💄 YouTube запустить функцію віртуальної «примірки» макіяжу з оглядів б’юті-блогерів

Čytaty latynkoju
💄 YouTube запустить функцію віртуальної «примірки» макіяжу з оглядів б’юті-блогерів

YouTube тестує технологію віртуальної «примірки» макіяжу AR Beauty Try-On.

Про це повідомляється у блозі компанії.

Як працює

За допомогою доповненої реальності користувачі зможуть перевірити, як на них виглядає косметика з роликів б’юті-блогерів.

Інструмент ділить екран на дві частини. В одній половині розміщується відео з оглядом, а друга показує зображення з фронтальної камери користувача. Нейромережа вихоплює обличчя глядача та «накладає» на нього косметику, яку демонструє блогер.

YouTube

Інтернет-компанія заявляє, що AR Beauty Try-On працює з повним спектром відтінків шкіри для підвищення реалістичності віртуального макіяжу.

Технологія знаходиться на першому етапі тестування та доступна на тематичній платформі YouTube FameBit.

Першим брендом, що спробував новинку, став MAC. Користувачі тестують віртуальні «зразки» фірмової косметики та можуть одразу перейти на сайт компанії.

YouTube

Поки перші результати тестування показали, що новою функцією скористалися 30% користувачів мережі, кожен з яких витратив на віртуальну примірку близько 80 секунд.

Читайте також про те, що YouTube та Universal оновили? YouTube та Universal оновили класичні музичні кліпи — Lady Gaga, No Doubt, The Killers та інші. Дивіться відео класичні музичні кліпи — Lady Gaga, No Doubt, The Killers та інші.