💿 YouTube та Universal оновили класичні музичні кліпи — Lady Gaga, No Doubt, The Killers та інші. Дивіться відео

Čytaty latynkoju
💿 YouTube та Universal оновили класичні музичні кліпи — Lady Gaga, No Doubt, The Killers та інші. Дивіться відео

Раніше кліпи знімали для показу в першу чергу на телебаченні з низькою якістю та монодинаміками. Тепер для перегляду доступно вже понад 100 класичних кліпів у якості від HD (720p) до FullHD (1080p) та зі стереозвуком.

До переліку першої сотні відео ввійшли кліп глем-рок гурту Kiss (у них, до речі, нещодавно був концерт у Києві), легендарних хіп-хоперів Beastie Boys — Sabotage, відео Джанет Джексон 1986 року на пісню When I Think Of You та навіть кліп на всім відому пісню гурту No Doubt — Don’t speak:

Серед більш нових кліпів, які тем не менш вже встигли набути статусу класики, наприклад, американський гурт The Killers — Mr. Brightside 2004 року:

А от кліпу Bad Romance співачки Lady Gaga у листопаді цього року виповниться рівно 10 років. Подивіться або нагадайте собі, з чого починала тепер уже володарка Оскара за пісню Shallow до фільму «Народження зірки»:

Більше кліпів можна знайти у блозі YouTube. Усього Universal Music та YouTube в рамках цього амбіційного проєкту обіцяють оновити більше тисячі відео до кінця 2020 року.

Дивіться також як зніматимуть? Фільм про Троєщину від канадського режисера – дивіться фото та тизер фільм про Троєщину.