеру телефону

? Геочати

У Telegram з’явилися геочати – бесіди між користувачами, які знаходяться поблизу один від одного.

Створити геочат може будь-який користувач. Для цього потрібно зайти у розділ «Люди поблизу», вказати тематику та радіус геолокації.

Геочат може бути відкритим (доступним для вступу, перегляду та спілкування будь-кому) або приватним (лише за запрошеннями). Також йому можна присвоїти адресу для швидкого переходу за посиланням.

Функція доступна для пристроїв на iOS і Android. Мінімальний радіус геолокації – 100 метрів, максимальний – 12 км. Кількість учасників не обмежена.

? Додавання контактів поблизу

Обмінюватися контактами можна у розділі «Контакти» –> «Знайти людей поблизу». Він показує користувачів поблизу вас, які зайшли у цей розділ.

? Змінити адміністратора групи

Відтепер можна передавати права власності на груповий чат або канал іншому адміністратору. Наприклад, якщо ви змінили місце роботи або не хочете більше займатися чатом.

telegram

? Які ще оновлення

  • Можливість увімкнути або вимкнути відображення тексту повідомлень у сповіщеннях в окремих чатах, а також пошук та опція «Видалити всі» у списку винятків у налаштуваннях сповіщень.

telegram

  • Відкривати чат на iOS за допомогою команд Siri.

telegram

  • Можливість обрати стиль іконки на свій смак (чорний та синій колір зі стилем Telegram або Telegram X) та новий перемикач тем у налаштуваннях вигляду.

telegram

Читайте також про те, що таке TONЩо таке Telegram Open Network (TON) за 10 хвилин від Telegram.