📱 Смартфони Vivo в Україні: компанія запустила сайт та готується відкрити офіс

Čytaty latynkoju
📱 Смартфони Vivo в Україні: компанія запустила сайт та готується відкрити офіс

До виходу на український ринок готується компанія Vivo. Це китайський виробник смартфонів, який займає близько 7% світового ринку. Про активність Vivo в Україні повідомило видання Tehnot.

Що відомо

У списку регіонів на глобальному сайті немає посилання на українську версію, але вона доступна за прямим посиланням.

VIVO

Сайт переклали не повністю, але основні розділи вже наявні. Наприклад, доступна інформація про сервісний центр у Києві – він поки один, на Подолі.

VIVO

Офіс в Україні

Також компанія шукає співробітників. На сайті Work.ua від імені Vivo опубліковані 11 вакансій: від PR-менеджера до дизайнера. Запущені офіційні сторінки у соцмережах: VivoUkraine у Facebook та Instagram.

VIVO

На українському сайті згадується 5 моделей. Ймовірно, з таким асортиментом компанія вийде на ринок.

Флагманом стане V15Pro – у нього AMOLED-дисплей на 6,39 дюйма, висувна селфі-камера та потрійна основна камера. Смартфон працює на Snapdragon 675 та коштує за межами Китаю близько $390. На українському сайті поки немає офіційних цін.

VIVO

Перші чутки про прихід бренду в Україну з’явилися наприкінці 2018 року. Згодом стало відомо про те, що представники компанії відвідували український державний центр радіочастот.

Читайте також про те, що Vodafone та Інститут Амосова запустили? Телемедицина в Україні: Vodafone та Інститут Амосова запустили телемедичну платформу телемедичну платформу в Україні.